Primat

Skinka på Coop Stora Visby

77 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Emilskinka

Basturökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Visby

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Basturökt Kalkonbröst

Basturökt Kalkonbröst

Lönneberga · 90 g

Coop Stora Visby

jämförpris 311 kr/kg pris 28 kr
Basturökt Skinka

Basturökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Visby

jämförpris 279 kr/kg pris 29 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Visby

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bresaola

Bresaola

Coop · 70 g

Coop Stora Visby

jämförpris 692 kr/kg pris 48 kr
Dackeskinka original

Dackeskinka original

Ludvig Sörensen · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 2309 kr/kg pris 231 kr
Extrarökt Skinka

Extrarökt Skinka

Coop · 200 g

Coop Stora Visby

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Fiocchetto

Fiocchetto

MINO · 60 g

Coop Stora Visby

jämförpris 898 kr/kg pris 54 kr
Flatrökt Skinka

Flatrökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Visby

jämförpris 279 kr/kg pris 29 kr
Fondkokt Skinka

Fondkokt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Visby

jämförpris 279 kr/kg pris 29 kr
Gourmetskinka Basturökt

Gourmetskinka Basturökt

Pärsons · 150 g

Coop Stora Visby

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gourmetskinka Rökt

Gourmetskinka Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Visby

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 70 g

Coop Stora Visby

jämförpris 370 kr/kg pris 26 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 250 g

Coop Stora Visby

jämförpris 310 kr/kg pris 78 kr
Jamón Serrano Gran Reserva

Jamón Serrano Gran Reserva

Coop · 80 g

Coop Stora Visby

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Kalkon Gourmet

Kalkon Gourmet

BRÖDERNAS · 90 g

Coop Stora Visby

jämförpris 410 kr/kg pris 37 kr
Kalkon Kokt Strimlad

Kalkon Kokt Strimlad

TULIP · 350 g

Coop Stora Visby

jämförpris 181 kr/kg pris 63 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Visby

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 250 g

Coop Stora Visby

jämförpris 208 kr/kg pris 52 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Visby

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Coop · 180 g

Coop Stora Visby

jämförpris 208 kr/kg pris 38 kr
Kalkonbröst

Kalkonbröst

Jakobsdals · 80 g

Coop Stora Visby

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Kokt skinka Eko

Kokt skinka Eko

Smak av SVEA · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 330 kr/kg pris 33 kr
Kycklingfile Gourmetgrillad

Kycklingfile Gourmetgrillad

BRÖDERNAS · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 321 kr/kg pris 32 kr
Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Coop · 80 g

Coop Stora Visby

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Lufttorkad skinka

Lufttorkad skinka

Grilstad · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 388 kr/kg pris 39 kr
Lufttorkat Nötinnanlår Bresaola

Lufttorkat Nötinnanlår Bresaola

Negroni · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 6142 kr/kg pris 614 kr
Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Coop · 250 g

Coop Stora Visby

jämförpris 390 kr/kg pris 97 kr
Mangalicaskinka

Mangalicaskinka

Monte Nevado · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 11348 kr/kg pris 1135 kr
Mangalicaskinka

Mangalicaskinka

GASTRO IMPORT AB

Coop Stora Visby

pris 1087 kr
Prosciutto

Prosciutto

Coop · 80 g

Coop Stora Visby

jämförpris 378 kr/kg pris 30 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

TULIP · 140 g

Coop Stora Visby

jämförpris 132 kr/kg pris 19 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

Coop · 120 g

Coop Stora Visby

jämförpris 393 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Coop · 80 g

Coop Stora Visby

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Zeta · 300 g

Coop Stora Visby

jämförpris 463 kr/kg pris 139 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Zeta · 70 g

Coop Stora Visby

jämförpris 593 kr/kg pris 42 kr
Prosciutto Crudo Eko

Prosciutto Crudo Eko

Zeta · 70 g

Coop Stora Visby

jämförpris 971 kr/kg pris 68 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Coop · 70 g

Coop Stora Visby

jämförpris 673 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Zeta · 70 g

Coop Stora Visby

jämförpris 771 kr/kg pris 54 kr
Prosciutto Di Parma Extra

Prosciutto Di Parma Extra

Negroni · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 4865 kr/kg pris 486 kr
Prosciutto Di Parma

Prosciutto Di Parma

Slega · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 4959 kr/kg pris 496 kr
Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Paul och Thom · 70 g

Coop Stora Visby

jämförpris 845 kr/kg pris 59 kr
Prosciutto San Daniele

Prosciutto San Daniele

Negroni · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 4391 kr/kg pris 439 kr
Rökt Emilskinka

Rökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Visby

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Rökt Gourmetskinka

Rökt Gourmetskinka

Pärsons · 500 g

Coop Stora Visby

jämförpris 146 kr/kg pris 73 kr
Rökt Kalkon

Rökt Kalkon

Xtra · 300 g

Coop Stora Visby

jämförpris 155 kr/kg pris 47 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Coop · 270 g

Coop Stora Visby

jämförpris 161 kr/kg pris 44 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Xtra · 300 g

Coop Stora Visby

jämförpris 78 kr/kg pris 24 kr
Rökt Skinka Strimlad

Rökt Skinka Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Stora Visby

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 180 g

Coop Stora Visby

jämförpris 122 kr/kg pris 22 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 450 g

Coop Stora Visby

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Skinka Alspånsrökt Eko

Skinka Alspånsrökt Eko

Smak av SVEA · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 330 kr/kg pris 33 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Visby

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Coop · 120 g

Coop Stora Visby

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Visby

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Coop · 110 g

Coop Stora Visby

jämförpris 145 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 120 g

Coop Stora Visby

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 200 g

Coop Stora Visby

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Sverige/Lönneberga · 105 g

Coop Stora Visby

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Kokt Strimlad

Skinka Kokt Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Stora Visby

jämförpris 118 kr/kg pris 53 kr
Skinka Källarrökt

Skinka Källarrökt

Coop Stora Visby

pris 330 kr
Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

PAUL och THOM · 70 g

Coop Stora Visby

jämförpris 648 kr/kg pris 45 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Engelmanns · 80 g

Coop Stora Visby

jämförpris 650 kr/kg pris 52 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 150 g

Coop Stora Visby

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Skinka Mild alspånsrökt Eko

Skinka Mild alspånsrökt Eko

Smak av SVEA · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 330 kr/kg pris 33 kr
Skinka Rökigaste

Skinka Rökigaste

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Visby

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Visby

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 200 g

Coop Stora Visby

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 150 g

Coop Stora Visby

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Rökt I Bit

Skinka Rökt I Bit

Coop · 350 g

Coop Stora Visby

jämförpris 144 kr/kg pris 50 kr
Skinka Samiskt Rökt

Skinka Samiskt Rökt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Visby

jämförpris 3398 kr/kg pris 340 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Visby

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Välrökt Skinka

Välrökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Visby

jämförpris 279 kr/kg pris 29 kr
Tyck till