Primat

Bröd på Coop Stenbärsvägen Nyköping

291 varor · sida 3 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Pinsa

Pinsa

Zeta · 230 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 164 kr/kg pris 38 kr
Pinsa Surdeg Vitlök

Pinsa Surdeg Vitlök

Pop Bakery · 135 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 192 kr/kg pris 26 kr
Pita Large

Pita Large

Coop · 450 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 39 kr/kg pris 18 kr
Pitabröd 5-pack

Pitabröd 5-pack

Schysst käk · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 53 kr/kg pris 18 kr
Pitabröd 6-pack

Pitabröd 6-pack

Hatting · 480 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 38 kr/kg pris 18 kr
Pizzabotten 2-pack

Pizzabotten 2-pack

Fontana · 360 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 101 kr/kg pris 36 kr
Polarkaka

Polarkaka

POLARBRÖD · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr
Polarknäcke

Polarknäcke

Polarbröd · 280 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 89 kr/kg pris 25 kr
Polarpärlan Vete

Polarpärlan Vete

Polarbröd · 600 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 59 kr/kg pris 36 kr
PolarRåg

PolarRåg

POLARBRÖD · 800 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 38 kr/kg pris 35 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 29 kr/kg pris 32 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 42 kr/kg pris 34 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 29 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rostbröd

Rostbröd

Coop · 700 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 33 kr/kg pris 23 kr
Rund & God Original

Rund & God Original

Fazer · 390 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 76 kr/kg pris 30 kr
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 61 kr/kg pris 40 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 71 kr/kg pris 24 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 68 kr/kg pris 25 kr
Rågbröd 6-pack

Rågbröd 6-pack

Coop · 360 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 36 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rågbröd Rivet

Rågbröd Rivet

Finska Hembageriet · 450 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 88 kr/kg pris 40 kr
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 73 kr/kg pris 29 kr
Rågglädje

Rågglädje

Coop · 500 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 51 kr/kg pris 26 kr
Rågkaka

Rågkaka

Coop · 450 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 40 kr/kg pris 18 kr
Rågkaka

Rågkaka

Polarbröd · 900 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 38 kr/kg pris 34 kr
Rågkusar

Rågkusar

Fazer · 338 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 98 kr/kg pris 33 kr
Rågkusar

Rågkusar

Fazer · 675 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 68 kr/kg pris 46 kr
Rågsiktskaka 2-pack

Rågsiktskaka 2-pack

Bake My Day · 540 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 76 kr/kg pris 41 kr
Sandwich Protein

Sandwich Protein

Pågen · 380 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 91 kr/kg pris 35 kr
Schiacciata Romana Multigrain

Schiacciata Romana Multigrain

Panesco · 80 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Skanörgrova

Skanörgrova

Pågen · 550 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 60 kr/kg pris 33 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 35 kr/kg pris 27 kr
Skördefest

Skördefest

Pågen · 650 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 56 kr/kg pris 37 kr
Solrosbröd Eko

Solrosbröd Eko

Kung Markatta · 500 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 63 kr/kg pris 32 kr
Surdegsbröd Batard Campagne

Surdegsbröd Batard Campagne

La Lorraine · 450 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 49 kr/kg pris 34 kr
Surdegsbröd Lantgoda

Surdegsbröd Lantgoda

Pågen · 650 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 52 kr/kg pris 34 kr
Surdegsknäcke med bockhornsklöver

Surdegsknäcke med bockhornsklöver

Pyramidbageriet · 135 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 245 kr/kg pris 33 kr
Surdegsknäcke med tång

Surdegsknäcke med tång

Pyramidbageriet · 145 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 228 kr/kg pris 33 kr
Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Polarbröd · 360 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 79 kr/kg pris 28 kr
Taco Shells 12-pack

Taco Shells 12-pack

Coop · 135 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 140 kr/kg pris 19 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 122 kr/kg pris 24 kr
Tacobåt Mini 12-pack

Tacobåt Mini 12-pack

Old El Paso · 145 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 196 kr/kg pris 28 kr
Tekaka 10-pack

Tekaka 10-pack

Bake My Day · 600 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 65 kr/kg pris 39 kr
Toast original

Toast original

Coop · 1000 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 28 kr/kg pris 28 kr
Tortilla Extra Large 6-pack

Tortilla Extra Large 6-pack

Santa Maria · 591 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Tortilla Fullkorn Medium 8-pack

Tortilla Fullkorn Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 3,31 kr/st pris 27 kr
Tortilla Large 12-pack

Tortilla Large 12-pack

Santa Maria · 742 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 61 kr/kg pris 46 kr
Tortilla Large 6-pack

Tortilla Large 6-pack

Santa Maria · 371 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 66 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Large Protein 6-pack

Tortilla Large Protein 6-pack

Coop · 370 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 51 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 2,87 kr/st pris 23 kr
Tortilla Medium 12-pack

Tortilla Medium 12-pack

Santa Maria · 480 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 50 kr/kg pris 24 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Santa Maria · 320 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 52 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Old El Paso · 326 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 51 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Medium 8-pack Eko

Tortilla Medium 8-pack Eko

Santa Maria · 8 st

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 3,62 kr/st pris 29 kr
Tortilla Small 8-pack

Tortilla Small 8-pack

Santa Maria · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 93 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Santa Maria · 244 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 93 kr/kg pris 23 kr
Tortilla White corn Small 8-pack

Tortilla White corn Small 8-pack

Santa Maria · 208 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 127 kr/kg pris 27 kr
Tortilla wraps 8-pack

Tortilla wraps 8-pack

Xtra · 280 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 44 kr/kg pris 12 kr
Tortillabröd L 6-pack

Tortillabröd L 6-pack

Coop · 370 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 63 kr/kg pris 23 kr
Tortillabröd M 8-pack

Tortillabröd M 8-pack

Coop · 320 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 41 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Brungräddat

Trekantsknäcke Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 64 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 102 kr/kg pris 20 kr
Trekantsknäcke Havre

Trekantsknäcke Havre

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 102 kr/kg pris 20 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat

Trekantsknäcke Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 64 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat Eko

Trekantsknäcke Normalgräddat Eko

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Trekantsknäcke Surdeg

Trekantsknäcke Surdeg

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Tunnbröd

Tunnbröd

Coop · 375 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 55 kr/kg pris 21 kr
Tunnbröd Abisko

Tunnbröd Abisko

Polarbröd · 405 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 74 kr/kg pris 30 kr
Tunnbröd Gammeldags

Tunnbröd Gammeldags

Mjälloms · 320 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 97 kr/kg pris 31 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 83 kr/kg pris 28 kr
Tunnbröd Gene Fiber

Tunnbröd Gene Fiber

Polarbröd · 330 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 83 kr/kg pris 28 kr
Tunnbröd Havre

Tunnbröd Havre

Mjälloms · 120 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 173 kr/kg pris 21 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr
Tunnbröd Palt

Tunnbröd Palt

Mjälloms · 300 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 103 kr/kg pris 31 kr
Tunnbröd Sarek

Tunnbröd Sarek

Polarbröd · 422 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 66 kr/kg pris 28 kr
Tunnbröd Sarek 8-pack

Tunnbröd Sarek 8-pack

Polarbröd · 375 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 60 kr/kg pris 23 kr
Tunnbröd Vete

Tunnbröd Vete

Mjälloms · 150 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Tunnknäcke 4Frön & Havssalt

Tunnknäcke 4Frön & Havssalt

Leksands Tre Kullor · 165 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 221 kr/kg pris 36 kr
Tunnknäcke Havre & havssalt

Tunnknäcke Havre & havssalt

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Tunnknäcke Havssalt & frön

Tunnknäcke Havssalt & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Tunnknäcke Havssalt Frön & teff

Tunnknäcke Havssalt Frön & teff

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Tunnknäcke Ramslök & frön

Tunnknäcke Ramslök & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Tunnkrisp Mörk

Tunnkrisp Mörk

COOP · 215 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 61 kr/kg pris 13 kr
Tunnkrisp Råg

Tunnkrisp Råg

COOP · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Vetekaka

Vetekaka

Coop · 450 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 40 kr/kg pris 18 kr
Vetetortillas stora 6-pack

Vetetortillas stora 6-pack

Coop · 370 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 61 kr/kg pris 23 kr
Vilja Fullkorn

Vilja Fullkorn

Coop · 525 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 45 kr/kg pris 24 kr
Vilja Guld

Vilja Guld

Coop · 525 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 45 kr/kg pris 24 kr
Vilja Lingon

Vilja Lingon

Coop · 525 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 45 kr/kg pris 24 kr
Tyck till