Primat

Inlagd fisk på Coop Stockholmsvägen

26 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Brantesvikssill

Brantesvikssill

Coop · 220 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 99 kr/kg pris 22 kr
Gravad Lax Skivad

Gravad Lax Skivad

Coop · 100 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 470 kr/kg pris 47 kr
Inlagd Sill

Inlagd Sill

Coop · 550 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 60 kr/kg pris 33 kr
Kaviar

Kaviar

Änglamark · 190 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 149 kr/kg pris 28 kr
Kaviar

Kaviar

Xtra · 250 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 93 kr/kg pris 23 kr
Kaviar Dill

Kaviar Dill

Änglamark · 190 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 149 kr/kg pris 28 kr
Kaviar Extra Mild

Kaviar Extra Mild

Svennes · 250 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Kaviar Extra Mild Dill

Kaviar Extra Mild Dill

Svennes · 250 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Coop · 100 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 470 kr/kg pris 47 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Coop · 150 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 334 kr/kg pris 50 kr
Löksill

Löksill

Abba · 240 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 106 kr/kg pris 25 kr
Matjessill

Matjessill

Klädesholmen · 200 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 112 kr/kg pris 22 kr
Matjessill Klassisk

Matjessill Klassisk

Abba · 215 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 105 kr/kg pris 23 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Royal Greenland · 180 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 166 kr/kg pris 30 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Coop · 350 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 147 kr/kg pris 51 kr
Räkor i lake L

Räkor i lake L

Coop · 350 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salladsräkor i lake

Salladsräkor i lake

Royal Greenland · 180 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 122 kr/kg pris 22 kr
Sill 5-minuterssill Bitar

Sill 5-minuterssill Bitar

Abba · 430 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 106 kr/kg pris 45 kr
Sill Inlagd

Sill Inlagd

Abba · 240 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 106 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Coop · 215 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 101 kr/kg pris 22 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Coop · 550 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 60 kr/kg pris 33 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Abba · 80 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 491 kr/kg pris 39 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Coop · 75 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 453 kr/kg pris 34 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

Coop · 70 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 207 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Tångcaviar Svart

Tångcaviar Svart

Coop · 70 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 207 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Varmrökt Lax Naturell

Varmrökt Lax Naturell

Coop · 125 g

Coop Stockholmsvägen

jämförpris 420 kr/kg pris 52 kr
Tyck till