Primat

Frysta måltider på Coop Stenbärsvägen Nyköping

228 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusbiff

Angusbiff

Dagens · 380 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 102 kr/kg pris 39 kr
Angusbiff

Angusbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Black & White

Black & White

Dagens · 380 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 102 kr/kg pris 39 kr
Blåbärspaj

Blåbärspaj

FRÖDINGE · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 100 kr/kg pris 40 kr
Buffalo Wings

Buffalo Wings

Guldfågeln · 500 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Burger Crispy Chicken

Burger Crispy Chicken

Kronfågel · 525 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 133 kr/kg pris 70 kr
Burgers Chicken 2-pack

Burgers Chicken 2-pack

FINDUS · 227 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 156 kr/kg pris 35 kr
Cevapcici

Cevapcici

Dafgårds · 380 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Chicken Crispy 2-pack

Chicken Crispy 2-pack

Findus · 170 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 209 kr/kg pris 35 kr
Chicken Drumstick Grillkrydda

Chicken Drumstick Grillkrydda

Guldfågeln · 500 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Chicken Drumsticks Barbecue

Chicken Drumsticks Barbecue

Guldfågeln · 500 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Chicken nuggets

Chicken nuggets

COOP · 500 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 53 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

FINDUS · 250 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 142 kr/kg pris 35 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Sverige/Guldfågeln · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Chicken Nuggets Crispy

Chicken Nuggets Crispy

Guldfågeln · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Crispy Supreme

Crispy Supreme

MAX · 360 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 154 kr/kg pris 55 kr
Pasta chipotle

Pasta chipotle

Dagens · 390 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 99 kr/kg pris 39 kr
Tacofärssås med ris

Tacofärssås med ris

Dagens · 390 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 99 kr/kg pris 39 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Coop · 600 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 100 kr/kg pris 60 kr
Delikatessköttbullar Små

Delikatessköttbullar Små

Dafgårds · 500 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 108 kr/kg pris 54 kr
Dumplings Vegetariska

Dumplings Vegetariska

MenMen · 320 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 147 kr/kg pris 47 kr
Falafel

Falafel

Coop · 800 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 57 kr/kg pris 45 kr
Familjelasagne

Familjelasagne

Dafgårds · 1400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 64 kr/kg pris 89 kr
Farfars Delikatessköttbullar

Farfars Delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Fish & Chips

Fish & Chips

Dagens · 340 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 114 kr/kg pris 39 kr
Fiskgratäng Dillsås

Fiskgratäng Dillsås

Coop · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Fiskgratäng Räksås

Fiskgratäng Räksås

Coop · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 59 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Friterad Kyckling Southern

Friterad Kyckling Southern

FINDUS · 180 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 197 kr/kg pris 35 kr
Frozen Take Away Kyckling Teriyaki

Frozen Take Away Kyckling Teriyaki

Findus · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 127 kr/kg pris 44 kr
Fusilli Lax & spenat

Fusilli Lax & spenat

Coop · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 113 kr/kg pris 40 kr
Färsbiffar med kryddsmör

Färsbiffar med kryddsmör

Dagens · 340 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 114 kr/kg pris 39 kr
Glutenfri Kladdkaka

Glutenfri Kladdkaka

Coop · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Glutenfri Laktosfri Pizza Ham & Mozzarella

Glutenfri Laktosfri Pizza Ham & Mozzarella

Fria · 420 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 124 kr/kg pris 52 kr
Glutenfri Lasagne Bolognese

Glutenfri Lasagne Bolognese

Schär · 300 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Glutenfri Mandeltårta

Glutenfri Mandeltårta

ALMONDY · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Glutenfri Pan pizza Ost & skinka

Glutenfri Pan pizza Ost & skinka

MixWell · 150 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Glutenfri Pinsabotten

Glutenfri Pinsabotten

Zeta · 180 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 252 kr/kg pris 45 kr
Glutenfri Pizza Margherita

Glutenfri Pizza Margherita

Coop · 330 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 119 kr/kg pris 39 kr
Glutenfria Chokladbollar 4-pack

Glutenfria Chokladbollar 4-pack

Hans & Greta · 220 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 179 kr/kg pris 39 kr
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Gyoza Dumplings Kimchi & pork

Gyoza Dumplings Kimchi & pork

Coop · 320 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 92 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Gyoza Dumplings Vegetable

Gyoza Dumplings Vegetable

Coop · 320 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 92 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Gyroskyckling

Gyroskyckling

Guldfågeln · 600 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 152 kr/kg pris 91 kr
Halloumi Hotpot

Halloumi Hotpot

Felix · 370 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 123 kr/kg pris 46 kr
Hamburgare 16-pack

Hamburgare 16-pack

Coop · 1440 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 110 kr/kg pris 159 kr
Hamburgare 4-pack Eko

Hamburgare 4-pack Eko

Änglamark · 360 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 168 kr/kg pris 61 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Coop · 540 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 118 kr/kg pris 64 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Scan · 540 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 135 kr/kg pris 73 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Sibylla · 540 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 148 kr/kg pris 80 kr
Hamburgare Hot Pork

Hamburgare Hot Pork

Sibylla · 540 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 103 kr/kg pris 56 kr
Hamburgare Högrev 4-pack

Hamburgare Högrev 4-pack

Scan · 600 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 194 kr/kg pris 116 kr
Hamburgare Quarter Pounder 4-pack

Hamburgare Quarter Pounder 4-pack

Coop · 454 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 156 kr/kg pris 71 kr
Italienska Kalvfärsbiffar

Italienska Kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Jennys Kåldolme

Jennys Kåldolme

Dafgårds · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Karins Lasagne

Karins Lasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kebab nöt

Kebab nöt

Coop · 275 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 164 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kebabpaj med vitlökssås

Kebabpaj med vitlökssås

Felix · 210 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 162 kr/kg pris 34 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

FRÖDINGE · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 87 kr/kg pris 35 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

Coop · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Kladdkaka Mjölkchoklad

Kladdkaka Mjölkchoklad

ALMONDY · 420 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 90 kr/kg pris 38 kr
Korv Stroganoff

Korv Stroganoff

Dafgårds

Coop Stenbärsvägen Nyköping

pris 25 kr Extrapris
Korvpytt

Korvpytt

FINDUS · 850 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 76 kr/kg pris 65 kr
Krämig korvstroganoff

Krämig korvstroganoff

Felix · 380 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 117 kr/kg pris 45 kr
Krämig Kycklinggryta

Krämig Kycklinggryta

Felix · 380 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 117 kr/kg pris 45 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 720 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 84 kr/kg pris 61 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 1500 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 66 kr/kg pris 99 kr
Kyckling curry

Kyckling curry

FINDUS · 1000 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 72 kr/kg pris 72 kr
Kyckling Jacob

Kyckling Jacob

Dafgårds · 410 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 60 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Xtra · 1100 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 43 kr/kg pris 47 kr
Kyckling Panang

Kyckling Panang

Dafgårds · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 124 kr/kg pris 43 kr
Kyckling Sweet chili

Kyckling Sweet chili

Guldfågeln · 600 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 152 kr/kg pris 91 kr
Kycklingburgare Crispy

Kycklingburgare Crispy

Kronfågel · 440 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 156 kr/kg pris 69 kr
Kycklinginnerfiléer Grillade Barbecue

Kycklinginnerfiléer Grillade Barbecue

Guldfågeln · 540 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 194 kr/kg pris 105 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Coop · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Kronfågel · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 167 kr/kg pris 67 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Sverige/Guldfågeln · 500 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 196 kr/kg pris 54 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Kronfågel · 600 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 98 kr/kg pris 59 kr
Kycklinglasagne

Kycklinglasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Xtra · 1000 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 46 kr/kg pris 46 kr
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Kronfågel · 800 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 94 kr/kg pris 76 kr
Kycklingpaj

Kycklingpaj

Dafgårds · 240 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 148 kr/kg pris 35 kr
Kycklingpinnar

Kycklingpinnar

Kronfågel · 500 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 134 kr/kg pris 67 kr
Kycklingschnitzel

Kycklingschnitzel

Dafgårds · 380 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kålpudding

Kålpudding

Dafgårds

Coop Stenbärsvägen Nyköping

pris 25 kr Extrapris
Köttbullar

Köttbullar

XTRA · 1000 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 61 kr/kg pris 61 kr
Köttbullar Delikatess

Köttbullar Delikatess

Scan · 450 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 88 kr/kg pris 31 kr
Köttbullar med mos

Köttbullar med mos

Dagens · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Felix · 215 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 158 kr/kg pris 34 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Dafgårds · 240 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 148 kr/kg pris 35 kr
Köttfärspaj XL

Köttfärspaj XL

Felix · 300 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 147 kr/kg pris 44 kr
Laktosfri Kladdkaka Kärleksmums

Laktosfri Kladdkaka Kärleksmums

FRÖDINGE · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 101 kr/kg pris 40 kr
Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Kungsörnen · 360 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 85 kr/kg pris 31 kr
Lasagne Al Forno Vegan

Lasagne Al Forno Vegan

Da Carla Vego · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 112 kr/kg pris 45 kr
Lasagne Bolognese

Lasagne Bolognese

Coop · 400 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Marry Me Chicken

Marry Me Chicken

Dafgårds · 350 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Miniköttbullar Ost & skinka

Miniköttbullar Ost & skinka

Scan · 300 g

Coop Stenbärsvägen Nyköping

jämförpris 158 kr/kg pris 47 kr
Tyck till