Primat

Skinka på Coop Bredden

26 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Kalkonbröst

Basturökt Kalkonbröst

Lönneberga · 90 g

Coop Bredden

jämförpris 333 kr/kg pris 30 kr
Basturökt Skinka

Basturökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Bredden

jämförpris 270 kr/kg pris 28 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

Coop · 120 g

Coop Bredden

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Extrarökt Skinka

Extrarökt Skinka

Coop · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Gourmetskinka Rökt

Gourmetskinka Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 156 kr/kg pris 31 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

Coop Bredden

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 206 kr/kg pris 41 kr
Lövbiff av fransyska

Lövbiff av fransyska

Coop · 950 g

Coop Bredden

jämförpris 212 kr/kg pris 201 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Coop · 80 g

Coop Bredden

jämförpris 520 kr/kg pris 42 kr
Rökt Kalkon

Rökt Kalkon

Xtra · 300 g

Coop Bredden

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Xtra · 300 g

Coop Bredden

jämförpris 87 kr/kg pris 26 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 180 g

Coop Bredden

jämförpris 131 kr/kg pris 24 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

Coop Bredden

jämförpris 285 kr/kg pris 30 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

SVEA · 100 g

Coop Bredden

jämförpris 213 kr/kg pris 21 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Coop · 120 g

Coop Bredden

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

Coop Bredden

jämförpris 285 kr/kg pris 30 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Bredden

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 120 g

Coop Bredden

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

Coop Bredden

jämförpris 285 kr/kg pris 30 kr
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

Coop Bredden

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Rökigaste

Skinka Rökigaste

Lönneberga · 105 g

Coop Bredden

jämförpris 285 kr/kg pris 30 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 120 g

Coop Bredden

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 150 g

Coop Bredden

jämförpris 186 kr/kg pris 28 kr
Välrökt Skinka

Välrökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Bredden

jämförpris 270 kr/kg pris 28 kr
Tyck till