Primat

Skinka på Coop Stenbärsvägen Nyköping

43 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Kalkonbröst

Basturökt Kalkonbröst

Lönneberga · 90 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 250 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Basturökt Skinka

Basturökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 270 kr/kg pris 28 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

Coop · 120 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bresaola

Bresaola

Coop · 70 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 757 kr/kg pris 53 kr
Extrarökt Skinka

Extrarökt Skinka

Coop · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Gourmetskinka Rökt

Gourmetskinka Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 70 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 383 kr/kg pris 27 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 250 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 439 kr/kg pris 110 kr
Kalkon Kokt Strimlad

Kalkon Kokt Strimlad

TULIP · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 178 kr/kg pris 62 kr
Kalkon med paprika

Kalkon med paprika

Pärsons · 150 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Coop · 180 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 217 kr/kg pris 39 kr
Kalkonbröstfilé Tunnskivad

Kalkonbröstfilé Tunnskivad

Ingelsta Kalkon

Coop Stenbärsvägen Nyköping

pris 83 kr Extrapris
Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Coop · 80 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 520 kr/kg pris 42 kr
Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Coop · 250 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 401 kr/kg pris 100 kr
Prosciutto

Prosciutto

Coop · 80 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

TULIP · 140 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 142 kr/kg pris 20 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Coop · 80 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 520 kr/kg pris 42 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Zeta · 70 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 564 kr/kg pris 40 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Coop · 70 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 702 kr/kg pris 49 kr
Rökt Kalkon

Rökt Kalkon

Xtra · 300 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Xtra · 300 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 87 kr/kg pris 26 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 180 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 131 kr/kg pris 24 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 450 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 115 kr/kg pris 52 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 214 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

SVEA · 100 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 213 kr/kg pris 21 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Coop · 120 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 214 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 120 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Sverige/Lönneberga · 105 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 214 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Skinka Kolmilarökt

Skinka Kolmilarökt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 3440 kr/kg pris 344 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Engelmanns · 80 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 650 kr/kg pris 52 kr
Skinka Rökigaste

Skinka Rökigaste

Lönneberga · 105 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 214 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 120 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 200 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 100 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 213 kr/kg pris 21 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Samiskt Rökt

Skinka Samiskt Rökt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 3390 kr/kg pris 339 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga

Coop Stenbärsvägen Nyköping

pris 23 kr Extrapris
Tyck till