Primat

Bröd på Coop Stora Garnisonen Linköping

346 varor · sida 3 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Korntunnbröd Eko

Korntunnbröd Eko

Erikssons · 425 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 105 kr/kg pris 44 kr
Korvbröd 10-pack

Korvbröd 10-pack

Korvbrödsbagarn · 270 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 69 kr/kg pris 19 kr
Korvbröd 16-pack

Korvbröd 16-pack

Korvbrödsbagarn · 432 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 45 kr/kg pris 20 kr
Korvbröd 8-pack

Korvbröd 8-pack

Pågen · 8 st

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 3,31 kr/st pris 26 kr
Korvbröd Brioche 6-pack

Korvbröd Brioche 6-pack

Coop · 270 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 112 kr/kg pris 30 kr
Korvbröd Durum 8-pack

Korvbröd Durum 8-pack

Korvbrödsbagarn · 400 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Korvbröd Fiber & Fullkorn 10-pack

Korvbröd Fiber & Fullkorn 10-pack

Korvbrödsbagarn · 300 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 87 kr/kg pris 26 kr
Korvbröd French Hot Dog 3-pack

Korvbröd French Hot Dog 3-pack

Korvbrödsbagarn · 180 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 114 kr/kg pris 21 kr
Korvbröd Potato 6-pack

Korvbröd Potato 6-pack

Korvbrödsbagarn · 270 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 107 kr/kg pris 29 kr
Korvbröd Större 8-pack

Korvbröd Större 8-pack

Korvbrödsbagarn · 320 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 81 kr/kg pris 26 kr
Kusar Keso

Kusar Keso

Fazer · 280 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 114 kr/kg pris 32 kr
KvarnGoda

KvarnGoda

Fazer · 420 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 65 kr/kg pris 27 kr
Källarfranska

Källarfranska

Bonjour · 80 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 58 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Lantbröd Bistro

Lantbröd Bistro

Fazer · 600 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 55 kr/kg pris 33 kr
Lantbröd Havssalt

Lantbröd Havssalt

Fazer · 600 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 55 kr/kg pris 33 kr
Levain

Levain

Pågen · 650 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 56 kr/kg pris 36 kr
Levain

Levain

Fazer · 750 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 52 kr/kg pris 39 kr
Levain Surdeg

Levain Surdeg

Stora Coop Garnisonen · 550 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 66 kr/kg pris 36 kr
Levain Surdeg Frö

Levain Surdeg Frö

Stora Coop Garnisonen · 550 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 85 kr/kg pris 47 kr
Levainknut

Levainknut

Bonjour

Coop Stora Garnisonen Linköping

pris
Libanesiskt tunnbröd Grov

Libanesiskt tunnbröd Grov

ORIENTBRÖD-GROVT · 1 st

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Lingongrova

Lingongrova

Pågen · 500 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 43 kr/kg pris 22 kr
Lingongrova Special

Lingongrova Special

Pågen · 500 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 56 kr/kg pris 28 kr
Lingonlimpa

Lingonlimpa

Bonjour · 440 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 65 kr/kg pris 29 kr
Långfranska

Långfranska

Bonjour

Coop Stora Garnisonen Linköping

pris
Mjuka Fröbitar

Mjuka Fröbitar

Fazer · 360 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 84 kr/kg pris 30 kr
Mjuka Råghalvor

Mjuka Råghalvor

Fazer · 360 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 84 kr/kg pris 30 kr
Müslibröd

Müslibröd

Pågen · 650 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 41 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Müslimorgon

Müslimorgon

Fazer · 600 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 56 kr/kg pris 34 kr
Naanbröd Original 2-pack

Naanbröd Original 2-pack

Santa Maria · 260 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 75 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Naanbröd Vitlök 2-pack

Naanbröd Vitlök 2-pack

Santa Maria · 260 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 119 kr/kg pris 31 kr
Norrlands-Leväjn

Norrlands-Leväjn

Polarbröd · 440 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 71 kr/kg pris 31 kr
Olympiafralla Ost

Olympiafralla Ost

Stora Coop Garnisonen · 85 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 2224 kr/kg pris 189 kr
Originalrost

Originalrost

Skogaholm · 1000 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 28 kr/kg pris 28 kr
Ostbröd 4-pack

Ostbröd 4-pack

Coop · 240 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 54 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Papadums 10-pack

Papadums 10-pack

Santa Maria · 110 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 300 kr/kg pris 33 kr
Pinsa

Pinsa

Coop · 230 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 127 kr/kg pris 29 kr
Pinsa

Pinsa

Zeta · 230 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 171 kr/kg pris 39 kr
Pinsa Mini

Pinsa Mini

Zeta · 130 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 211 kr/kg pris 27 kr
Pinsa Surdeg

Pinsa Surdeg

Pop Bakery · 260 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 156 kr/kg pris 41 kr
Pinsa Surdeg Vitlök

Pinsa Surdeg Vitlök

Pop Bakery · 135 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 185 kr/kg pris 25 kr
Pinsa Surdeg XL

Pinsa Surdeg XL

Pop Bakery · 330 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 141 kr/kg pris 47 kr
Pita Large

Pita Large

Coop · 450 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 39 kr/kg pris 18 kr
Pitabröd 5-pack

Pitabröd 5-pack

Schysst käk · 350 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 42 kr/kg pris 15 kr
Pitabröd 6-pack

Pitabröd 6-pack

Hatting · 480 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 36 kr/kg pris 18 kr
Pizzabotten 2-pack

Pizzabotten 2-pack

Fontana · 360 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 109 kr/kg pris 39 kr
Pizzabotten Mini Vete 4-pack

Pizzabotten Mini Vete 4-pack

Fontana · 280 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 122 kr/kg pris 34 kr
Polarkaka

Polarkaka

POLARBRÖD · 350 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 59 kr/kg pris 21 kr
Polarknäcke

Polarknäcke

Polarbröd · 280 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 81 kr/kg pris 23 kr
Polarpärlan Fullkorn

Polarpärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
Polarpärlan Vete

Polarpärlan Vete

Polarbröd · 600 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
PolarRåg

PolarRåg

POLARBRÖD · 800 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
Proteinbröd

Proteinbröd

Brödverket · 250 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Proteintoast

Proteintoast

Brödverket · 260 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 102 kr/kg pris 26 kr
Prästgårdslimpa

Prästgårdslimpa

Bonjour · 540 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 53 kr/kg pris 28 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 36 kr/kg pris 33 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 25 kr/kg pris 27 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 37 kr/kg pris 30 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 29 kr/kg pris 13 kr
Rund & God Original

Rund & God Original

Fazer · 390 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 56 kr/kg pris 36 kr
Råg-hålkaka

Råg-hålkaka

Finska Hembageriet · 400 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 70 kr/kg pris 23 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 64 kr/kg pris 23 kr
Rågbröd 6-pack

Rågbröd 6-pack

Coop · 360 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 36 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rågbröd Rivet

Rågbröd Rivet

Finska Hembageriet · 450 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 88 kr/kg pris 40 kr
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 68 kr/kg pris 27 kr
Rågglädje

Rågglädje

Coop · 500 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 51 kr/kg pris 26 kr
Rågkusar

Rågkusar

Fazer · 338 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 81 kr/kg pris 27 kr
Rågkusar

Rågkusar

Fazer · 675 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 69 kr/kg pris 46 kr
Råglimpa

Råglimpa

Finska Hembageriet · 800 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 74 kr/kg pris 60 kr
Råglimpa

Råglimpa

Finska Hembageriet · 400 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Rågrussinbräck

Rågrussinbräck

Bonjour · 90 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Sandwich Protein

Sandwich Protein

Pågen · 380 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr
Schiacciata Romana Multigrain

Schiacciata Romana Multigrain

Panesco · 80 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Skanörgrova

Skanörgrova

Pågen · 550 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 56 kr/kg pris 31 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 33 kr/kg pris 26 kr
Skördefest

Skördefest

Pågen · 650 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 54 kr/kg pris 35 kr
Småfranska

Småfranska

Bonjour · 70 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 67 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Solrosbröd Eko

Solrosbröd Eko

Kung Markatta · 500 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Solrosrågbröd

Solrosrågbröd

Coop · 400 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 53 kr/kg pris 21 kr
Sportbröd

Sportbröd

Stora Coop Garnisonen · 580 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 50 kr/kg pris 29 kr
Street Tortillas

Street Tortillas

El Taco Truck · 144 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 131 kr/kg pris 19 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 45 kr/kg pris 32 kr
Surdegsbröd Lantgoda

Surdegsbröd Lantgoda

Pågen · 650 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 48 kr/kg pris 32 kr
Surdegsfralla

Surdegsfralla

Stora Coop Garnisonen · 180 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 66 kr/kg pris 12 kr
Surdegsfralla Med Frön

Surdegsfralla Med Frön

Stora Coop Garnisonen · 180 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 85 kr/kg pris 15 kr
Surdegsknäcke

Surdegsknäcke

Dala Järna · 500 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Taco Shells 12-pack

Taco Shells 12-pack

Coop · 135 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 123 kr/kg pris 17 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 117 kr/kg pris 23 kr
Tacobåt Mini 12-pack

Tacobåt Mini 12-pack

Old El Paso · 145 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 215 kr/kg pris 31 kr
Tandoori roti

Tandoori roti

Coop · 240 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 83 kr/kg pris 20 kr
Tekaka

Tekaka

Bonjour · 80 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 77 kr/kg pris 6 kr
Tortilla Extra Large 6-pack

Tortilla Extra Large 6-pack

Santa Maria · 591 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
Tortilla Extra Thin

Tortilla Extra Thin

Old El Paso · 192 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 131 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Fullkorn Extra Thin Medium 8-pack

Tortilla Fullkorn Extra Thin Medium 8-pack

Santa Maria · 240 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Fullkorn Medium 8-pack

Tortilla Fullkorn Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 3,12 kr/st pris 25 kr
Tortilla Havre Medium 6-pack

Tortilla Havre Medium 6-pack

Santa Maria · 240 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 121 kr/kg pris 29 kr
Tortilla Large 12-pack

Tortilla Large 12-pack

Santa Maria · 742 g

Coop Stora Garnisonen Linköping

jämförpris 59 kr/kg pris 44 kr
Tyck till