Primat

Coop Vallaplan

Malmslättsvägen, Linköping · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Potatis FastPotatis Mjölig

Potatis

2 varor i erbjudandet

10 kr

10:-

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
PalsternackaPalsternacka Eko

Palsternacka

2 varor i erbjudandet

20 kr

20:-

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Paprika Mix ↗

Paprika Mix

Nederländerna/Coop · 400 g

22 kr 22:-

55 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Chili FlakesPersiljaCitronpeppar BurkVitlök RostadSuperkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk+30

Kryddor

35 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Pizza Queen KantarellPizza Magiska MagganPizza Suveräna SalamiHoly Pepperoni X-Tra Allt PizzaMexicana X-Tra Allt Pizza+4

Pizza

9 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Proteinbar Creamy coconutDulce De LecheProteinbar choco crushHazelnut ChocolatePeanut Butter+4

Kosttillskott

9 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 18 kr

3 för 38:-

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Sesamfrön Vita −38 % ↗

Sesamfrön Vita

KOCKENS · 38 g

15 kr ordinarie ca 24 kr

388 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Frönuftig −28 % ↗

Frönuftig

Polarbröd · 375 g

20 kr ordinarie ca 28 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Taco Spice Mix Mild −25 % ↗

Taco Spice Mix Mild

SANTA MARIA · 84 g

20 kr ordinarie ca 26 kr

232 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Rosta Rostbröd −32 % ↗

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

13 kr ordinarie ca 19 kr

29 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Pressiado MörkrostSvea MellanmörkFranskrost Extra MörkrostMellanrost ClassicKokkaffe Mellanrost+4

Arvid Nordquist

9 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Vallaplan
Tyck till