Primat

Kök på Coop Stora Visby

304 varor · sida 2 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Islåda

Islåda

Daloplast · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Istärningspåsar Kuber 20-pack

Istärningspåsar Kuber 20-pack

Coop · 20 st

Coop Stora Visby

jämförpris 1,05 kr/st pris 21 kr
Kaffebryggare

Kaffebryggare

Emerio · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Kaffebryggare Easy I

Kaffebryggare Easy I

MELITTA · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Kaffefilter 1x4 80-pack

Kaffefilter 1x4 80-pack

MELITTA · 80 st

Coop Stora Visby

jämförpris 0,30 kr/st pris 24 kr
Kaffefilter Gourmet Intense 1x4 80-pack

Kaffefilter Gourmet Intense 1x4 80-pack

MELITTA · 80 st

Coop Stora Visby

jämförpris 0,40 kr/st pris 32 kr
Kaffefilter Oblekt 102 200-pack

Kaffefilter Oblekt 102 200-pack

Xtra · 200 st

Coop Stora Visby

jämförpris 0,10 kr/st pris 21 kr
Kaffefilter Oblekt 1x4 200-pack

Kaffefilter Oblekt 1x4 200-pack

Xtra · 200 st

Coop Stora Visby

jämförpris 0,11 kr/st pris 22 kr
Kaffefilter Vit 102 80-pack

Kaffefilter Vit 102 80-pack

Melitta · 80 st

Coop Stora Visby

jämförpris 0,25 kr/st pris 20 kr
Kaffefilter Vit 1x4 100-pack

Kaffefilter Vit 1x4 100-pack

Coop · 100 st

Coop Stora Visby

jämförpris 0,20 kr/st pris 20 kr
Kaffefilter Vit 1x4 80-pack

Kaffefilter Vit 1x4 80-pack

Melitta · 80 st

Coop Stora Visby

jämförpris 0,30 kr/st pris 24 kr
Kaffekoppar 50-pack

Kaffekoppar 50-pack

Coop · 50 st

Coop Stora Visby

jämförpris 0,80 kr/st pris 40 kr
Kastrull 1,5 liter

Kastrull 1,5 liter

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Kniv Trä 10-pack

Kniv Trä 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Visby

jämförpris 1,95 kr/st pris 20 kr
Knivar Reuse 10-pack

Knivar Reuse 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Visby

jämförpris 2,09 kr/st pris 21 kr
Knivslip

Knivslip

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Kockkniv

Kockkniv

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Konservöppnare

Konservöppnare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Konservöppnare

Konservöppnare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kylklamp 2x400g

Kylklamp 2x400g

Giostyle · 2 st

Coop Stora Visby

jämförpris 15 kr/st pris 30 kr
Kökshandduk Hanna Classic 2-pack

Kökshandduk Hanna Classic 2-pack

Noble House · 2 st

Coop Stora Visby

jämförpris 45 kr/st pris 89 kr
Kökshandduk Vanja 2-pack

Kökshandduk Vanja 2-pack

Köksträdgården · 2 st

Coop Stora Visby

jämförpris 50 kr/st pris 99 kr
Köksmått

Köksmått

Jonas · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Köksmått

Köksmått

Jonas · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Köksvåg Digital

Köksvåg Digital

DAY · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr Extrapris
Luftfritös Easy Fry Max 5 liter

Luftfritös Easy Fry Max 5 liter

OBH Nordica · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 999 kr/st pris 999 kr
Långform 30 cm

Långform 30 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Lökhackare

Lökhackare

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Majskolvshållare 10-pack

Majskolvshållare 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Visby

jämförpris 1,69 kr/st pris 17 kr
Mandolin Svart

Mandolin Svart

Gastromax · 218 g

Coop Stora Visby

jämförpris 821 kr/kg pris 179 kr
Matförvaring 2,4 L

Matförvaring 2,4 L

SmartStore · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Matlåda

Matlåda

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlåda 0,3 liter 6-pack

Matlåda 0,3 liter 6-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,5 liter

Matlåda 0,5 liter

SmartStore · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 18 kr/st pris 18 kr
Matlåda 0,5 liter 5-pack

Matlåda 0,5 liter 5-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,5 liter 5-pack

Matlåda 0,5 liter 5-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,75 liter 4-pack

Matlåda 0,75 liter 4-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 1 liter 3-pack

Matlåda 1 liter 3-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

COOP · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

COOP · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,2 L

Matlåda 1,2 L

Tefal · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Matlåda 2-pack

Matlåda 2-pack

Coop · 2 st

Coop Stora Visby

jämförpris 8 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 2-pack 0,25/0,5 liter

Matlåda 2-pack 0,25/0,5 liter

Coop · 2 st

Coop Stora Visby

jämförpris 8 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda Earl grey 1,2 liter

Matlåda Earl grey 1,2 liter

SmartStore · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Matlåda glas 0,25 liter

Matlåda glas 0,25 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlåda glas 0,75 liter

Matlåda glas 0,75 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Matlåda glas 1,1 liter

Matlåda glas 1,1 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Matlåda glas 1,6 liter

Matlåda glas 1,6 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Matlåda Lavendel 1,2 liter

Matlåda Lavendel 1,2 liter

SmartStore · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Matlåda med avdelare 1 liter

Matlåda med avdelare 1 liter

COOP · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda med avdelare 1 liter.

Matlåda med avdelare 1 liter.

COOP · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda Mellangrön

Matlåda Mellangrön

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlåda Mörkgrön

Matlåda Mörkgrön

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlådor 0.4 L 3-pack

Matlådor 0.4 L 3-pack

Nordiska · 3 st

Coop Stora Visby

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Matlådor 0.8 L 3-pack

Matlådor 0.8 L 3-pack

Nordiska · 3 st

Coop Stora Visby

jämförpris 17 kr/st pris 50 kr
Matlådor 2.5 L 2-pack

Matlådor 2.5 L 2-pack

Nordiska · 2 st

Coop Stora Visby

jämförpris 35 kr/st pris 70 kr
Microfiberduk 2-pack

Microfiberduk 2-pack

Xtra · 2 st

Coop Stora Visby

jämförpris 10 kr/st pris 20 kr
Mikrokupa 25 cm

Mikrokupa 25 cm

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Mjukosthyvel 17,5 cm

Mjukosthyvel 17,5 cm

GastroMax · 51 g

Coop Stora Visby

jämförpris 586 kr/kg pris 30 kr
Mjölkskummare

Mjölkskummare

Emerio · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Muffinsform

Muffinsform

Änglamark · 125 st

Coop Stora Visby

jämförpris 0,10 kr/st pris 13 kr Extrapris
Muffinsform 12-pack

Muffinsform 12-pack

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Muffinsform 24-pack

Muffinsform 24-pack

TOPPITS · 24 st

Coop Stora Visby

jämförpris 1,66 kr/st pris 40 kr
Muffinsform Flower Shape

Muffinsform Flower Shape

Toppits · 36 st

Coop Stora Visby

jämförpris 1,07 kr/st pris 39 kr
Muffinsform Mini

Muffinsform Mini

TOPPITS · 45 st

Coop Stora Visby

jämförpris 0,86 kr/st pris 39 kr
Muffinsform Stor

Muffinsform Stor

Änglamark · 24 st

Coop Stora Visby

jämförpris 1,08 kr/st pris 26 kr
Mugg 8-pack

Mugg 8-pack

Hedlundgruppen · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Mugg Hedda

Mugg Hedda

Form Living · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Mugg Spöke Halloween

Mugg Spöke Halloween

Form Living · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Mugg XL med sugrör

Mugg XL med sugrör

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Multipåsar Zipper 8-pack

Multipåsar Zipper 8-pack

TOPPITS · 8 st

Coop Stora Visby

jämförpris 3,06 kr/st pris 25 kr
Måttkanna Ljusblå 1,5 liter

Måttkanna Ljusblå 1,5 liter

Nordiska · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Måttsats

Måttsats

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Måttsats Grå

Måttsats Grå

Nordiska Plast · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Måttsats Vit

Måttsats Vit

Exxent · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Nötknäckare

Nötknäckare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Osthyvel

Osthyvel

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Osthyvel

Osthyvel

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Pajform

Pajform

OCUISINE · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Pajform M.Löstagbar Botten

Pajform M.Löstagbar Botten

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Pajform Vit

Pajform Vit

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Panini grill

Panini grill

Day · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Pannkakspanna

Pannkakspanna

COSY & TRENDY · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Pappershållare

Pappershållare

Lambi Serla · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Papperssugrör 25-pack

Papperssugrör 25-pack

PAPSTAR · 25 st

Coop Stora Visby

jämförpris 1,04 kr/st pris 26 kr
Papperssugrör Mönstrade 25-pack

Papperssugrör Mönstrade 25-pack

Happy Party · 25 st

Coop Stora Visby

jämförpris 1,44 kr/st pris 36 kr
Pastaslev

Pastaslev

Coop · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Pensel

Pensel

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Picknickkorg Stor

Picknickkorg Stor

Form Living · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Pizzaskärare

Pizzaskärare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Visby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Plastfolie

Plastfolie

TOPPITS · 50 m

Coop Stora Visby

jämförpris 0,48 kr/m pris 24 kr
Plastfolie

Plastfolie

Xtra · 60 m

Coop Stora Visby

jämförpris 0,18 kr/m pris 11 kr
Plastfolie 2 in 1

Plastfolie 2 in 1

TOPPITS · 15 m

Coop Stora Visby

jämförpris 1,50 kr/m pris 23 kr
Tyck till