Primat

Fryst fisk på City Gross Hässleholm

44 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska Pollock

Alaska Pollock

ELDORADO · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 100 kr/kg pris 40 kr
Bläckfiskringa Panerade

Bläckfiskringa Panerade

ULLMO · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 76 kr/kg pris 30 kr
Crispies Sprödbakad

Crispies Sprödbakad

FINDUS · 555 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 123 kr/kg pris 68 kr
Crispy Fish Bite

Crispy Fish Bite

GARANT · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 137 kr/kg pris 55 kr
Crispy Fish Tex Mex

Crispy Fish Tex Mex

GARANT · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 137 kr/kg pris 55 kr
Fish & Crisp Gourmetfiléer

Fish & Crisp Gourmetfiléer

FINDUS · 480 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 114 kr/kg pris 55 kr
Fish & Crisp Nuggets

Fish & Crisp Nuggets

FINDUS · 490 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 116 kr/kg pris 57 kr
Fish&Fun

Fish&Fun

FINDUS · 352 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 121 kr/kg pris 43 kr
Fiskfilè Sprödbakad

Fiskfilè Sprödbakad

FINDUS · 360 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 111 kr/kg pris 40 kr
Fiskfiléer Frasiga Glutenfria

Fiskfiléer Frasiga Glutenfria

FINDUS · 340 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 151 kr/kg pris 52 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

ELDORADO · 450 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 52 kr/kg pris 24 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

FINDUS · 896 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 71 kr/kg pris 64 kr
Fiskpinnar Frasiga

Fiskpinnar Frasiga

FINDUS · 450 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 90 kr/kg pris 41 kr
Fiskpinnar Spröda

Fiskpinnar Spröda

GARANT · 450 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 81 kr/kg pris 37 kr
Flundra Stillahavs

Flundra Stillahavs

OMEGA · 500 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Frasig Firre Panerad Alaska

Frasig Firre Panerad Alaska

GARANT · 480 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 110 kr/kg pris 53 kr
Kammusslor

Kammusslor

NORDIC SEAFOOD · 150 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 566 kr/kg pris 85 kr
Kummel Sprödbakad

Kummel Sprödbakad

GARANT · 360 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 104 kr/kg pris 38 kr Extrapris
Laxbitar

Laxbitar

OMEGA · 300 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 170 kr/kg pris 51 kr
Laxfilé Fryst

Laxfilé Fryst

OMEGA · 500 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 129 kr/kg pris 65 kr Extrapris
Musslor

Musslor

GARANT · 200 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr
Musslor

Musslor

FALKENBERG · 1000 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 58 kr/kg pris 58 kr
Pangasius

Pangasius

NORDIC SEAFOOD · 500 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 76 kr/kg pris 38 kr
Pinklax Portionsbitar

Pinklax Portionsbitar

OMEGA · 800 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 161 kr/kg pris 129 kr
Regnbågslax Portion

Regnbågslax Portion

GULDHAVEN PELA · 500 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 258 kr/kg pris 129 kr
Ryggfilè Hoki

Ryggfilè Hoki

FINDUS · 360 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 208 kr/kg pris 75 kr
Ryggfilè Kolja

Ryggfilè Kolja

FINDUS · 360 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 319 kr/kg pris 115 kr
Ryggfilé Stillahavstorsk

Ryggfilé Stillahavstorsk

ROYALGREENLAND · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 305 kr/kg pris 122 kr
Räkor M Skal 80/100

Räkor M Skal 80/100

GARANT · 750 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 133 kr/kg pris 100 kr
Räkor med Skal 70/90

Räkor med Skal 70/90

ROYALGREENLAND · 700 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 161 kr/kg pris 113 kr
Räkor med Skal 90/120

Räkor med Skal 90/120

ROYALGREENLAND · 700 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 150 kr/kg pris 105 kr
Räkor Vannamei

Räkor Vannamei

NORDIC SEAFOOD · 200 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 250 kr/kg pris 50 kr
Sejfilé

Sejfilé

FINDUS · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 187 kr/kg pris 75 kr
Sillfilé

Sillfilé

FISKERIET · 300 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Skaldjurmix

Skaldjurmix

GARANT · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Spätta Stillahavet

Spätta Stillahavet

FINDUS · 450 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 189 kr/kg pris 85 kr
Surimisticks

Surimisticks

VICI · 100 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 113 kr/kg pris 11 kr
Torped Prawns Sprödbakade Räkor

Torped Prawns Sprödbakade Räkor

NORDIC SEAFOOD · 200 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 235 kr/kg pris 47 kr
Torskfilé Portionbitar

Torskfilé Portionbitar

GARANT · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 263 kr/kg pris 105 kr
Vannameiräka Kokt M Stjärt 51/60

Vannameiräka Kokt M Stjärt 51/60

MIRAMAR · 800 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 224 kr/kg pris 179 kr
Vannameiräka Utan Skal 26/30

Vannameiräka Utan Skal 26/30

MIRAMAR · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 236 kr/kg pris 95 kr
Vannameiräkor Utan Skal Kokt

Vannameiräkor Utan Skal Kokt

ULLMO · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 225 kr/kg pris 90 kr
Vannameiräkor Utan Skal Råa

Vannameiräkor Utan Skal Råa

ULLMO · 400 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 213 kr/kg pris 85 kr
Vongole Musslor

Vongole Musslor

GARANT · 450 g

City Gross Hässleholm

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Tyck till