Primat

Kök på Coop Stora Barkarby

128 varor · sida 2 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Saxset 3-pack

Saxset 3-pack

DAY · 3 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr
Skärbräda Tunn Osorterade färger

Skärbräda Tunn Osorterade färger

Daloplast · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Slaskrensare

Slaskrensare

Xtra · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Slickepott

Slickepott

GastroMax · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Snacksbägare 25cl 10-pack

Snacksbägare 25cl 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 2,70 kr/st pris 27 kr
Snapsglas 10cl 20-pack

Snapsglas 10cl 20-pack

PAPSTAR · 20 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 1,50 kr/st pris 30 kr
Spritspåse 10-pack

Spritspåse 10-pack

TOPPITS · 10 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 2,40 kr/st pris 24 kr
Stavmixer

Stavmixer

DAY · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Kitchenfun · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Stekpincett

Stekpincett

GastroMax · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekpåse L 5-pack

Stekpåse L 5-pack

TOPPITS · 5 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 5 kr/st pris 26 kr
Steksnöre Bomull

Steksnöre Bomull

MELITTA · 40 m

Coop Stora Barkarby

jämförpris 0,45 kr/m pris 18 kr
Stekspade

Stekspade

GastroMax · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Sugrör Glasögon

Sugrör Glasögon

Happy Party · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Tallrikar Vit/Guld

Tallrikar Vit/Guld

Happy Party · 8 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 5 kr/st pris 43 kr
Tandpetare

Tandpetare

Happy Party · 300 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 0,11 kr/st pris 33 kr
Tetång

Tetång

GastroMax · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Träknivar 20-pack

Träknivar 20-pack

Coop · 20 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 1 kr/st pris 20 kr
Tvättlina 20 m

Tvättlina 20 m

Xtra · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Tändblock 100-pack

Tändblock 100-pack

QUICKFIRE · 100 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 0,69 kr/st pris 69 kr
Ugnsform

Ugnsform

Pyrex · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Ugnsformar 2-pack

Ugnsformar 2-pack

GastroMax · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Ugnslåda Rostfri

Ugnslåda Rostfri

Coop · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Vattenflaska termos

Vattenflaska termos

DAY · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Visp

Visp

GastroMax · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Äggskivare

Äggskivare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Äppeldelare

Äppeldelare

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Barkarby

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Tyck till