Primat

Bröd på Coop Stora Östhammar

298 varor · sida 3 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Ost-och Chiaruta

Ost-och Chiaruta

Bonjour · 90 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Ostbröd 4-pack

Ostbröd 4-pack

Coop · 240 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 54 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Papadums 10-pack

Papadums 10-pack

Santa Maria · 110 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 300 kr/kg pris 33 kr
Pinsa

Pinsa

Zeta · 230 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 171 kr/kg pris 39 kr
Pinsa Mini

Pinsa Mini

Zeta · 130 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 211 kr/kg pris 27 kr
Pinsa Surdeg

Pinsa Surdeg

Pop Bakery · 260 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 156 kr/kg pris 41 kr
Pinsa Surdeg Vitlök

Pinsa Surdeg Vitlök

Pop Bakery · 135 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 185 kr/kg pris 25 kr
Pita Large

Pita Large

Coop · 450 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 39 kr/kg pris 18 kr
Pitabröd 5-pack

Pitabröd 5-pack

Schysst käk · 350 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 42 kr/kg pris 15 kr
Pitabröd 6-pack

Pitabröd 6-pack

Hatting · 480 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 36 kr/kg pris 18 kr
Pizzabotten 2-pack

Pizzabotten 2-pack

Fontana · 360 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 109 kr/kg pris 39 kr
Polarkaka

Polarkaka

POLARBRÖD · 350 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 59 kr/kg pris 21 kr
Polarknäcke

Polarknäcke

Polarbröd · 280 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 81 kr/kg pris 23 kr
Polarpärlan Vete

Polarpärlan Vete

Polarbröd · 600 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
PolarRåg

PolarRåg

POLARBRÖD · 800 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
Prästgårdslimpa

Prästgårdslimpa

Bonjour · 540 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 53 kr/kg pris 28 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 36 kr/kg pris 33 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 25 kr/kg pris 27 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 37 kr/kg pris 30 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 29 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rund & God Original

Rund & God Original

Fazer · 390 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Rustique Baguette

Rustique Baguette

Bonjour · 140 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 101 kr/kg pris 14 kr
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 56 kr/kg pris 36 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 70 kr/kg pris 23 kr
Rågbröd 6-pack

Rågbröd 6-pack

Coop · 360 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 36 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rågbröd Bosses

Rågbröd Bosses

Dafgårds · 380 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 68 kr/kg pris 27 kr
Rågkaka

Rågkaka

Coop · 450 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 35 kr/kg pris 16 kr
Rågkusar

Rågkusar

Fazer · 338 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 81 kr/kg pris 27 kr
Rågrussinbräck

Rågrussinbräck

Bonjour · 90 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Rågsiktskaka 2-pack

Rågsiktskaka 2-pack

Mattes Bröd · 500 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 75 kr/kg pris 37 kr
Sandwich Protein

Sandwich Protein

Pågen · 380 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr
Schiacciata Romana Multigrain

Schiacciata Romana Multigrain

Panesco · 80 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Skanörgrova

Skanörgrova

Pågen · 550 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 56 kr/kg pris 31 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 33 kr/kg pris 26 kr
Skördefest

Skördefest

Pågen · 650 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 54 kr/kg pris 35 kr
Solrosrågbröd

Solrosrågbröd

Coop · 400 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 53 kr/kg pris 21 kr
Ströbröd

Ströbröd

Wasa · 400 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr
Surdegsbröd Batard Campagne

Surdegsbröd Batard Campagne

La Lorraine · 450 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 45 kr/kg pris 32 kr
Surdegsbröd Lantgoda

Surdegsbröd Lantgoda

Pågen · 650 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 48 kr/kg pris 32 kr
Surdegsknäcke

Surdegsknäcke

Dala Järna · 500 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Surdegsknäcke med bockhornsklöver

Surdegsknäcke med bockhornsklöver

Pyramidbageriet · 135 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 231 kr/kg pris 31 kr
Surdegsknäcke med tång

Surdegsknäcke med tång

Pyramidbageriet · 145 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 215 kr/kg pris 31 kr
Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Polarbröd · 360 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 68 kr/kg pris 25 kr
Taco Shells 12-pack

Taco Shells 12-pack

Coop · 135 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 123 kr/kg pris 17 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 117 kr/kg pris 23 kr
Tacobåt Mini 12-pack

Tacobåt Mini 12-pack

Old El Paso · 145 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 215 kr/kg pris 31 kr
Toast original

Toast original

Coop · 1000 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 26 kr/kg pris 26 kr
Tortilla Extra Large 6-pack

Tortilla Extra Large 6-pack

Santa Maria · 591 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
Tortilla Extra Thin

Tortilla Extra Thin

Old El Paso · 192 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 131 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Fullkorn Extra Thin Medium 8-pack

Tortilla Fullkorn Extra Thin Medium 8-pack

Santa Maria · 240 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Fullkorn Medium 8-pack

Tortilla Fullkorn Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Stora Östhammar

jämförpris 3,12 kr/st pris 25 kr
Tortilla Large 12-pack

Tortilla Large 12-pack

Santa Maria · 742 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 59 kr/kg pris 44 kr
Tortilla Large 6-pack

Tortilla Large 6-pack

Santa Maria · 371 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 61 kr/kg pris 23 kr
Tortilla Large Protein 6-pack

Tortilla Large Protein 6-pack

Coop · 370 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 54 kr/kg pris 20 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Stora Östhammar

jämförpris 2,74 kr/st pris 22 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Old El Paso · 335 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 68 kr/kg pris 23 kr
Tortilla Medium 12-pack

Tortilla Medium 12-pack

Santa Maria · 480 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 45 kr/kg pris 22 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Santa Maria · 320 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 50 kr/kg pris 16 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Old El Paso · 326 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 51 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Medium 8-pack Eko

Tortilla Medium 8-pack Eko

Santa Maria · 8 st

Coop Stora Östhammar

jämförpris 3,56 kr/st pris 29 kr
Tortilla Small 8-pack

Tortilla Small 8-pack

Santa Maria · 200 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Santa Maria · 244 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Tortilla wraps 8-pack

Tortilla wraps 8-pack

Xtra · 280 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 42 kr/kg pris 12 kr
Tortillabröd L 6-pack

Tortillabröd L 6-pack

Coop · 370 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 58 kr/kg pris 21 kr
Tortillabröd M 8-pack

Tortillabröd M 8-pack

Coop · 320 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 38 kr/kg pris 12 kr
Trekantsknäcke Brungräddat

Trekantsknäcke Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 59 kr/kg pris 12 kr
Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Trekantsknäcke Havre

Trekantsknäcke Havre

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat

Trekantsknäcke Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 59 kr/kg pris 12 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat Eko

Trekantsknäcke Normalgräddat Eko

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Trekantsknäcke Surdeg

Trekantsknäcke Surdeg

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Tunnbröd

Tunnbröd

Coop · 375 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 49 kr/kg pris 18 kr
Tunnbröd Abisko

Tunnbröd Abisko

Polarbröd · 405 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 71 kr/kg pris 29 kr
Tunnbröd Gammeldags

Tunnbröd Gammeldags

Mjälloms · 320 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 89 kr/kg pris 28 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 74 kr/kg pris 25 kr
Tunnbröd Gene Fiber

Tunnbröd Gene Fiber

Polarbröd · 330 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 74 kr/kg pris 25 kr
Tunnbröd Havre

Tunnbröd Havre

Mjälloms · 120 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 154 kr/kg pris 18 kr
Tunnbröd Korn

Tunnbröd Korn

Mjälloms · 425 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 81 kr/kg pris 35 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 80 kr/kg pris 20 kr
Tunnbröd Palt

Tunnbröd Palt

Mjälloms · 300 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 91 kr/kg pris 27 kr
Tunnbröd Sarek

Tunnbröd Sarek

Polarbröd · 422 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 64 kr/kg pris 27 kr
Tunnbröd Sarek 8-pack

Tunnbröd Sarek 8-pack

Polarbröd · 375 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 54 kr/kg pris 20 kr
Tunnbröd Vete

Tunnbröd Vete

Mjälloms · 150 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 123 kr/kg pris 18 kr
Tunnknäcke Havre & havssalt

Tunnknäcke Havre & havssalt

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 192 kr/kg pris 35 kr
Tunnknäcke Havssalt & frön

Tunnknäcke Havssalt & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 194 kr/kg pris 35 kr
Tunnknäcke Havssalt Frön & teff

Tunnknäcke Havssalt Frön & teff

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 194 kr/kg pris 35 kr
Tunnknäcke Ramslök & frön

Tunnknäcke Ramslök & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 192 kr/kg pris 35 kr
Tunnkrisp Mörk

Tunnkrisp Mörk

COOP · 215 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 64 kr/kg pris 14 kr
Tunnkrisp Råg

Tunnkrisp Råg

COOP · 200 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Vallmoruta

Vallmoruta

Bonjour · 90 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Valnöt Russin Honung

Valnöt Russin Honung

Bonjour · 540 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 53 kr/kg pris 28 kr
Vetekaka

Vetekaka

Coop · 450 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 35 kr/kg pris 16 kr
Vetetortillas stora 6-pack

Vetetortillas stora 6-pack

Coop · 370 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 58 kr/kg pris 21 kr
Vilja Fullkorn

Vilja Fullkorn

Coop · 525 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 47 kr/kg pris 25 kr
Vilja Lingon

Vilja Lingon

Coop · 525 g

Coop Stora Östhammar

jämförpris 47 kr/kg pris 25 kr
Tyck till