Primat

Såser & smaksättare på Coop Bredden

202 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Coop · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Ajvar Relish Het

Ajvar Relish Het

Coop · 350 g

Coop Bredden

jämförpris 64 kr/kg pris 23 kr
Barbecuesås Hickory & brown sugar

Barbecuesås Hickory & brown sugar

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Bredden

jämförpris 102 kr/kg pris 52 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Bredden

jämförpris 104 kr/kg pris 53 kr
Barbecuesås Texas Honey

Barbecuesås Texas Honey

Johnny's · 315 g

Coop Bredden

jämförpris 114 kr/kg pris 36 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 123 kr/l pris 31 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 230 ml

Coop Bredden

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Vegan

Bearnaise Vegan

Farmers & Chefs · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 127 kr/kg pris 25 kr
Bearnaise Vitlök

Bearnaise Vitlök

Coop · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Rydbergs · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Felix · 335 ml

Coop Bredden

jämförpris 102 kr/l pris 34 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Eriks Såser · 230 ml

Coop Bredden

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Coop · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Rydbergs · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Eriks Såser · 230 ml

Coop Bredden

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Brunsås 3-pack

Brunsås 3-pack

Blå Band · 66 g

Coop Bredden

jämförpris 212 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Béarnaisesås 3-pack

Béarnaisesås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Bredden

jämförpris 203 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Blå Band · 63 g

Coop Bredden

jämförpris 222 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Béchamelsås

Béchamelsås

Kelda® · 500 ml

Coop Bredden

jämförpris 76 kr/l pris 38 kr
Café de Parissås 3-pack

Café de Parissås 3-pack

Blå Band · 72 g

Coop Bredden

jämförpris 194 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Ceasardressing

Ceasardressing

Felix · 335 ml

Coop Bredden

jämförpris 103 kr/l pris 35 kr
Champinjonsås 3-pack

Champinjonsås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Bredden

jämförpris 156 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Cheddar Dip Original

Cheddar Dip Original

Kavli · 185 g

Coop Bredden

jämförpris 167 kr/kg pris 31 kr
Chilisås

Chilisås

Felix · 570 g

Coop Bredden

jämförpris 54 kr/kg pris 31 kr
Chilisås classic

Chilisås classic

Heinz · 590 g

Coop Bredden

jämförpris 62 kr/kg pris 37 kr
Citron & dillsås 3-pack

Citron & dillsås 3-pack

Blå Band

Coop Bredden

pris 14 kr Extrapris
Citron- & Dillsås För Lax

Citron- & Dillsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Bredden

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Citronjuice

Citronjuice

Coop · 200 ml

Coop Bredden

jämförpris 53 kr/l pris 11 kr
Citronmajonnäs

Citronmajonnäs

Coop · 260 g

Coop Bredden

jämförpris 65 kr/kg pris 17 kr
Citronsås För Lax

Citronsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Bredden

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Creme Av Kronärtskockor

Creme Av Kronärtskockor

Zeta · 130 g

Coop Bredden

jämförpris 346 kr/kg pris 45 kr
Crispy Chilli In Oil

Crispy Chilli In Oil

Laoganma · 210 g

Coop Bredden

jämförpris 239 kr/kg pris 50 kr
Currysås 3-pack

Currysås 3-pack

Blå Band

Coop Bredden

pris 14 kr Extrapris
Dessertsås Choklad

Dessertsås Choklad

O'hoj · 350 g

Coop Bredden

jämförpris 108 kr/kg pris 38 kr
Dessertsås Karamel

Dessertsås Karamel

O'hoj · 350 g

Coop Bredden

jämförpris 108 kr/kg pris 38 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Grey Poupon · 215 g

Coop Bredden

jämförpris 141 kr/kg pris 30 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Johnny's · 190 g

Coop Bredden

jämförpris 124 kr/kg pris 24 kr
Dijonsenap Eko

Dijonsenap Eko

Änglamark · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Dip Nacho Cheese

Dip Nacho Cheese

Santa Maria · 250 g

Coop Bredden

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Dip Nacho Cheese Jalapeño

Dip Nacho Cheese Jalapeño

Santa Maria · 250 g

Coop Bredden

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Dip Tex Mex Jalapeño

Dip Tex Mex Jalapeño

Santa Maria · 250 g

Coop Bredden

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Dip Tex Mex Style

Dip Tex Mex Style

Santa Maria · 250 g

Coop Bredden

jämförpris 131 kr/kg pris 33 kr
Dressing Amerikansk

Dressing Amerikansk

Kavli · 230 g

Coop Bredden

jämförpris 107 kr/kg pris 25 kr
Dressing Burger

Dressing Burger

Johnny's · 265 ml

Coop Bredden

jämförpris 118 kr/l pris 31 kr
Dressing Caesar

Dressing Caesar

Eriks Såser · 255 ml

Coop Bredden

jämförpris 76 kr/l pris 20 kr Extrapris
Dressing Dill & citron

Dressing Dill & citron

Felix · 335 ml

Coop Bredden

jämförpris 93 kr/l pris 31 kr
Dressing Gurk majonnäs

Dressing Gurk majonnäs

Kavli · 240 g

Coop Bredden

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Dressing Lätt Rhode Island

Dressing Lätt Rhode Island

Felix · 335 ml

Coop Bredden

jämförpris 93 kr/l pris 31 kr
Dressing Orient

Dressing Orient

Rydbergs · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Dressing Original

Dressing Original

Max · 220 ml

Coop Bredden

jämförpris 82 kr/l pris 18 kr Extrapris
Dressing Rhode Island

Dressing Rhode Island

Felix · 335 ml

Coop Bredden

jämförpris 103 kr/l pris 35 kr
Dressing Thousand Island

Dressing Thousand Island

Felix · 335 ml

Coop Bredden

jämförpris 107 kr/l pris 36 kr
Dressingmix Italiensk

Dressingmix Italiensk

Knorr · 9 g

Coop Bredden

jämförpris 1467 kr/kg pris 13 kr
Duo Kakao & Mjölkkräm

Duo Kakao & Mjölkkräm

Coop · 750 g

Coop Bredden

jämförpris 52 kr/kg pris 39 kr
Fisksås

Fisksås

Santa Maria · 200 ml

Coop Bredden

jämförpris 128 kr/l pris 26 kr
Gravlaxsås

Gravlaxsås

Druvan · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Gräddsås 3-pack

Gräddsås 3-pack

Blå Band · 66 g

Coop Bredden

jämförpris 212 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Grönpepparsås 3-pack

Grönpepparsås 3-pack

Blå Band · 51 g

Coop Bredden

jämförpris 275 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Guacamole

Guacamole

Coop · 300 g

Coop Bredden

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Hallonmarmelad

Hallonmarmelad

DEN GAMLE FABRIK · 380 g

Coop Bredden

jämförpris 112 kr/kg pris 43 kr
Hasselnötskräm Nutty Eko

Hasselnötskräm Nutty Eko

Rigoni di Asiago · 250 g

Coop Bredden

jämförpris 212 kr/kg pris 53 kr
Hoisinsås

Hoisinsås

Coop · 200 ml

Coop Bredden

jämförpris 132 kr/l pris 26 kr
Hollandaisesås

Hollandaisesås

Coop · 200 g

Coop Bredden

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Hollandaisesås 3-pack

Hollandaisesås 3-pack

Blå Band · 75 g

Coop Bredden

jämförpris 187 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Jalapeño Grön Het

Jalapeño Grön Het

Santa Maria · 215 g

Coop Bredden

jämförpris 144 kr/kg pris 31 kr
Jordnötssmör Crunchy Eko

Jordnötssmör Crunchy Eko

Änglamark · 350 g

Coop Bredden

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Jordnötssmör Smooth

Jordnötssmör Smooth

Coop · 350 g

Coop Bredden

jämförpris 87 kr/kg pris 31 kr
Jordnötssmör Smooth Eko

Jordnötssmör Smooth Eko

Änglamark · 350 g

Coop Bredden

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Kebabsås Het

Kebabsås Het

Coop · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 78 kr/l pris 20 kr Extrapris
Kebabsås Mild

Kebabsås Mild

Coop · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 78 kr/l pris 20 kr Extrapris
Kebabsås Mild

Kebabsås Mild

Schysst Käk · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 114 kr/l pris 28 kr
Kebabsås Vit Yoghurt & örter

Kebabsås Vit Yoghurt & örter

Rydbergs · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Kebabsås Vitlök

Kebabsås Vitlök

Coop · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 78 kr/l pris 20 kr Extrapris
Kebabsås Vitlök

Kebabsås Vitlök

Schysst Käk · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 114 kr/l pris 28 kr
Ketchup Eko

Ketchup Eko

Änglamark · 500 g

Coop Bredden

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Ketchup Mindre socker

Ketchup Mindre socker

Felix · 980 g

Coop Bredden

jämförpris 37 kr/kg pris 36 kr
Ketchup Utan tillsatt socker & salt

Ketchup Utan tillsatt socker & salt

Heinz · 425 g

Coop Bredden

jämförpris 72 kr/kg pris 31 kr
Köttfärsås Original

Köttfärsås Original

Findus · 500 g

Coop Bredden

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Limejuice

Limejuice

Coop · 200 ml

Coop Bredden

jämförpris 53 kr/l pris 11 kr
Majonnäs

Majonnäs

Hellmann's · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 126 kr/l pris 32 kr
Majonnäs

Majonnäs

Hellmann's · 400 g

Coop Bredden

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Majonnäs

Majonnäs

Heinz · 480 ml

Coop Bredden

jämförpris 73 kr/l pris 35 kr
Majonnäs Krämig

Majonnäs Krämig

Coop · 260 g

Coop Bredden

jämförpris 69 kr/kg pris 18 kr
Majonnäs Lätt

Majonnäs Lätt

Kavli · 275 g

Coop Bredden

jämförpris 72 kr/kg pris 20 kr
Majonnäs Original

Majonnäs Original

Hellmann's · 125 ml

Coop Bredden

jämförpris 152 kr/l pris 19 kr
Majonnäs Äkta

Majonnäs Äkta

Findus · 450 g

Coop Bredden

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Majonnäs Äkta

Majonnäs Äkta

Kavli · 275 g

Coop Bredden

jämförpris 76 kr/kg pris 21 kr
Mango chutney

Mango chutney

Coop · 350 g

Coop Bredden

jämförpris 81 kr/kg pris 28 kr
Mango Chutney

Mango Chutney

Santa Maria · 350 g

Coop Bredden

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr
Mangoraja

Mangoraja

Rydbergs · 250 ml

Coop Bredden

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Marinad Chicken

Marinad Chicken

Santa Maria · 75 g

Coop Bredden

jämförpris 127 kr/kg pris 10 kr
Marinad Vitlök

Marinad Vitlök

Santa Maria · 75 g

Coop Bredden

jämförpris 127 kr/kg pris 10 kr
Mayo Jalapeño

Mayo Jalapeño

Johnny's · 265 ml

Coop Bredden

jämförpris 118 kr/l pris 31 kr
Mayo Jalapeño Lime

Mayo Jalapeño Lime

El Taco Truck · 200 ml

Coop Bredden

jämförpris 113 kr/l pris 23 kr Extrapris
Mayo Sriracha

Mayo Sriracha

RYDBERGS

Coop Bredden

pris 23 kr Extrapris
NUTELLA

NUTELLA

Ferrero · 350 g

Coop Bredden

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Nötkräm

Nötkräm

Coop · 750 g

Coop Bredden

jämförpris 67 kr/kg pris 50 kr
Ostronsås

Ostronsås

Coop · 200 ml

Coop Bredden

jämförpris 99 kr/l pris 20 kr
Ostsås

Ostsås

Coop · 300 g

Coop Bredden

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Tyck till