Primat

Godis på Coop X:-Tra Ljura

60 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bilar Original

Bilar Original

Ahlgrens Bilar

Coop X:-Tra Ljura

pris 13 kr Extrapris
Bilar Saltlakrits

Bilar Saltlakrits

Ahlgrens Bilar

Coop X:-Tra Ljura

pris 13 kr Extrapris
Bilar Sursockrade

Bilar Sursockrade

Ahlgrens Bilar/Malaco

Coop X:-Tra Ljura

pris 13 kr Extrapris
Bilar Syrlig Frukt

Bilar Syrlig Frukt

Ahlgrens Bilar

Coop X:-Tra Ljura

pris 13 kr Extrapris
Chokladkaka Dumle

Chokladkaka Dumle

Fazer

Coop X:-Tra Ljura

pris
Chokladkaka Geisha

Chokladkaka Geisha

Fazer · 121 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Chokladkaka Mjölkchoklad

Chokladkaka Mjölkchoklad

Fazer · 145 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Ferrari Cola

Ferrari Cola

Toms · 120 g

Coop X:-Tra Ljura

jämförpris 92 kr/kg pris 11 kr Extrapris
Ferrari Hallon

Ferrari Hallon

Toms

Coop X:-Tra Ljura

pris 11 kr Extrapris
Ferrari Salt Hallon

Ferrari Salt Hallon

Toms

Coop X:-Tra Ljura

pris 11 kr Extrapris
Ferrari Sur Hallon

Ferrari Sur Hallon

Toms

Coop X:-Tra Ljura

pris 11 kr Extrapris
Godis Lösvikt

Godis Lösvikt

. · 1000 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Godisblandning

Godisblandning

Xtra · 250 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Goodie mix

Goodie mix

Xtra · 350 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Gott & Blandat Favorit

Gott & Blandat Favorit

Malaco

Coop X:-Tra Ljura

pris 13 kr Extrapris
Gott & Blandat Fizzypop

Gott & Blandat Fizzypop

Ahlgrens Bilar/Malaco

Coop X:-Tra Ljura

pris 13 kr Extrapris
Gott & Blandat Original

Gott & Blandat Original

Malaco

Coop X:-Tra Ljura

pris 13 kr Extrapris
Gott & Blandat Salt

Gott & Blandat Salt

Malaco

Coop X:-Tra Ljura

pris 13 kr Extrapris
Gott & Blandat Supersur

Gott & Blandat Supersur

Malaco

Coop X:-Tra Ljura

pris 13 kr Extrapris
Gott & Blandat Sur

Gott & Blandat Sur

Malaco

Coop X:-Tra Ljura

pris 13 kr Extrapris
Kitkat Tablet Double Chocolate

Kitkat Tablet Double Chocolate

NESTLÉ · 99 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Kitkat Tablet Hasselnöt

Kitkat Tablet Hasselnöt

NESTLÉ · 99 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Kitkat Tablet Salted Caramel

Kitkat Tablet Salted Caramel

NESTLÉ

Coop X:-Tra Ljura

pris
Majssnacks Mjölkchoklad Crispies Chocolate

Majssnacks Mjölkchoklad Crispies Chocolate

Coop · 100 g

Coop X:-Tra Ljura

jämförpris 200 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Mintgroda

Mintgroda

Toms

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Apelsinkrokant

Mjölkchoklad Apelsinkrokant

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Biscoff

Mjölkchoklad Biscoff

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Cookie Dough

Mjölkchoklad Cookie Dough

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Daim

Mjölkchoklad Daim

Marabou · 160 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Frukt & mandel

Mjölkchoklad Frukt & mandel

Marabou · 160 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Fudge & havssalt

Mjölkchoklad Fudge & havssalt

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Havssalt

Mjölkchoklad Havssalt

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Helnöt

Mjölkchoklad Helnöt

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Japp

Mjölkchoklad Japp

Marabou · 160 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Jordgubb

Mjölkchoklad Jordgubb

Marabou · 160 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Lakrits, hallon & caramel

Mjölkchoklad Lakrits, hallon & caramel

Marabou · 160 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Mintkrokant

Mjölkchoklad Mintkrokant

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Oreo

Mjölkchoklad Oreo

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Salta mandlar

Mjölkchoklad Salta mandlar

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mjölkchoklad Schweizernöt

Mjölkchoklad Schweizernöt

Marabou

Coop X:-Tra Ljura

pris
Mörk choklad Sköldpadda Stor

Mörk choklad Sköldpadda Stor

Toms

Coop X:-Tra Ljura

pris
Pingvinstång Häxvrål

Pingvinstång Häxvrål

Pingvin · 27 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Pingvinstång Jordgubb

Pingvinstång Jordgubb

Pingvin · 27 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Pingvinstång Kokosdröm

Pingvinstång Kokosdröm

Toms · 29 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Pingvinstång Salta hallon

Pingvinstång Salta hallon

Toms · 27 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Pingvinstång Sur smultron

Pingvinstång Sur smultron

Toms · 27 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Punchpokal

Punchpokal

Toms

Coop X:-Tra Ljura

pris
Sköldpadda Karamel

Sköldpadda Karamel

Toms · 28 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Supermix Smågodt

Supermix Smågodt

Brynild · 220 g

Coop X:-Tra Ljura

jämförpris 73 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Supermix Sur

Supermix Sur

Brynild

Coop X:-Tra Ljura

pris 16 kr Extrapris
Tivolistång Rabarber

Tivolistång Rabarber

Pingvin · 27 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Tuggummi Bubble mint

Tuggummi Bubble mint

Coop

Coop X:-Tra Ljura

pris
Tuggummi Sweet fruit

Tuggummi Sweet fruit

Coop

Coop X:-Tra Ljura

pris
Tuggummi Sweet mint

Tuggummi Sweet mint

Coop · 29 g

Coop X:-Tra Ljura

pris
Tutti Frutti Original

Tutti Frutti Original

Fazer

Coop X:-Tra Ljura

pris
Tutti Frutti Passion

Tutti Frutti Passion

Fazer

Coop X:-Tra Ljura

pris
Tutti Frutti Rings

Tutti Frutti Rings

Fazer

Coop X:-Tra Ljura

pris
Tutti Frutti Sour

Tutti Frutti Sour

Fazer

Coop X:-Tra Ljura

pris
Vingummi

Vingummi

Xtra

Coop X:-Tra Ljura

pris
Tyck till