Primat

Kök på Coop Bergslagshallen

376 varor · sida 4 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Stavmixer

Stavmixer

DAY · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Stavmixer

Stavmixer

DAY · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Stavmixer Pro

Stavmixer Pro

OBH Nordica · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Stekbordsskrapa

Stekbordsskrapa

Senso BBQ · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Stekpanna 20 cm

Stekpanna 20 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Stekpanna 24 cm

Stekpanna 24 cm

GREENCHEF · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Tefal · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Tefal · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Tefal · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Kitchenfun · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

GREENCHEF · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Stekpanna 28cm

Stekpanna 28cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Stekpanna 30 cm

Stekpanna 30 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Stekpanna Beige 28 cm

Stekpanna Beige 28 cm

Kitchenfun · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Stekpanna Gjutjärn

Stekpanna Gjutjärn

Senso Kitchen · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Stekpanna Grön 28 cm

Stekpanna Grön 28 cm

Kitchenfun · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Stekpanna Steel 24cm

Stekpanna Steel 24cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Stekpincett

Stekpincett

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekpåse L 5-pack

Stekpåse L 5-pack

TOPPITS · 5 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 5 kr/st pris 27 kr
Steksnöre Bomull

Steksnöre Bomull

MELITTA · 40 m

Coop Bergslagshallen

jämförpris 0,46 kr/m pris 19 kr
Stekspade

Stekspade

Coop · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Stekspade

Stekspade

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Stekspade

Stekspade

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekspade

Stekspade

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekspade Akacia

Stekspade Akacia

Coop · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Stektermometer Digital

Stektermometer Digital

DAY · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Stektermometer Digital

Stektermometer Digital

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Städmopp

Städmopp

Coop · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 133 kr/st pris 133 kr
Städmopp Microfiber Refill

Städmopp Microfiber Refill

Coop · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Ståltermos

Ståltermos

KÖKSKUNGEN · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Sugrör 4-pack

Sugrör 4-pack

DAY · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Svampkniv

Svampkniv

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Tallrik

Tallrik

Nordiska Plast · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Tallrik

Tallrik

Nordiska Plast · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Tallrik Dimrosa

Tallrik Dimrosa

Nordiska Plast · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Tallrik Flat Elly

Tallrik Flat Elly

Form Living · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Tallrik Grön

Tallrik Grön

Nordiska · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Tallrik Hedda

Tallrik Hedda

Form Living · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Tallrik Ljusblå

Tallrik Ljusblå

Nordiska · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Termoflaska 500 ml Osorterade Färger

Termoflaska 500 ml Osorterade Färger

Senso Kitchen · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Termosflaska Blå 500 ml

Termosflaska Blå 500 ml

Senso Kitchen · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Tetång

Tetång

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Torrförvaring 0,8 liter

Torrförvaring 0,8 liter

SmartStore · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Torrförvaring 1,6 L

Torrförvaring 1,6 L

SmartStore · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Torrförvaring 2,25 L

Torrförvaring 2,25 L

SmartStore · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Torrförvaring 3,5 L

Torrförvaring 3,5 L

SmartStore · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Träknivar 20-pack

Träknivar 20-pack

Coop · 20 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 1,05 kr/st pris 21 kr
Träredskap 3-pack

Träredskap 3-pack

Änglamark · 100 g

Coop Bergslagshallen

jämförpris 890 kr/kg pris 89 kr
Träskedar 20-pack

Träskedar 20-pack

Coop · 20 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 1,05 kr/st pris 21 kr
Tvättlina 20 m

Tvättlina 20 m

Xtra · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr
Tygservett Vanja 2-pack

Tygservett Vanja 2-pack

Köksträdgården · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Tändblock 100-pack

Tändblock 100-pack

QUICKFIRE · 100 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 0,69 kr/st pris 69 kr
Tändpåsar 100-pack

Tändpåsar 100-pack

Burner · 100 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 0,99 kr/st pris 99 kr
Tång

Tång

Coop · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Ugnsform

Ugnsform

Pyrex · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Ugnsformar 2-pack

Ugnsformar 2-pack

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Ugnslåda Rostfri

Ugnslåda Rostfri

Coop · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Vattenkokare

Vattenkokare

Emerio · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Vinglas

Vinglas

Nordiska · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 17 kr/st pris 17 kr
Vinglas Ribbat Orange

Vinglas Ribbat Orange

Form Living · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Visp

Visp

Coop · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Visp

Visp

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Vitlökspress

Vitlökspress

Coop · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Vitlökspress

Vitlökspress

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Wokpanna 28 cm

Wokpanna 28 cm

GREENCHEF · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Yoghurtbägare

Yoghurtbägare

Nordiska · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Yoghurtbägare

Yoghurtbägare

Nordiska · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Äggklocka Rostfri

Äggklocka Rostfri

KÖKSKUNGEN · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Äggkokare

Äggkokare

Emerio · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Äggkopp Hedda Ljusgrå

Äggkopp Hedda Ljusgrå

Form Living · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Äggskivare

Äggskivare

GastroMax · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Äggtimer Kyckling

Äggtimer Kyckling

Senso Kitchen · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Äppeldelare

Äppeldelare

Senso Kitchen · 1 st

Coop Bergslagshallen

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Tyck till