Primat

Skinka på Coop Stockholmsvägen

25 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

Coop · 120 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Extrarökt Skinka

Extrarökt Skinka

Coop · 200 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Gourmetskinka Kokt

Gourmetskinka Kokt

Pärsons · 200 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gourmetskinka Rökt

Gourmetskinka Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 70 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 383 kr/kg pris 27 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kycklingmortadella

Kycklingmortadella

Qibbla Halal · 200 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Mortadella Kyckling Skivad

Mortadella Kyckling Skivad

Qibbla Halal · 200 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Coop · 80 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 520 kr/kg pris 42 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Xtra · 300 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 87 kr/kg pris 26 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 180 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 131 kr/kg pris 24 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 450 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 115 kr/kg pris 52 kr
Serrano

Serrano

Coop · 80 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 461 kr/kg pris 37 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 285 kr/kg pris 30 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

SVEA · 100 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 213 kr/kg pris 21 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Coop · 120 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 285 kr/kg pris 30 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 120 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 200 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 120 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 200 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 100 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 213 kr/kg pris 21 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Tyck till