Primat

Kök på Coop Stora Åkersberga

148 varor · sida 2 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Måttsats 5-pack

Måttsats 5-pack

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Osthyvel

Osthyvel

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Pajform

Pajform

OCUISINE · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Pannkakspanna

Pannkakspanna

COSY & TRENDY · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Papperssugrör 25-pack

Papperssugrör 25-pack

PAPSTAR · 25 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 1,04 kr/st pris 26 kr
Papperssugrör Mönstrade 25-pack

Papperssugrör Mönstrade 25-pack

Happy Party · 25 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 1,44 kr/st pris 36 kr
Picknickfilt Gul & vit

Picknickfilt Gul & vit

1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Pizzaskärare

Pizzaskärare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Plastfolie

Plastfolie

TOPPITS · 50 m

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 0,48 kr/m pris 24 kr
Plastfolie

Plastfolie

Xtra · 60 m

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 0,18 kr/m pris 11 kr
Plastfolie 2 in 1

Plastfolie 2 in 1

TOPPITS · 15 m

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 1,50 kr/m pris 23 kr
Plastfolie Fummelfri

Plastfolie Fummelfri

Ninjaplast · 150 m

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 0,45 kr/m pris 67 kr
Plastfolie Refill

Plastfolie Refill

Ninjaplast · 150 m

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 0,41 kr/m pris 61 kr
Potatisskalare

Potatisskalare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Provnål

Provnål

GastroMax · 13 g

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 1531 kr/kg pris 20 kr
Påsklämmor

Påsklämmor

twixit! · 92 g

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 325 kr/kg pris 30 kr
Påsklämmor 5-pack

Påsklämmor 5-pack

Toppits · 5 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 6 kr/st pris 28 kr
Rispapper

Rispapper

Coop · 200 g

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 123 kr/kg pris 25 kr
Rivjärn

Rivjärn

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Rotfruktsborste Osorterade Färger

Rotfruktsborste Osorterade Färger

Coop · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Skalare

Skalare

Jonas · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Sked

Sked

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Sked Trä 10-pack

Sked Trä 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 1,95 kr/st pris 20 kr
Skärbräda 2-pack

Skärbräda 2-pack

COOP Xtra · 437 g

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 114 kr/kg pris 50 kr
Skärbräda Tunn Osorterade färger

Skärbräda Tunn Osorterade färger

Daloplast · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Slaskrensare

Slaskrensare

Xtra · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Slev Akacia

Slev Akacia

Coop · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Snacksbägare 25cl 10-pack

Snacksbägare 25cl 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 2,80 kr/st pris 28 kr
Sopset med långt skaft

Sopset med långt skaft

Coop · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Spritspåse 10-pack

Spritspåse 10-pack

TOPPITS · 10 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 2,50 kr/st pris 25 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Tefal · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Stekpincett

Stekpincett

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekpåse L 5-pack

Stekpåse L 5-pack

TOPPITS · 5 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 5 kr/st pris 27 kr
Stekspade

Stekspade

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekspade Akacia

Stekspade Akacia

Coop · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Stektermometer Digital

Stektermometer Digital

DAY · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Sugrör Färgmix

Sugrör Färgmix

Happy Party · 12 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 3,58 kr/st pris 43 kr
Tallrikar Vit/Guld

Tallrikar Vit/Guld

Happy Party · 8 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 5 kr/st pris 43 kr
Tandpetare

Tandpetare

Happy Party · 300 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 0,11 kr/st pris 33 kr
Termoflaska 500 ml Osorterade Färger

Termoflaska 500 ml Osorterade Färger

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Tetång

Tetång

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Träknivar 20-pack

Träknivar 20-pack

Coop · 20 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 1,05 kr/st pris 21 kr
Träskedar 20-pack

Träskedar 20-pack

Coop · 20 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 1,05 kr/st pris 21 kr
Tändpåsar 100-pack

Tändpåsar 100-pack

Burner · 100 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 0,99 kr/st pris 99 kr
Ugnslåda Rostfri

Ugnslåda Rostfri

Coop · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Visp

Visp

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Äggskivare

Äggskivare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Äppeldelare

Äppeldelare

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Åkersberga

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Tyck till