Primat

Trädgård på Coop Stora Visby

62 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Aster Bunt

Aster Bunt

Spira · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Bindtråd

Bindtråd

Grouw · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Blomjord

Blomjord

Coop · 18000 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 2,78 kr/l pris 50 kr
Blomjord

Blomjord

Coop · 8000 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 5 kr/l pris 41 kr
Blomjord

Blomjord

Coop · 4000 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 8 kr/l pris 31 kr
Blomjord Torvfri

Blomjord Torvfri

Hasselfors Garden · 4200 g

Coop Stora Visby

jämförpris 12 kr/kg pris 50 kr
Blompinnar 10-pack

Blompinnar 10-pack

Nelson Garden · 20 g

Coop Stora Visby

jämförpris 1145 kr/kg pris 23 kr
Blompinnar 10-pack

Blompinnar 10-pack

Nelson Garden · 30 g

Coop Stora Visby

jämförpris 897 kr/kg pris 27 kr
Chrysanthemum

Chrysanthemum

Spira · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Nelson Garden · 250 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 240 kr/l pris 60 kr
Grensax Teleskop

Grensax Teleskop

Grouw · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Grillbriketter

Grillbriketter

Weber · 8000 g

Coop Stora Visby

jämförpris 34 kr/kg pris 269 kr
Gräsfrö Reparera

Gräsfrö Reparera

Nelson Garden · 1000 g

Coop Stora Visby

jämförpris 159 kr/kg pris 159 kr
Gräsfrö Villa

Gräsfrö Villa

Nelson Garden · 1000 g

Coop Stora Visby

jämförpris 149 kr/kg pris 149 kr
Handske Comfort Lime Stl 8

Handske Comfort Lime Stl 8

Nelson Garden · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Handske Comfort Lime Stl 9

Handske Comfort Lime Stl 9

Nelson Garden · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Kalanchoe Blossfeldiana Queen Vit

Kalanchoe Blossfeldiana Queen Vit

Spira blommor · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe Rosa

Kalanchoe Rosa

Spira · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Konstväxt Eucalyptus

Konstväxt Eucalyptus

1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Konstväxt Krystantemum Rosa

Konstväxt Krystantemum Rosa

1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kruka Basel Svart D14

Kruka Basel Svart D14

Soendgen Keramik GmbH · 1400 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 50 kr/l pris 70 kr
Kruka Basel Svart D19

Kruka Basel Svart D19

Soendgen Keramik GmbH · 4000 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 25 kr/l pris 99 kr
Kruka Basel Svart D21

Kruka Basel Svart D21

Soendgen Keramik GmbH · 5300 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 26 kr/l pris 139 kr
Kruka Basel Vit D12

Kruka Basel Vit D12

Soendgen Keramik GmbH · 800 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Kruka Basel Vit D16

Kruka Basel Vit D16

Soendgen Keramik GmbH · 2100 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 33 kr/l pris 70 kr
Kruka Basel Vit D21

Kruka Basel Vit D21

Soendgen Keramik GmbH · 5300 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 26 kr/l pris 139 kr
Kruka Stripe Sand 13,5 cm

Kruka Stripe Sand 13,5 cm

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Krukfat plast Cultivate svart 24D

Krukfat plast Cultivate svart 24D

Orthex · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Krukfat Plast Cultivate svart D12

Krukfat Plast Cultivate svart D12

Orthex · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Krukfat Plast Cultivate svart D14

Krukfat Plast Cultivate svart D14

Orthex · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Krukfat Plast Cultivate svart D16

Krukfat Plast Cultivate svart D16

Orthex · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 9 kr/l pris 35 kr
Ljung Calluna

Ljung Calluna

Spira · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Ljung Calluna Garde

Ljung Calluna Garde

Spira · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Lövräfsa

Lövräfsa

Grouw · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Miniskyffel

Miniskyffel

NYBY · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Naturgödsel

Naturgödsel

Coop · 40000 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Näringspinnar Blommande Växter

Näringspinnar Blommande Växter

Blomstra · 30 st

Coop Stora Visby

jämförpris 1,33 kr/st pris 40 kr
Näringspinnar Gröna Växter

Näringspinnar Gröna Växter

Blomstra · 30 st

Coop Stora Visby

jämförpris 1,33 kr/st pris 40 kr
Pallkrage & Balkongjord

Pallkrage & Balkongjord

Coop · 40000 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Parasollfot 15 L

Parasollfot 15 L

OUTFIT · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Planteringskruka Cultivate svart 14D

Planteringskruka Cultivate svart 14D

Orthex · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 12 kr/st pris 12 kr
Planteringskruka Cultivate svart 16D

Planteringskruka Cultivate svart 16D

Orthex · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Planterspade

Planterspade

Nyby · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Plantjord

Plantjord

Coop · 40000 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Plantjord

Plantjord

XTRA · 40000 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 1,25 kr/l pris 50 kr
Skadekryps Effekt

Skadekryps Effekt

Neudorff · 500 g

Coop Stora Visby

jämförpris 378 kr/kg pris 189 kr
Snigel Effekt

Snigel Effekt

Neudorff · 1000 g

Coop Stora Visby

jämförpris 259 kr/kg pris 259 kr
Trädgårdshandske Large

Trädgårdshandske Large

Soft Touch · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdshandske Medium

Trädgårdshandske Medium

Soft Touch · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdshandske Small

Trädgårdshandske Small

Soft Touch · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdshandske X-large

Trädgårdshandske X-large

Soft Touch · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdshandske XX-large

Trädgårdshandske XX-large

Soft Touch · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdsspade Spetsig

Trädgårdsspade Spetsig

GROUW · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Täckbark

Täckbark

Coop · 40000 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Uppbindningssnöre 6-pack

Uppbindningssnöre 6-pack

Grouw · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Vattendunk 25 liter

Vattendunk 25 liter

Emballator · 930 g

Coop Stora Visby

jämförpris 149 kr/kg pris 139 kr
Vattendunk 5 liter

Vattendunk 5 liter

Emballator · 165 g

Coop Stora Visby

jämförpris 242 kr/kg pris 40 kr
Vitlök Germidour

Vitlök Germidour

Nelson Garden · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Vitlök Messidor

Vitlök Messidor

Nelson Garden · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Växtnäring

Växtnäring

Nelson Garden · 250 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 240 kr/l pris 60 kr
Växtnäring Flytande

Växtnäring Flytande

Blomstra · 750 ml

Coop Stora Visby

jämförpris 105 kr/l pris 79 kr
Tyck till