Primat

Färdigmat på Coop Ullstämma

100 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguette Rödbetssallad Med Köttbullar

Baguette Rödbetssallad Med Köttbullar

Teddys & Friends · 240 g

Coop Ullstämma

jämförpris 205 kr/kg pris 49 kr
Baguette Skagenröra

Baguette Skagenröra

Teddys & Friends · 240 g

Coop Ullstämma

jämförpris 205 kr/kg pris 49 kr
Baguetteröra Kyckling

Baguetteröra Kyckling

Coop · 200 g

Coop Ullstämma

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Biff Stroganoff

Biff Stroganoff

Carolines Saltsjö-Boo

Coop Ullstämma

pris 60 kr Extrapris
Blåbärssoppa

Blåbärssoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Ullstämma

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Bruna Bönor

Bruna Bönor

Felix · 500 g

Coop Ullstämma

jämförpris 25 kr/kg pris 12 kr
Coleslaw

Coleslaw

Coop · 200 g

Coop Ullstämma

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Fläskfilépasta

Fläskfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo

Coop Ullstämma

pris 60 kr Extrapris
Fransk Fisksoppa

Fransk Fisksoppa

Felix · 470 g

Coop Ullstämma

jämförpris 109 kr/kg pris 51 kr
Fruktsoppa

Fruktsoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Ullstämma

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Grönsakssoppa

Grönsakssoppa

Findus · 490 g

Coop Ullstämma

jämförpris 44 kr/kg pris 22 kr
Gulaschsoppa Österrisisk

Gulaschsoppa Österrisisk

Felix · 560 g

Coop Ullstämma

jämförpris 84 kr/kg pris 47 kr
Havregröt Hallon

Havregröt Hallon

TINE · 150 g

Coop Ullstämma

jämförpris 117 kr/kg pris 18 kr
Hummus

Hummus

ZEINAS · 200 g

Coop Ullstämma

jämförpris 147 kr/kg pris 29 kr
Italiensk Tomatsoppa

Italiensk Tomatsoppa

Felix · 475 g

Coop Ullstämma

jämförpris 107 kr/kg pris 51 kr
Kebab Asian Chicken

Kebab Asian Chicken

Schysst käk · 275 g

Coop Ullstämma

jämförpris 196 kr/kg pris 54 kr
Klassisk kebab

Klassisk kebab

Schysst käk · 275 g

Coop Ullstämma

jämförpris 193 kr/kg pris 53 kr
Korv Stroganoff med vildris

Korv Stroganoff med vildris

Gooh · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 172 kr/kg pris 69 kr
Kvargplättar Banan

Kvargplättar Banan

Gooh · 380 g

Coop Ullstämma

jämförpris 101 kr/kg pris 39 kr
Kvargplättar Äpple & Kanel

Kvargplättar Äpple & Kanel

Gooh · 380 g

Coop Ullstämma

jämförpris 101 kr/kg pris 39 kr
Kyckling Gul Curry

Kyckling Gul Curry

Coop · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Kycklingfilépasta

Kycklingfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Köttbullar

Köttbullar

Xtra · 1000 g

Coop Ullstämma

jämförpris 57 kr/kg pris 57 kr
Köttbullar

Köttbullar

Coop · 350 g

Coop Ullstämma

jämförpris 79 kr/kg pris 28 kr
Köttbullar med potatismos

Köttbullar med potatismos

COOP · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Köttbullar med potatismos & gräddsås

Köttbullar med potatismos & gräddsås

Gooh · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 172 kr/kg pris 69 kr
Köttsoppa

Köttsoppa

Knorr · 540 g

Coop Ullstämma

jämförpris 70 kr/kg pris 38 kr
Lasagne Bolognese

Lasagne Bolognese

Rana · 350 g

Coop Ullstämma

jämförpris 177 kr/kg pris 62 kr
Lasagnette bolognese med mozzarella

Lasagnette bolognese med mozzarella

Gooh · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 172 kr/kg pris 69 kr
Middagskit Lasagne

Middagskit Lasagne

Knorr · 262 g

Coop Ullstämma

jämförpris 122 kr/kg pris 32 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 4 st

Coop Ullstämma

jämförpris 8 kr/st pris 32 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Coop · 200 g

Coop Ullstämma

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Minestronesoppa Varma Koppen

Minestronesoppa Varma Koppen

Blå Band · 63 g

Coop Ullstämma

jämförpris 270 kr/kg pris 17 kr
Mumspannkakor 24-pack

Mumspannkakor 24-pack

Pop Bakery · 200 g

Coop Ullstämma

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Mustig tomatsoppa

Mustig tomatsoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Ullstämma

jämförpris 59 kr/l pris 29 kr
Nyponsoppa Originalet

Nyponsoppa Originalet

Ekströms · 1000 ml

Coop Ullstämma

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Ost & broccolisoppa Varma Koppen

Ost & broccolisoppa Varma Koppen

Blå Band · 69 g

Coop Ullstämma

jämförpris 246 kr/kg pris 17 kr
Oxfilépasta

Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Oxpytt

Oxpytt

Findus · 750 g

Coop Ullstämma

jämförpris 79 kr/kg pris 60 kr
Pasta al Pomodoro

Pasta al Pomodoro

COOP · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 123 kr/kg pris 49 kr
Pastallad Grekisk

Pastallad Grekisk

Teddys & Friends · 600 g

Coop Ullstämma

jämförpris 105 kr/kg pris 63 kr
Pastasallad Kyckling

Pastasallad Kyckling

Teddys & Friends · 600 g

Coop Ullstämma

jämförpris 110 kr/kg pris 66 kr
Pastasallad Räkor & Ost

Pastasallad Räkor & Ost

Teddys & Friends · 600 g

Coop Ullstämma

jämförpris 110 kr/kg pris 66 kr
Pizzakit

Pizzakit

Coop · 560 g

Coop Ullstämma

jämförpris 41 kr/kg pris 23 kr
Pizzakit Original

Pizzakit Original

Pop Bakery · 600 g

Coop Ullstämma

jämförpris 53 kr/kg pris 32 kr
Potatisgnocchi

Potatisgnocchi

Rana · 500 g

Coop Ullstämma

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

Coop Ullstämma

jämförpris 35 kr/kg pris 28 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 444 g

Coop Ullstämma

jämförpris 85 kr/kg pris 38 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 1243 g

Coop Ullstämma

jämförpris 63 kr/kg pris 78 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 220 g

Coop Ullstämma

jämförpris 118 kr/kg pris 26 kr
Potatissallad

Potatissallad

Coop · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 41 kr/kg pris 17 kr
Potatissallad

Potatissallad

Coop · 800 g

Coop Ullstämma

jämförpris 40 kr/kg pris 32 kr
Potatissallad

Potatissallad

RYDBERGS · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 47 kr/kg pris 19 kr
Potatissallad Klassisk

Potatissallad Klassisk

RYDBERGS · 750 g

Coop Ullstämma

jämförpris 66 kr/kg pris 49 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

RYDBERGS · 200 g

Coop Ullstämma

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Potatissallad Originalet

Potatissallad Originalet

RYDBERGS · 800 g

Coop Ullstämma

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
Potatissallad Vitlök

Potatissallad Vitlök

RYDBERGS · 750 g

Coop Ullstämma

jämförpris 66 kr/kg pris 49 kr
Redd Grönsakssoppa

Redd Grönsakssoppa

Blå Band · 100 g

Coop Ullstämma

jämförpris 198 kr/kg pris 20 kr
Risgrynsgröt

Risgrynsgröt

Felix · 500 g

Coop Ullstämma

jämförpris 30 kr/kg pris 15 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

Peka · 800 g

Coop Ullstämma

jämförpris 35 kr/kg pris 28 kr
Rotmos

Rotmos

FELIX · 500 g

Coop Ullstämma

jämförpris 43 kr/kg pris 22 kr
Räksallad

Räksallad

Coop · 200 g

Coop Ullstämma

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Räksallad

Räksallad

Xtra · 350 g

Coop Ullstämma

jämförpris 76 kr/kg pris 27 kr
Räksallad

Räksallad

RYDBERGS · 175 g

Coop Ullstämma

jämförpris 154 kr/kg pris 27 kr
Räksallad

Räksallad

Vidinge · 370 g

Coop Ullstämma

jämförpris 216 kr/kg pris 80 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Coop · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 42 kr/kg pris 17 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Coop · 200 g

Coop Ullstämma

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Saftsoppa

Saftsoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Ullstämma

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Sallad Kyckling

Sallad Kyckling

Teddys & Friends · 500 g

Coop Ullstämma

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Sandwich Chives

Sandwich Chives

Wasa · 37 g

Coop Ullstämma

jämförpris 229 kr/kg pris 8 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

Coop Ullstämma

jämförpris 282 kr/kg pris 8 kr
Sandwich Fullkorn Kalkon & ost

Sandwich Fullkorn Kalkon & ost

ItalSandwich · 130 g

Coop Ullstämma

jämförpris 302 kr/kg pris 39 kr
Sandwich lufttorkad skink

Sandwich lufttorkad skink

Italsandwich · 140 g

Coop Ullstämma

jämförpris 279 kr/kg pris 39 kr
Sandwich Mozzarella & tomat

Sandwich Mozzarella & tomat

Italsandwich · 140 g

Coop Ullstämma

jämförpris 279 kr/kg pris 39 kr
Sandwich Ost & skinka

Sandwich Ost & skinka

Italsandwich · 130 g

Coop Ullstämma

jämförpris 300 kr/kg pris 39 kr
Sandwich Paprika

Sandwich Paprika

Wasa · 37 g

Coop Ullstämma

jämförpris 229 kr/kg pris 8 kr
Sandwich Pesto

Sandwich Pesto

Wasa · 37 g

Coop Ullstämma

jämförpris 229 kr/kg pris 8 kr
Sandwich Pizza

Sandwich Pizza

Wasa · 37 g

Coop Ullstämma

jämförpris 229 kr/kg pris 8 kr
Sandwich Sourcream & onion

Sandwich Sourcream & onion

Wasa · 33 g

Coop Ullstämma

jämförpris 257 kr/kg pris 8 kr
Sandwich Tomat & basilika

Sandwich Tomat & basilika

Wasa · 40 g

Coop Ullstämma

jämförpris 212 kr/kg pris 8 kr
Sandwich Tryffelsalami & brie

Sandwich Tryffelsalami & brie

ItalSandwich · 130 g

Coop Ullstämma

jämförpris 330 kr/kg pris 43 kr
Skagenröra

Skagenröra

Coop · 200 g

Coop Ullstämma

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Skagenröra

Skagenröra

Coop · 350 g

Coop Ullstämma

jämförpris 110 kr/kg pris 39 kr
Skagenröra

Skagenröra

RYDBERGS · 175 g

Coop Ullstämma

jämförpris 154 kr/kg pris 27 kr
Snabbnudlar Sesam

Snabbnudlar Sesam

Nissin · 100 g

Coop Ullstämma

jämförpris 94 kr/kg pris 9 kr
Snack Pot Bolognese

Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

Coop Ullstämma

jämförpris 183 kr/kg pris 11 kr Extrapris
Snack Pot Mac & cheese

Snack Pot Mac & cheese

Knorr · 62 g

Coop Ullstämma

jämförpris 177 kr/kg pris 11 kr Extrapris
Soppa Kantarell

Soppa Kantarell

Blå Band · 62 g

Coop Ullstämma

jämförpris 274 kr/kg pris 17 kr
Soppa Ost & broccoli

Soppa Ost & broccoli

Blå Band · 73 g

Coop Ullstämma

jämförpris 272 kr/kg pris 20 kr
Sparrissoppa

Sparrissoppa

Blå Band · 95 g

Coop Ullstämma

jämförpris 209 kr/kg pris 20 kr
Sparrissoppa Grön

Sparrissoppa Grön

Kelda® · 500 ml

Coop Ullstämma

jämförpris 59 kr/l pris 29 kr
Sparrissoppa Varma Koppen

Sparrissoppa Varma Koppen

Blå Band · 72 g

Coop Ullstämma

jämförpris 236 kr/kg pris 17 kr
Thaisoppa

Thaisoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Ullstämma

jämförpris 59 kr/l pris 29 kr
Tomatsoppa

Tomatsoppa

Heinz · 400 g

Coop Ullstämma

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Tomatsoppa Mild

Tomatsoppa Mild

Kelda® · 500 ml

Coop Ullstämma

jämförpris 59 kr/l pris 29 kr
Tortelloni med ricotta & spenat

Tortelloni med ricotta & spenat

Gooh · 370 g

Coop Ullstämma

jämförpris 186 kr/kg pris 69 kr
Wallenbergare med potatismos

Wallenbergare med potatismos

Carolines Saltsjö-Boo

Coop Ullstämma

pris 60 kr Extrapris
Wrap Kyckling Caesar

Wrap Kyckling Caesar

GOOD · 270 g

Coop Ullstämma

jämförpris 191 kr/kg pris 52 kr
Ärtsoppa med fläsk

Ärtsoppa med fläsk

FELIX · 500 g

Coop Ullstämma

jämförpris 26 kr/kg pris 13 kr
Österrikisk Gulasch

Österrikisk Gulasch

Felix · 475 g

Coop Ullstämma

jämförpris 107 kr/kg pris 51 kr
Tyck till