Primat

Fläskkött på Coop Stora Barkarby

55 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Smak av Gotland · 1600 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 112 kr/kg pris 179 kr
Blandfärs

Blandfärs

Coop · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 800 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 115 kr/kg pris 92 kr
Blandfärs

Blandfärs

Smak av Gotland · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 1000 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Cevapcici Banja Luka

Cevapcici Banja Luka

Brajlovic · 400 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 232 kr/kg pris 93 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläskfile Premium Putsad

Fläskfile Premium Putsad

Familjen Snellman · 690 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 189 kr/kg pris 130 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Smak av Gotland · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 245 kr/kg pris 123 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Scan · 550 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 173 kr/kg pris 95 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 124 kr/kg pris 81 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Coop · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Sverige/Scan · 1200 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 97 kr/kg pris 116 kr
Fläskkarré Benfri

Fläskkarré Benfri

Smak av Gotland · 1000 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 127 kr/kg pris 127 kr
Fläskkarré Med Ben

Fläskkarré Med Ben

Scan · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 117 kr/kg pris 59 kr
Fläsklägg Rimmad

Fläsklägg Rimmad

Dalsjöfors · 1200 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 57 kr/kg pris 68 kr
Fläsklägg Rimmad med ben

Fläsklägg Rimmad med ben

Gudruns · 1000 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 70 kr/kg pris 70 kr
Fläsksida

Fläsksida

Sverige/Scan · 1500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 101 kr/kg pris 152 kr
Fläsksida skivad

Fläsksida skivad

Scan · 420 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 98 kr/kg pris 41 kr
Fläskytterfile - Holland

Fläskytterfile - Holland

Danmark/Nybergs Deli · 1000 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 66 kr/kg pris 66 kr Extrapris
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1000 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Grytbitar Fläsk

Grytbitar Fläsk

Coop · 1000 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 73 kr/kg pris 73 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 182 kr/kg pris 50 kr
Kamben

Kamben

Scan · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Karré Rapsgris

Karré Rapsgris

Scan · 300 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 167 kr/kg pris 50 kr
Karré skivad benfri

Karré skivad benfri

Scan · 600 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 123 kr/kg pris 74 kr
Karré tunnskivad

Karré tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Karréstek Provencale

Karréstek Provencale

Sverige/Dalsjöfors · 1100 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 84 kr/kg pris 93 kr
Karréstek Toscana

Karréstek Toscana

Dalsjöfors · 1100 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 82 kr/kg pris 91 kr
Kotlett Benfri

Kotlett Benfri

Sverige/Scan · 827 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 96 kr/kg pris 80 kr
Kotlett Med Ben

Kotlett Med Ben

Scan · 1000 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kotlett Rapsgris

Kotlett Rapsgris

Scan · 300 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 160 kr/kg pris 48 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 600 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 127 kr/kg pris 76 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Kotlett Tunnskivad

Kotlett Tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 128 kr/kg pris 64 kr
Kotlettracks

Kotlettracks

Scan · 560 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 198 kr/kg pris 111 kr
Original Ribs

Original Ribs

Texas Longhorn · 420 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 163 kr/kg pris 68 kr
Pancetta Lufttorkat & tärnat

Pancetta Lufttorkat & tärnat

Zeta · 160 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 266 kr/kg pris 43 kr
Pluma

Pluma

Scan · 550 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 139 kr/kg pris 76 kr
Pulled Pork

Pulled Pork

Tulip · 450 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 134 kr/kg pris 61 kr
Pulled Pork

Pulled Pork

COOP · 400 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Revben

Revben

Sverige/Scan · 1000 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 79 kr/kg pris 79 kr
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salsicciafärs Fänkål

Salsicciafärs Fänkål

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Salsicciafärs Mild piripiri

Salsicciafärs Mild piripiri

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 280 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 119 kr/kg pris 33 kr
Schnitzel Krispy Tunnskivad

Schnitzel Krispy Tunnskivad

Kronfågel · 450 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 175 kr/kg pris 79 kr
Skinkstek

Skinkstek

Scan · 1117 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 91 kr/kg pris 101 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spareribs

Spareribs

Scan · 1250 g

Coop Stora Barkarby

jämförpris 71 kr/kg pris 89 kr
Tyck till