Primat

Hygien & skönhet på Coop Hagastaden

176 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansiktsrengöring Refreshing Wash Gel

Ansiktsrengöring Refreshing Wash Gel

NIVEA · 150 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 386 kr/l pris 58 kr
Ansiktsservetter

Ansiktsservetter

Xtra · 150 st

Coop Hagastaden

jämförpris 0,15 kr/st pris 23 kr
Ansiktsservetter Make-Up Cleansing

Ansiktsservetter Make-Up Cleansing

Änglamark · 25 st

Coop Hagastaden

jämförpris 0,84 kr/st pris 21 kr Extrapris
Balsam

Balsam

Änglamark · 200 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 215 kr/l pris 43 kr
Balsam Apple fresh

Balsam Apple fresh

HEAD & SHOULDERS · 220 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 236 kr/l pris 52 kr
Balsam Aussome Volume

Balsam Aussome Volume

AUSSIE · 275 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 411 kr/l pris 113 kr
Balsam Color Vive

Balsam Color Vive

L'Oréal Paris · 200 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 208 kr/l pris 42 kr
Balsam Dream Lengths

Balsam Dream Lengths

L'Oréal Paris · 200 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 208 kr/l pris 42 kr
Balsam Glans

Balsam Glans

Barnängen · 250 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 100 kr/l pris 25 kr
Balsam Hyaluron Plump

Balsam Hyaluron Plump

L'Oréal Paris · 200 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 208 kr/l pris 42 kr
Balsam Normal

Balsam Normal

Barnängen · 250 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 100 kr/l pris 25 kr
Balsam Rich moisture

Balsam Rich moisture

TRESemmé · 400 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 132 kr/l pris 53 kr
Balsam Total Repair

Balsam Total Repair

Schwarzkopf · 200 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 183 kr/l pris 37 kr
Bare Torrshampoo

Bare Torrshampoo

Batiste · 200 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 295 kr/l pris 59 kr
Binda Lady Discreet Normal

Binda Lady Discreet Normal

TENA · 12 st

Coop Hagastaden

jämförpris 4,91 kr/st pris 59 kr
Bindor Maxi Goodnight

Bindor Maxi Goodnight

LIBRESSE · 10 st

Coop Hagastaden

jämförpris 3,20 kr/st pris 32 kr
Bindor Night Ultra Thin Wings

Bindor Night Ultra Thin Wings

Coop · 10 st

Coop Hagastaden

jämförpris 1,99 kr/st pris 20 kr
Bindor Normal Premium

Bindor Normal Premium

Coop · 32 st

Coop Hagastaden

jämförpris 0,45 kr/st pris 15 kr Extrapris
Bindor Normal Ultra Thin

Bindor Normal Ultra Thin

Coop · 14 st

Coop Hagastaden

jämförpris 1,43 kr/st pris 20 kr
Bindor Super Ultra Thin

Bindor Super Ultra Thin

Coop · 12 st

Coop Hagastaden

jämförpris 1,66 kr/st pris 20 kr
Bindor Ultra Normal

Bindor Ultra Normal

Änglamark · 14 st

Coop Hagastaden

jämförpris 2,32 kr/st pris 33 kr
Bindor Ultra Normal Wing

Bindor Ultra Normal Wing

LIBRESSE · 14 st

Coop Hagastaden

jämförpris 2,28 kr/st pris 32 kr
Bodylotion parfymfri

Bodylotion parfymfri

Änglamark · 200 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 180 kr/l pris 36 kr
Bodylotion Rich Nourishing

Bodylotion Rich Nourishing

NIVEA · 250 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 240 kr/l pris 60 kr
Bomull Eko

Bomull Eko

Änglamark · 100 g

Coop Hagastaden

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
Bomullspinnar

Bomullspinnar

Coop · 200 st

Coop Hagastaden

jämförpris 0,05 kr/st pris 10 kr Extrapris
Bomullsrondeller

Bomullsrondeller

Coop · 80 st

Coop Hagastaden

jämförpris 0,19 kr/st pris 15 kr
Cerat

Cerat

Carmex · 10 g

Coop Hagastaden

jämförpris 3295 kr/kg pris 33 kr
Cerat Lip Balm Original

Cerat Lip Balm Original

LABELLO · 4,8 g

Coop Hagastaden

jämförpris 4781 kr/kg pris 23 kr
Cerat Original 2-pack

Cerat Original 2-pack

Lypsyl · 2 st

Coop Hagastaden

jämförpris 16 kr/st pris 33 kr
Cotton pads

Cotton pads

Änglamark · 60 st

Coop Hagastaden

jämförpris 0,24 kr/st pris 15 kr
Dagkräm Nourishing Spf 15

Dagkräm Nourishing Spf 15

NIVEA · 50 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 1639 kr/l pris 82 kr
Dagkräm Q10 Power firming spf 15

Dagkräm Q10 Power firming spf 15

NIVEA · 50 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 1780 kr/l pris 89 kr Extrapris
Deo Roll On Aloe Vera

Deo Roll On Aloe Vera

Rexona · 50 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 699 kr/l pris 35 kr
Deo Roll On Biorythm

Deo Roll On Biorythm

Rexona · 50 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 699 kr/l pris 35 kr
Deo Roll on Black & white

Deo Roll on Black & white

NIVEA MEN · 50 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 750 kr/l pris 38 kr
Deo Roll on Cobalt dry

Deo Roll on Cobalt dry

Rexona Men · 50 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 719 kr/l pris 36 kr
Deo Roll on Dry comfort

Deo Roll on Dry comfort

NIVEA · 50 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 750 kr/l pris 38 kr
Deo Roll on Dry impact

Deo Roll on Dry impact

NIVEA MEN · 50 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 750 kr/l pris 38 kr
Deo Roll On Parfymfri

Deo Roll On Parfymfri

Änglamark · 50 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 759 kr/l pris 38 kr
Deo Roll On Vitalizing Sweet Pea

Deo Roll On Vitalizing Sweet Pea

LdB · 60 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 399 kr/l pris 24 kr
Deo Spray Black & white fresh

Deo Spray Black & white fresh

NIVEA MEN · 150 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 306 kr/l pris 46 kr
Deo Spray Pearl & beauty

Deo Spray Pearl & beauty

NIVEA · 150 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 306 kr/l pris 46 kr
Fresh

Fresh

Dubbeldusch · 250 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 104 kr/l pris 26 kr
Duschgel Hydrate

Duschgel Hydrate

Dove · 450 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 86 kr/l pris 39 kr
Duschgel Oil Infused Macadamia

Duschgel Oil Infused Macadamia

LdB · 250 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 106 kr/l pris 27 kr
Duscholja Rich Caring

Duscholja Rich Caring

NIVEA · 200 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 188 kr/l pris 38 kr
Duschtvål

Duschtvål

Änglamark · 200 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 140 kr/l pris 28 kr
Duschtvål Energy

Duschtvål Energy

NIVEA MEN · 250 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 116 kr/l pris 29 kr
Duschtvål Honey Rich

Duschtvål Honey Rich

Family Fresh · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 35 kr/l pris 18 kr Extrapris
Duschtvål Olive & Milk

Duschtvål Olive & Milk

Palmolive · 250 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 116 kr/l pris 29 kr
Duschtvål Sport Shower

Duschtvål Sport Shower

Family Fresh · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 35 kr/l pris 18 kr Extrapris
Duschtvål Spring Rain

Duschtvål Spring Rain

Family Fresh · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 35 kr/l pris 18 kr Extrapris
Early Graviditetstest

Early Graviditetstest

RFSU · 1 st

Coop Hagastaden

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Engångshyvel Kvinna 5-pack

Engångshyvel Kvinna 5-pack

Coop · 5 st

Coop Hagastaden

jämförpris 7 kr/st pris 34 kr
Engångshyvel Man 5-pack

Engångshyvel Man 5-pack

Coop · 5 st

Coop Hagastaden

jämförpris 7 kr/st pris 34 kr
Fast tvål 3-pack

Fast tvål 3-pack

Änglamark · 270 g

Coop Hagastaden

jämförpris 69 kr/kg pris 19 kr Extrapris
Flytande Handtvål

Flytande Handtvål

Änglamark · 350 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 76 kr/l pris 27 kr
Flytande Handtvål Refill

Flytande Handtvål Refill

Änglamark · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr
Flytande Tvål Blåbär

Flytande Tvål Blåbär

Bliw · 300 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 72 kr/l pris 22 kr
Flytande Tvål Grön Lilja

Flytande Tvål Grön Lilja

Coop · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 38 kr/l pris 19 kr
Fotfil Dubbelverkande

Fotfil Dubbelverkande

Scholl · 1 st

Coop Hagastaden

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Handdesinfektion Gel

Handdesinfektion Gel

Änglamark · 250 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 188 kr/l pris 47 kr
Handdesinfektion Gel

Handdesinfektion Gel

Änglamark · 50 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 619 kr/l pris 31 kr
Handkräm Intensive Protection

Handkräm Intensive Protection

Atrix · 100 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 350 kr/l pris 35 kr
Handkräm Natusan 24h

Handkräm Natusan 24h

Natusan® by Johnson´s® · 75 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 213 kr/l pris 16 kr Extrapris
Handtvål Blå Jasmin

Handtvål Blå Jasmin

Coop · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 38 kr/l pris 19 kr
Handtvål Doft Blå Refill

Handtvål Doft Blå Refill

Coop · 1000 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 30 kr/l pris 30 kr
Handtvål Doft Grön Refill

Handtvål Doft Grön Refill

Coop · 1000 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 30 kr/l pris 30 kr
Handtvål Lemon Verbena

Handtvål Lemon Verbena

Gunry · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 58 kr/l pris 29 kr
Handtvål Mjölk & honung

Handtvål Mjölk & honung

GUNRY · 300 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 63 kr/l pris 19 kr
Handtvål Vitsippa

Handtvål Vitsippa

Bliw · 300 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 72 kr/l pris 22 kr
Handtvål Äpple

Handtvål Äpple

GUNRY · 300 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 63 kr/l pris 19 kr
Helosan

Helosan

Helosan · 100 g

Coop Hagastaden

jämförpris 580 kr/kg pris 58 kr
Hudkräm Creme

Hudkräm Creme

NIVEA · 75 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 327 kr/l pris 25 kr
Hudkräm Soft

Hudkräm Soft

NIVEA · 75 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 399 kr/l pris 30 kr
Hudsalva

Hudsalva

Idomin · 100 g

Coop Hagastaden

jämförpris 375 kr/kg pris 38 kr
Hårfärg 550 Satin Mörkblond

Hårfärg 550 Satin Mörkblond

Natural & Easy · 1 st

Coop Hagastaden

jämförpris 83 kr/st pris 83 kr
Hårfärg M1 Super slingor

Hårfärg M1 Super slingor

Schwarzkopf · 1 st

Coop Hagastaden

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Hårspray Super strong

Hårspray Super strong

Proffs · 400 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 109 kr/l pris 44 kr
Hårspray Volym

Hårspray Volym

Schwarzkopf · 250 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 196 kr/l pris 49 kr
Kondomer Profil

Kondomer Profil

RFSU · 10 st

Coop Hagastaden

jämförpris 7 kr/st pris 74 kr
Long Plus VP

Long Plus VP

Always · 44 st

Coop Hagastaden

jämförpris 1,42 kr/st pris 63 kr
Läppbalsam Original Stick

Läppbalsam Original Stick

Carmex · 4,25 g

Coop Hagastaden

jämförpris 7753 kr/kg pris 33 kr
Läppbalsam Vaseline Lip Care

Läppbalsam Vaseline Lip Care

Kløver · 4,8 g

Coop Hagastaden

jämförpris 4156 kr/kg pris 20 kr
Micellärt vatten Sensitive Skin

Micellärt vatten Sensitive Skin

NIVEA · 200 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 220 kr/l pris 44 kr
Mousse Volym

Mousse Volym

Schwarzkopf · 150 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 357 kr/l pris 54 kr
Munskölj Soft Mint

Munskölj Soft Mint

Coop · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 74 kr/l pris 37 kr
Munskölj Soft Mint

Munskölj Soft Mint

FLUX · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 146 kr/l pris 73 kr
Munskölj Strong Mint & Eucalyptus

Munskölj Strong Mint & Eucalyptus

Coop · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 74 kr/l pris 37 kr
Munskölj Total Care Intense

Munskölj Total Care Intense

LISTERINE® · 500 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 70 kr/l pris 35 kr Extrapris
Nagelklippare

Nagelklippare

Scholl · 1 st

Coop Hagastaden

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Nagellacksborttagning

Nagellacksborttagning

Coop · 175 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 140 kr/l pris 25 kr
Nagellacksborttagning Nourishing oil

Nagellacksborttagning Nourishing oil

Gripen · 125 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 224 kr/l pris 28 kr
Näsdukar 10-pack

Näsdukar 10-pack

Xtra · 10 st

Coop Hagastaden

jämförpris 1,69 kr/st pris 17 kr
Nässpray Barn

Nässpray Barn

Otrivin · 10 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 6750 kr/l pris 68 kr
Nässpray Menthol

Nässpray Menthol

Otrivin · 10 ml

Coop Hagastaden

jämförpris 7795 kr/l pris 78 kr
Twin Mint

Twin Mint

Plackers · 33 st

Coop Hagastaden

jämförpris 1,57 kr/st pris 52 kr
Plåster Aqua Resist

Plåster Aqua Resist

Salvequick · 20 st

Coop Hagastaden

jämförpris 1,30 kr/st pris 26 kr
Plåster Bamse

Plåster Bamse

Salvequick · 20 st

Coop Hagastaden

jämförpris 1,30 kr/st pris 26 kr
Tyck till