Primat

Kök på Coop Stora Kungsängen

281 varor · sida 2 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Gryta Steel 7 Liter

Gryta Steel 7 Liter

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Grytlapp Hanna Classic Mörkgrå

Grytlapp Hanna Classic Mörkgrå

Noble House · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Grytlapp Vanja

Grytlapp Vanja

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Hamburgerpress

Hamburgerpress

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Handhållet Rivjärn

Handhållet Rivjärn

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Hanna Classic Handduk Mörkgrå 2-pack

Hanna Classic Handduk Mörkgrå 2-pack

Noble House · 2 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 45 kr/st pris 89 kr
Hushållssax Svart

Hushållssax Svart

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Hushållstratt

Hushållstratt

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Islåda

Islåda

Daloplast · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Istärningspåsar Kuber 20-pack

Istärningspåsar Kuber 20-pack

Coop · 20 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 1,05 kr/st pris 21 kr
Kaffebryggare

Kaffebryggare

OBH Nordica · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Kaffefilter 1x4 80-pack

Kaffefilter 1x4 80-pack

MELITTA · 80 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,30 kr/st pris 24 kr
Kaffefilter Oblekt 102 200-pack

Kaffefilter Oblekt 102 200-pack

Xtra · 200 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,10 kr/st pris 21 kr
Kaffefilter Oblekt 1x4 200-pack

Kaffefilter Oblekt 1x4 200-pack

Xtra · 200 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,11 kr/st pris 22 kr
Kaffefilter Vit 102 80-pack

Kaffefilter Vit 102 80-pack

Melitta · 80 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,25 kr/st pris 20 kr
Kaffefilter Vit 1x4 100-pack

Kaffefilter Vit 1x4 100-pack

Coop · 100 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,20 kr/st pris 20 kr
Kaffefilter Vit 1x4 80-pack

Kaffefilter Vit 1x4 80-pack

Melitta · 80 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,30 kr/st pris 24 kr
Kaffekoppar 50-pack

Kaffekoppar 50-pack

Coop · 50 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,80 kr/st pris 40 kr
Kaffemått

Kaffemått

Coop · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kastrull

Kastrull

No · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kastrull 1,5 liter

Kastrull 1,5 liter

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Kastrull 1,5 liter

Kastrull 1,5 liter

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Kniv Trä 10-pack

Kniv Trä 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 1,95 kr/st pris 20 kr
Knivar Reuse 10-pack

Knivar Reuse 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 2,09 kr/st pris 21 kr
Konservöppnare

Konservöppnare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Korkskruv med vingar

Korkskruv med vingar

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Korkunderlägg 3-pack

Korkunderlägg 3-pack

Jonas · 208 g

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 284 kr/kg pris 59 kr
Kryddkvarn

Kryddkvarn

DAY · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Kylklamp 2x400g

Kylklamp 2x400g

Giostyle · 2 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 15 kr/st pris 30 kr
Kylväska Svart & vit 8 liter

Kylväska Svart & vit 8 liter

1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Kökshandduk Vanja 2-pack

Kökshandduk Vanja 2-pack

Köksträdgården · 2 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 50 kr/st pris 99 kr
Långform 30 cm

Långform 30 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Mandolin Svart

Mandolin Svart

Gastromax · 218 g

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 821 kr/kg pris 179 kr
Matlåda

Matlåda

Coop · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlåda 0,3 liter 6-pack

Matlåda 0,3 liter 6-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,5 liter

Matlåda 0,5 liter

SmartStore · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 18 kr/st pris 18 kr
Matlåda 0,5 liter 5-pack

Matlåda 0,5 liter 5-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,5 liter 5-pack

Matlåda 0,5 liter 5-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,75 liter 4-pack

Matlåda 0,75 liter 4-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,8 liter 2-pack

Matlåda 0,8 liter 2-pack

Senso Kitchen · 2 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 20 kr/st pris 40 kr
Matlåda 1 liter 3-pack

Matlåda 1 liter 3-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

COOP · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

COOP · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda Earl grey 1,2 liter

Matlåda Earl grey 1,2 liter

SmartStore · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Matlåda glas 0,25 liter

Matlåda glas 0,25 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlåda glas 0,75 liter

Matlåda glas 0,75 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Matlåda glas 1,1 liter

Matlåda glas 1,1 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Matlåda glas 1,6 liter

Matlåda glas 1,6 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Matlåda Glas 3-pack

Matlåda Glas 3-pack

Senso Kitchen · 3 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 26 kr/st pris 79 kr
Matlåda Lavendel 1,2 liter

Matlåda Lavendel 1,2 liter

SmartStore · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Matlåda Mörkgrön

Matlåda Mörkgrön

Coop · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlådor 0.4 L 3-pack

Matlådor 0.4 L 3-pack

Nordiska · 3 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Matlådor 3-pack

Matlådor 3-pack

Senso Kitchen · 3 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 16 kr/st pris 49 kr
Muffinsform

Muffinsform

Änglamark · 125 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,10 kr/st pris 13 kr Extrapris
Muffinsform 12-pack

Muffinsform 12-pack

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Muffinsform 24-pack

Muffinsform 24-pack

TOPPITS · 24 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 1,66 kr/st pris 40 kr
Muffinsform Flower Shape

Muffinsform Flower Shape

Toppits · 36 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 1,07 kr/st pris 39 kr
Muffinsform Mini

Muffinsform Mini

TOPPITS · 45 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,86 kr/st pris 39 kr
Muffinsform Stor

Muffinsform Stor

Änglamark · 24 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 1,08 kr/st pris 26 kr
Mugg 8-pack

Mugg 8-pack

Hedlundgruppen · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Mugg Elly

Mugg Elly

Form Living · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Mugg Hedda

Mugg Hedda

Form Living · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Mugg Spöke Halloween

Mugg Spöke Halloween

Form Living · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Mugg Svart Katt

Mugg Svart Katt

Form Living · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Mugg Vit/Guldfolie 6-pack

Mugg Vit/Guldfolie 6-pack

Happy Party · 6 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 6 kr/st pris 36 kr
Mugg XL med sugrör

Mugg XL med sugrör

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Multipåsar Zipper 8-pack

Multipåsar Zipper 8-pack

TOPPITS · 8 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 3,06 kr/st pris 25 kr
Måttsats 5-pack

Måttsats 5-pack

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Måttsats Grå

Måttsats Grå

Nordiska Plast · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Måttsats Vit

Måttsats Vit

Nordiska Plast · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Osthyvel

Osthyvel

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Pajform

Pajform

OCUISINE · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Panini grill

Panini grill

Day · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Papperssugrör 25-pack

Papperssugrör 25-pack

PAPSTAR · 25 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 1,04 kr/st pris 26 kr
Papperssugrör Blå 25-pack

Papperssugrör Blå 25-pack

Happy Party · 25 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 1,44 kr/st pris 36 kr
Pastaslev

Pastaslev

Coop · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Pastaslev

Pastaslev

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Picknickfilt Gul & vit

Picknickfilt Gul & vit

1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Pizzaring

Pizzaring

Nordic Season Products AS · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Plastfolie

Plastfolie

TOPPITS · 50 m

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,48 kr/m pris 24 kr
Plastfolie

Plastfolie

Xtra · 60 m

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,18 kr/m pris 11 kr
Plastfolie 2 in 1

Plastfolie 2 in 1

TOPPITS · 15 m

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 1,50 kr/m pris 23 kr
Plastfolie Fummelfri

Plastfolie Fummelfri

Ninjaplast · 150 m

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,45 kr/m pris 67 kr
Plastfolie Refill

Plastfolie Refill

Ninjaplast · 150 m

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 0,41 kr/m pris 61 kr
Potatisskalare

Potatisskalare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Provnål

Provnål

GastroMax · 13 g

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 1531 kr/kg pris 20 kr
Purépress

Purépress

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Påsklämmor

Påsklämmor

twixit! · 92 g

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 325 kr/kg pris 30 kr
Påsklämmor

Påsklämmor

twixit! · 92 g

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 325 kr/kg pris 30 kr
Rispapper

Rispapper

Coop · 200 g

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 123 kr/kg pris 25 kr
Rivjärn

Rivjärn

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Rotfruktsborste Osorterade Färger

Rotfruktsborste Osorterade Färger

Coop · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Rörskålset 3-pack

Rörskålset 3-pack

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Santokukniv

Santokukniv

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Sax

Sax

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Saxset 3-pack

Saxset 3-pack

DAY · 3 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr
Sil 19cm

Sil 19cm

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kungsängen

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Tyck till