Primat

Snacks på Coop Fiskaregatan Vimmerby

28 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Karamell

Bar Karamell

Flapjack · 80 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 200 kr/kg pris 16 kr
Bar Pistage

Bar Pistage

Flapjack · 80 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 200 kr/kg pris 16 kr
Fruktsnacks Jordgubb

Fruktsnacks Jordgubb

Castus · 55 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 361 kr/kg pris 20 kr
Fruktstång Blåbär

Fruktstång Blåbär

Castus · 5 st

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 4,91 kr/st pris 25 kr
Fruktstång Blåbär 12 Mån

Fruktstång Blåbär 12 Mån

NESTLÉ · 25 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 435 kr/kg pris 11 kr
Fruktstång Jordgubb 5-pack

Fruktstång Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 4,91 kr/st pris 25 kr
Fruktstång Äpple & hallon 5-pack

Fruktstång Äpple & hallon 5-pack

Castus · 5 st

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 4,91 kr/st pris 25 kr
Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

BE-KIND · 40 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 590 kr/kg pris 24 kr
Majskrokar Eko

Majskrokar Eko

Änglamark · 90 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 283 kr/kg pris 26 kr
Müslibar Brownie

Müslibar Brownie

Corny · 50 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choklad

Müslibar Choklad

Corny · 50 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choklad & banan

Müslibar Choklad & banan

Corny · 50 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Corny · 40 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Jordnötter & choklad

Müslibar Jordnötter & choklad

Corny · 50 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Kokos

Müslibar Kokos

Corny · 50 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Mjölkchoklad

Müslibar Mjölkchoklad

Coop · 45 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Coop · 45 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Xtra · 126 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 147 kr/kg pris 19 kr
Müslibar Strawberry White Chocolate

Müslibar Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Vit choklad

Müslibar Vit choklad

Corny · 40 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Nöt & frukt Mix

Nöt & frukt Mix

Coop · 200 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 184 kr/kg pris 37 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

OLW · 200 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Proteinkakor Popcorn

Proteinkakor Popcorn

Friggs · 125 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 254 kr/kg pris 32 kr
Raw Bar Choklad

Raw Bar Choklad

Rawbite · 50 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 567 kr/kg pris 28 kr
Salty twirls

Salty twirls

Coop · 150 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Snacksoliver Vitlök Fyllda

Snacksoliver Vitlök Fyllda

Fontana · 70 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Taco Tubs 8-pack

Taco Tubs 8-pack

Santa Maria · 145 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 169 kr/kg pris 25 kr
Tacoskal 12-pack

Tacoskal 12-pack

Santa Maria · 135 g

Coop Fiskaregatan Vimmerby

jämförpris 185 kr/kg pris 25 kr
Tyck till