Primat

Grönsaker på Coop Österbybruk

44 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Babyspenat

Babyspenat

COOP · 65 g

Coop Österbybruk

pris
Babyspenat Eko

Babyspenat Eko

Änglamark

Coop Österbybruk

pris
Babyspenat Eko

Babyspenat Eko

Änglamark

Coop Österbybruk

pris
Blomkål

Blomkål

1000 g

Coop Österbybruk

pris
Broccoli

Broccoli

Sverige/Coop · 250 g

Coop Österbybruk

pris
Broccoli

Broccoli

Sverige/Coop · 250 g

Coop Österbybruk

pris
Champinjon

Champinjon

Polen/Litauen/Coop · 250 g

Coop Österbybruk

pris
Champinjoner

Champinjoner

Polen/Litauen/Coop · 250 g

Coop Österbybruk

pris
Färskpotatis

Färskpotatis

Sverige · 1000 g

Coop Österbybruk

pris
Gurka

Gurka

Sverige · 280 g

Coop Österbybruk

pris
Isbergsallat

Isbergsallat

1000 g

Coop Österbybruk

pris
Isbergssallat

Isbergssallat

Coop

Coop Österbybruk

pris
Krispig Mix

Krispig Mix

Coop

Coop Österbybruk

pris
Kvisttomater

Kvisttomater

Coop · 1000 g

Coop Österbybruk

pris
Lök Gul

Lök Gul

COOP

Coop Österbybruk

pris
Lök Gul Eko

Lök Gul Eko

Änglamark · 500 g

Coop Österbybruk

pris
Majs Färsk

Majs Färsk

Sverige/Spanien/Ungern · 250 g

Coop Österbybruk

pris
Morötter

Morötter

Coop · 1000 g

Coop Österbybruk

pris
Morötter Eko

Morötter Eko

Sverige/Änglamark · 1000 g

Coop Österbybruk

pris
Mâche

Mâche

COOP

Coop Österbybruk

pris
Palsternacka

Palsternacka

Coop · 500 g

Coop Österbybruk

pris
Palsternacka

Palsternacka

Sverige/Änglamark · 500 g

Coop Österbybruk

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Palsternacka Eko

Palsternacka Eko

Änglamark · 500 g

Coop Österbybruk

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Paprika Mix

Paprika Mix

Nederländerna/Coop · 400 g

Coop Österbybruk

jämförpris 55 kr/kg pris 22 kr Extrapris
Potatis Fast

Potatis Fast

Sverige/Coop · 900 g

Coop Österbybruk

jämförpris 11 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Potatis Mjölig

Potatis Mjölig

Sverige/Coop · 900 g

Coop Österbybruk

jämförpris 11 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Purjolök

Purjolök

1000 g

Coop Österbybruk

jämförpris 8 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Rucola

Rucola

COOP

Coop Österbybruk

pris
Rucola Eko

Rucola Eko

Änglamark

Coop Österbybruk

pris
Rödbetor Eko

Rödbetor Eko

Sverige/Änglamark · 1000 g

Coop Österbybruk

pris
Sallad Roman

Sallad Roman

Sverige · 250 g

Coop Österbybruk

pris
Sallad Underbar Mix

Sallad Underbar Mix

Coop

Coop Österbybruk

pris
Småbladsmix

Småbladsmix

COOP

Coop Österbybruk

pris
Snackpaprika Röd

Snackpaprika Röd

Polen/Litauen/Nederländerna/Coop. · 200 g

Coop Österbybruk

pris
Snackpaprika Röd

Snackpaprika Röd

Nederländerna/Coop · 200 g

Coop Österbybruk

pris
Snacktomater

Snacktomater

Spanien/Nederländerna/Coop · 400 g

Coop Österbybruk

pris
Spetskål

Spetskål

1000 g

Coop Österbybruk

pris
Säsongsmix Eko

Säsongsmix Eko

Änglamark

Coop Österbybruk

pris
Tomat Babyplommon

Tomat Babyplommon

Spanien/Nederländerna/Coop · 400 g

Coop Österbybruk

pris
Tomat Fantastica

Tomat Fantastica

Coop Österbybruk

pris
Tomat Fantastica 400Gr

Tomat Fantastica 400Gr

Coop Österbybruk

pris
Tomater Delikata

Tomater Delikata

Belgien/Coop · 170 g

Coop Österbybruk

pris
Vardagsmix

Vardagsmix

COOP

Coop Österbybruk

pris
Vitkål

Vitkål

Sverige · 1000 g

Coop Österbybruk

pris
Tyck till