Primat

Kyckling på Coop Stora Tumba

62 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankabröst 2-pack

Ankabröst 2-pack

Julius · 2 st

Coop Stora Tumba

jämförpris 69 kr/st pris 137 kr
Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 215 kr/kg pris 43 kr
Innerfiléer Små & Fina

Innerfiléer Små & Fina

Kronfågel · 600 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 228 kr/kg pris 91 kr
Kalkonbröstfilé mörad

Kalkonbröstfilé mörad

Ingelsta Kalkon · 600 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 190 kr/kg pris 114 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta Kalkon · 500 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Kyckling Hel

Kyckling Hel

Guldfågeln · 1500 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 60 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Hel Eko

Kyckling Hel Eko

Kronfågel Bosarp · 2000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 158 kr/kg pris 316 kr
Kyckling Hel Eko

Kyckling Hel Eko

Reko · 2000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 154 kr/kg pris 309 kr
Kyckling Minutbitar

Kyckling Minutbitar

Kronfågel · 550 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 164 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Minutfilé

Kyckling Minutfilé

Kronfågel · 600 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Tex mex

Kyckling Tex mex

Coop · 350 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 169 kr/kg pris 59 kr
Kycklingben

Kycklingben

Coop · 900 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 58 kr/kg pris 52 kr
Kycklingben Eko

Kycklingben Eko

Reko · 500 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 133 kr/kg pris 66 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben Mörade

Kycklingben Mörade

Kronfågel · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 154 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Coop · 925 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 121 kr/kg pris 112 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Kronfågel · 900 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 159 kr/kg pris 143 kr
Kycklingbröstfilé Eko

Kycklingbröstfilé Eko

Reko · 500 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 357 kr/kg pris 178 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 215 kr/kg pris 43 kr
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln · 200 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 215 kr/kg pris 43 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 92 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 2000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 100 kr/kg pris 199 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 79 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 70 kr/kg pris 140 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Guldfågeln · 600 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 153 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Guldfågeln · 600 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Kycklingfilé i bit

Kycklingfilé i bit

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Kronfågel · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kycklingfilé Tunnskivad

Kycklingfilé Tunnskivad

Guldfågeln · 700 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 147 kr/kg pris 103 kr
Kycklingfilé Tvådelad

Kycklingfilé Tvådelad

Guldfågeln · 700 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 147 kr/kg pris 103 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

COOP · 500 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Guldfågeln · 750 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 97 kr/kg pris 73 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

X-TRA · 700 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 65 kr/kg pris 45 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 95 kr/kg pris 67 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 75 kr/kg pris 52 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

Coop · 825 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 63 kr/kg pris 52 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklinglever

Kycklinglever

Guldfågeln · 400 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 71 kr/kg pris 29 kr
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 159 kr/kg pris 143 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Kronfågel · 900 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 161 kr/kg pris 145 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 101 kr/kg pris 71 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 85 kr/kg pris 59 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 750 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 57 kr/kg pris 43 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Kronfågel · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Guldfågeln

Coop Stora Tumba

pris 35 kr Extrapris
Majskyckling Bröstfilé

Majskyckling Bröstfilé

Guldfågeln · 750 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 204 kr/kg pris 153 kr
Majskyckling Bröstfiléer mörade

Majskyckling Bröstfiléer mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 139 kr/kg pris 139 kr Extrapris
Majskyckling Hel

Majskyckling Hel

Guldfågeln · 1300 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 81 kr/kg pris 105 kr
Majskycklinglårfilé

Majskycklinglårfilé

Guldfågeln · 700 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 174 kr/kg pris 122 kr
Strimlad kycklingfilé Minutstrimlor

Strimlad kycklingfilé Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 160 kr/kg pris 88 kr
Strimlad Kycklinglårfilé

Strimlad Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 600 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 153 kr/kg pris 92 kr
Tvådelad Kycklingbröstfilé mörad

Tvådelad Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 700 g

Coop Stora Tumba

jämförpris 147 kr/kg pris 103 kr
Tyck till