Primat

Såser & smaksättare på Coop Folkparken

83 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Aioli Chipotle

Aioli Chipotle

Eriks Såser · 230 ml

Coop Folkparken

pris
Aioli Lime

Aioli Lime

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Rydbergs

Coop Folkparken

pris 23 kr Extrapris
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Eriks Såser · 230 ml

Coop Folkparken

pris
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Rydbergs · 250 ml

Coop Folkparken

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Bearnaisesås Provencale

Bearnaisesås Provencale

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Brunsås 3-pack

Brunsås 3-pack

Blå Band

Coop Folkparken

pris 14 kr Extrapris
Béarnaisesås 3-pack

Béarnaisesås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Folkparken

jämförpris 203 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Blå Band

Coop Folkparken

pris 14 kr Extrapris
Café de Paris

Café de Paris

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Café de Parissås 3-pack

Café de Parissås 3-pack

Blå Band · 72 g

Coop Folkparken

jämförpris 194 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Champinjonsås 3-pack

Champinjonsås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Folkparken

jämförpris 156 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Citron & dillsås 3-pack

Citron & dillsås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Folkparken

jämförpris 203 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Currysås 3-pack

Currysås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Folkparken

jämförpris 156 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Dressing Amerikansk

Dressing Amerikansk

Kavli

Coop Folkparken

pris
Dressing Bacon

Dressing Bacon

Kavli · 230 g

Coop Folkparken

pris
Dressing Caesar

Dressing Caesar

Eriks Såser · 255 ml

Coop Folkparken

pris
Dressing Curry & Lime

Dressing Curry & Lime

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Dressing Fransk Vitlök

Dressing Fransk Vitlök

Eriks Såser · 255 ml

Coop Folkparken

pris
Dressing French Hot Dog

Dressing French Hot Dog

Kavli · 230 g

Coop Folkparken

pris
Dressing Gurk majonnäs

Dressing Gurk majonnäs

Kavli · 240 g

Coop Folkparken

pris
Dressing Jalapeño

Dressing Jalapeño

Kavli · 230 g

Coop Folkparken

pris
Dressing Lätt

Dressing Lätt

Kavli

Coop Folkparken

pris
Dressing Nacho Cheese

Dressing Nacho Cheese

Kavli

Coop Folkparken

pris
Dressing Orient

Dressing Orient

Rydbergs · 250 ml

Coop Folkparken

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Dressing Peppar

Dressing Peppar

Kavli

Coop Folkparken

pris
Dressing Rhode Island

Dressing Rhode Island

Eriks Såser · 255 ml

Coop Folkparken

pris
Dressing Sourcream & Onion

Dressing Sourcream & Onion

Kavli · 230 g

Coop Folkparken

pris
Dressing Sriracha

Dressing Sriracha

Kavli

Coop Folkparken

pris
Gravlaxsås

Gravlaxsås

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Gräddsås 3-pack

Gräddsås 3-pack

Blå Band

Coop Folkparken

pris 14 kr Extrapris
Grönpeppar I Lag

Grönpeppar I Lag

Santa Maria · 80 g

Coop Folkparken

pris
Grönpepparsås

Grönpepparsås

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Grönpepparsås 3-pack

Grönpepparsås 3-pack

Blå Band · 51 g

Coop Folkparken

jämförpris 275 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Hollandaisesås

Hollandaisesås

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Hollandaisesås 3-pack

Hollandaisesås 3-pack

Blå Band

Coop Folkparken

pris 14 kr Extrapris
Hollandaisesås Ramslök

Hollandaisesås Ramslök

Eriks Såser · 170 ml

Coop Folkparken

pris
Kebabsås Vit Yoghurt & örter

Kebabsås Vit Yoghurt & örter

RYDBERGS

Coop Folkparken

pris 23 kr Extrapris
Lasagne Creamy

Lasagne Creamy

DOLMIO · 440 g

Coop Folkparken

pris
Mangoraja

Mangoraja

RYDBERGS

Coop Folkparken

pris 23 kr Extrapris
Mayo Chipotle chili

Mayo Chipotle chili

Santa Maria

Coop Folkparken

pris
Mayo Garlic

Mayo Garlic

Santa Maria

Coop Folkparken

pris
Mayo Lime & jalapeño

Mayo Lime & jalapeño

Santa Maria

Coop Folkparken

pris
Mayo Sesame & soy

Mayo Sesame & soy

Santa Maria · 250 ml

Coop Folkparken

pris
Mayo Sriracha

Mayo Sriracha

RYDBERGS

Coop Folkparken

pris 23 kr Extrapris
Mayo Sweet chili

Mayo Sweet chili

Santa Maria

Coop Folkparken

pris
Parmesansås

Parmesansås

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Pastasås Arrabiata vitlök & chili

Pastasås Arrabiata vitlök & chili

Coop · 390 g

Coop Folkparken

pris
Pastasås Basilicata

Pastasås Basilicata

Coop

Coop Folkparken

pris
Pastasås Bolognese Tomat & Basilika

Pastasås Bolognese Tomat & Basilika

DOLMIO · 450 g

Coop Folkparken

pris
Pastasås Classico

Pastasås Classico

Coop

Coop Folkparken

pris
Pastasås Kryddig

Pastasås Kryddig

DOLMIO · 450 g

Coop Folkparken

pris
Pastasås Original

Pastasås Original

DOLMIO · 450 g

Coop Folkparken

pris
Pastasås Verdure

Pastasås Verdure

Coop · 390 g

Coop Folkparken

pris
Pastasås Vitlök

Pastasås Vitlök

DOLMIO · 450 g

Coop Folkparken

pris
Pastasås Vitlök

Pastasås Vitlök

Coop

Coop Folkparken

pris
Pepparsås

Pepparsås

Eriks Såser · 230 ml

Coop Folkparken

pris
Ranchdressing

Ranchdressing

Rydbergs · 250 ml

Coop Folkparken

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Remouladsås

Remouladsås

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Romsås

Romsås

Eriks Såser · 200 ml

Coop Folkparken

pris
Senap Grovstark

Senap Grovstark

Johnny's · 500 g

Coop Folkparken

pris
Senap Original

Senap Original

Felix

Coop Folkparken

pris
Senap Original

Senap Original

Johnny's · 480 g

Coop Folkparken

pris
Senap Sötstark

Senap Sötstark

Felix

Coop Folkparken

pris
Senap Sötstark

Senap Sötstark

Johnny's

Coop Folkparken

pris
Sås Hot Kimchi Style

Sås Hot Kimchi Style

Santa Maria

Coop Folkparken

pris
Sås Sour cream onion

Sås Sour cream onion

Rydbergs · 250 ml

Coop Folkparken

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Sås Sweet Korean BBQ

Sås Sweet Korean BBQ

Santa Maria

Coop Folkparken

pris
Tacosås Extra hot

Tacosås Extra hot

Santa Maria

Coop Folkparken

pris
Tacosås het

Tacosås het

Coop · 230 g

Coop Folkparken

pris
Tacosås Hot

Tacosås Hot

Santa Maria

Coop Folkparken

pris
Tacosås Medium

Tacosås Medium

Santa Maria

Coop Folkparken

pris
Tacosås Medium

Tacosås Medium

Coop · 230 g

Coop Folkparken

pris
Tacosås Mild

Tacosås Mild

Santa Maria

Coop Folkparken

pris
Tacosås Mild

Tacosås Mild

Coop

Coop Folkparken

pris
Tomatketchup

Tomatketchup

Felix · 500 g

Coop Folkparken

pris
Tomatketchup

Tomatketchup

Heinz

Coop Folkparken

pris
Tomatketchup Mindre socker

Tomatketchup Mindre socker

Heinz

Coop Folkparken

pris
Tryffelaioli

Tryffelaioli

Eriks Såser · 170 ml

Coop Folkparken

pris
Tryffelbearnaise

Tryffelbearnaise

Eriks Såser

Coop Folkparken

pris
Vitlökssås

Vitlökssås

RYDBERGS

Coop Folkparken

pris 23 kr Extrapris
Tyck till