Primat

Fläskkött på Coop Stora Danderyd

52 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Coop · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 800 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 115 kr/kg pris 92 kr
Blandfärs

Blandfärs

Smak av Gotland · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 1000 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Cevapcici Banja Luka

Cevapcici Banja Luka

Brajlovic · 400 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 234 kr/kg pris 94 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide

Coop Stora Danderyd

pris 35 kr Extrapris
Fläskfilé

Fläskfilé

Smak av Gotland · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 228 kr/kg pris 114 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Smak av SVEA · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 321 kr/kg pris 160 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Scan · 550 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 173 kr/kg pris 95 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 124 kr/kg pris 81 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Sverige/Scan · 1200 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 97 kr/kg pris 116 kr
Fläskkarré Eko

Fläskkarré Eko

Smak av SVEA · 1000 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 187 kr/kg pris 187 kr
Fläskkarré Med Ben

Fläskkarré Med Ben

Scan · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 117 kr/kg pris 59 kr
Fläskkarré Skivad

Fläskkarré Skivad

Smak av Gotland · 300 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Fläskkotlett Skivad

Fläskkotlett Skivad

Smak av Gotland · 300 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Fläskkotlett Skivad Eko

Fläskkotlett Skivad Eko

Smak av SVEA · 300 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 230 kr/kg pris 69 kr
Fläsklägg Rimmad

Fläsklägg Rimmad

Dalsjöfors · 1200 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 57 kr/kg pris 68 kr
Fläsklägg Rimmad med ben

Fläsklägg Rimmad med ben

Gudruns · 1000 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 67 kr/kg pris 67 kr
Fläskytterfile - Holland

Fläskytterfile - Holland

Danmark/Nybergs Deli · 1000 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 66 kr/kg pris 66 kr Extrapris
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Smak av Gotland · 750 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 125 kr/kg pris 94 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Scan · 950 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 105 kr/kg pris 100 kr
Fläskytterfilé Eko

Fläskytterfilé Eko

Smak av SVEA · 800 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 187 kr/kg pris 150 kr
Fläskytterfilé Mörad

Fläskytterfilé Mörad

Dalsjöfors · 1100 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 98 kr/kg pris 108 kr
Grytbitar Fläsk

Grytbitar Fläsk

Coop · 400 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Karré Rapsgris

Karré Rapsgris

Scan · 300 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 167 kr/kg pris 50 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 300 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 147 kr/kg pris 44 kr
Karré skivad benfri

Karré skivad benfri

Scan · 600 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 123 kr/kg pris 74 kr
Karré tunnskivad

Karré tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Karréstek Provencale

Karréstek Provencale

Sverige/Dalsjöfors · 1100 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 84 kr/kg pris 93 kr
Kotlett Benfri

Kotlett Benfri

Sverige/Scan · 827 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 96 kr/kg pris 80 kr
Kotlett Rapsgris

Kotlett Rapsgris

Scan · 300 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 160 kr/kg pris 48 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 600 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 127 kr/kg pris 76 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Kotlett Tunnskivad

Kotlett Tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 128 kr/kg pris 64 kr
Original Ribs

Original Ribs

Texas Longhorn · 420 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 163 kr/kg pris 68 kr
Pancetta Lufttorkat & tärnat

Pancetta Lufttorkat & tärnat

Zeta · 160 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 268 kr/kg pris 43 kr
Pulled Pork

Pulled Pork

COOP · 400 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salsicciafärs Fänkål

Salsicciafärs Fänkål

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Salsicciafärs Mild piripiri

Salsicciafärs Mild piripiri

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Schnitzel fläskbog

Schnitzel fläskbog

Scan · 1000 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 96 kr/kg pris 96 kr
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 280 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 119 kr/kg pris 33 kr
Schnitzel Krispy Tunnskivad

Schnitzel Krispy Tunnskivad

Kronfågel · 450 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 178 kr/kg pris 80 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spareribs

Spareribs

Scan · 1250 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 71 kr/kg pris 89 kr
Stekfläsk Skivor

Stekfläsk Skivor

Coop · 1000 g

Coop Stora Danderyd

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Tyck till