Primat

Snacks på Coop Västervik

79 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Apple & raspberyy 4-pack

Bar Apple & raspberyy 4-pack

Flapjack Multipack Apple · 160 g

Coop Västervik

jämförpris 207 kr/kg pris 33 kr
Bar Cashew & kokos

Bar Cashew & kokos

Flapjack · 80 g

Coop Västervik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Choklad

Bar Choklad

FLAPJACK Bar Chok · 80 g

Coop Västervik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Honungsrostade nötter & havssalt

Bar Honungsrostade nötter & havssalt

BE-KIND · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 567 kr/kg pris 23 kr
Bar Karamell

Bar Karamell

Flapjack · 80 g

Coop Västervik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Karamell fudge 4-pack

Bar Karamell fudge 4-pack

Flapjack Multi Caramel · 160 g

Coop Västervik

jämförpris 207 kr/kg pris 33 kr
Bar Lakrits & mandel Eko

Bar Lakrits & mandel Eko

GETRAW · 42 g

Coop Västervik

jämförpris 585 kr/kg pris 25 kr
Bar Mjölk- & vit choklad nötter

Bar Mjölk- & vit choklad nötter

BE-KIND · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 567 kr/kg pris 23 kr
Bar Mörk Choklad & ingefära

Bar Mörk Choklad & ingefära

Flapjack · 80 g

Coop Västervik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Nesquik

Bar Nesquik

NESTLÉ · 25 g

Coop Västervik

jämförpris 339 kr/kg pris 8 kr
Bar Nesquik Maxi Choco

Bar Nesquik Maxi Choco

NESTLÉ · 25 g

Coop Västervik

jämförpris 339 kr/kg pris 8 kr
Bar Peanut

Bar Peanut

KNOPPERS · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 259 kr/kg pris 10 kr
Bar Pekan

Bar Pekan

Flapjack · 80 g

Coop Västervik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Pistage

Bar Pistage

Flapjack · 80 g

Coop Västervik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Sommarbär

Bar Sommarbär

Flapjack · 80 g

Coop Västervik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Äpple & hallon

Bar Äpple & hallon

Flapjack · 80 g

Coop Västervik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Fem bästisar

Fem bästisar

Exotic Snacks · 170 g

Coop Västervik

jämförpris 256 kr/kg pris 43 kr
Fitness Bar Choklad

Fitness Bar Choklad

NESTLÉ · 23,5 g

Coop Västervik

jämförpris 360 kr/kg pris 8 kr
Frukostbars Choc Chips

Frukostbars Choc Chips

belVita · 300 g

Coop Västervik

jämförpris 145 kr/kg pris 43 kr
Fruktbollar Ananas, mango & lime

Fruktbollar Ananas, mango & lime

Smiling · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 496 kr/kg pris 20 kr
Fruktsnacks Jordgubb

Fruktsnacks Jordgubb

Castus · 55 g

Coop Västervik

jämförpris 343 kr/kg pris 19 kr
Fruktstång Blåbär 12 Mån

Fruktstång Blåbär 12 Mån

NESTLÉ · 25 g

Coop Västervik

jämförpris 414 kr/kg pris 10 kr
Fruktstång Jordgubb 5-pack

Fruktstång Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Västervik

jämförpris 4,91 kr/st pris 25 kr
Fruktstång Mango & vanilj 5-pack

Fruktstång Mango & vanilj 5-pack

Castus · 5 st

Coop Västervik

jämförpris 4,91 kr/st pris 25 kr
Fruktstång Sour Jordgubb 5-pack

Fruktstång Sour Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Västervik

jämförpris 4,70 kr/st pris 24 kr
Frystorkad jordgubb Vit choklad

Frystorkad jordgubb Vit choklad

Exotic Snacks · 125 g

Coop Västervik

jämförpris 348 kr/kg pris 43 kr
Fullkornsbars Original

Fullkornsbars Original

Weetabix · 430 g

Coop Västervik

jämförpris 117 kr/kg pris 50 kr
Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

BE-KIND · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 567 kr/kg pris 23 kr
Glutenfri Muslibar Raspberry

Glutenfri Muslibar Raspberry

Schär · 22 g

Coop Västervik

jämförpris 557 kr/kg pris 12 kr
Halva Pistage

Halva Pistage

Sevan · 400 g

Coop Västervik

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Havrebar Cranberry & Pumpkin Seeds

Havrebar Cranberry & Pumpkin Seeds

CORNY · 50 g

Coop Västervik

jämförpris 250 kr/kg pris 13 kr
Hot Crackers

Hot Crackers

Exotic Snacks · 120 g

Coop Västervik

jämförpris 284 kr/kg pris 34 kr
Japansk Mix

Japansk Mix

Exotic Snacks · 175 g

Coop Västervik

jämförpris 224 kr/kg pris 39 kr
Jordgubbspuffar 1-3 år Eko

Jordgubbspuffar 1-3 år Eko

SEMPER · 18 g

Coop Västervik

jämförpris 762 kr/kg pris 14 kr
Majskrokar Eko

Majskrokar Eko

Änglamark · 90 g

Coop Västervik

jämförpris 273 kr/kg pris 25 kr
Multigrain puffs mango & banan 1-3 år Eko

Multigrain puffs mango & banan 1-3 år Eko

SEMPER · 18 g

Coop Västervik

jämförpris 762 kr/kg pris 14 kr
Müslibar Brownie

Müslibar Brownie

Corny · 50 g

Coop Västervik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Choco cookies

Müslibar Choco cookies

Corny · 50 g

Coop Västervik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar choklad

Müslibar choklad

CORNY · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 248 kr/kg pris 10 kr
Müslibar Choklad

Müslibar Choklad

Corny · 50 g

Coop Västervik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Choklad & banan

Müslibar Choklad & banan

Corny · 50 g

Coop Västervik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Corny · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Cinnamon Roll

Müslibar Cinnamon Roll

CORNY · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 288 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Coconut

Müslibar Coconut

Coop · 45 g

Coop Västervik

jämförpris 179 kr/kg pris 8 kr
Müslibar havre & banan

Müslibar havre & banan

CORNY · 50 g

Coop Västervik

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar havre & choklad

Müslibar havre & choklad

CORNY · 50 g

Coop Västervik

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar jordnötter & choklad

Müslibar jordnötter & choklad

CORNY · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 248 kr/kg pris 10 kr
Müslibar Jordnötter & choklad

Müslibar Jordnötter & choklad

Corny · 50 g

Coop Västervik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Kokos

Müslibar Kokos

Corny · 50 g

Coop Västervik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Milk

Müslibar Milk

CORNY · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 307 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Mjölkchoklad

Müslibar Mjölkchoklad

Coop · 45 g

Coop Västervik

jämförpris 179 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Coop · 45 g

Coop Västervik

jämförpris 179 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Xtra · 126 g

Coop Västervik

jämförpris 139 kr/kg pris 18 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

CORNY · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Strawberry White Chocolate

Müslibar Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Vit choklad

Müslibar Vit choklad

Corny · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Xtra · 150 g

Coop Västervik

jämförpris 117 kr/kg pris 18 kr
Nötbar banan & choklad

Nötbar banan & choklad

DAVE & JON'S · 35 g

Coop Västervik

jämförpris 377 kr/kg pris 13 kr
Nötbar havssalt & choklad

Nötbar havssalt & choklad

DAVE & JON'S · 35 g

Coop Västervik

jämförpris 377 kr/kg pris 13 kr
Nötmix Honung & havssalt

Nötmix Honung & havssalt

Exotic Snacks · 150 g

Coop Västervik

jämförpris 266 kr/kg pris 40 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

OLW · 200 g

Coop Västervik

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Nøtti Frutti

Nøtti Frutti

Den Lille Nøttefabrikken · 230 g

Coop Västervik

jämförpris 159 kr/kg pris 37 kr
Pommes Pinnes Original

Pommes Pinnes Original

OLW · 150 g

Coop Västervik

jämförpris 211 kr/kg pris 32 kr
Proteinkakor Popcorn

Proteinkakor Popcorn

Friggs · 125 g

Coop Västervik

jämförpris 242 kr/kg pris 30 kr
Raw Boll Chokladsmulpaj

Raw Boll Chokladsmulpaj

GET RAW · 35 g

Coop Västervik

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Raw Boll Hallonsmulpaj

Raw Boll Hallonsmulpaj

GET RAW · 35 g

Coop Västervik

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Rawbar Caramel salted

Rawbar Caramel salted

Castus · 40 g

Coop Västervik

jämförpris 438 kr/kg pris 18 kr
Rostad majs Crunchy Topping

Rostad majs Crunchy Topping

El Taco Truck · 130 g

Coop Västervik

jämförpris 356 kr/kg pris 46 kr
Salamichips Classic

Salamichips Classic

PAUL och THOM · 80 g

Coop Västervik

jämförpris 396 kr/kg pris 32 kr
Salty twirls

Salty twirls

Coop · 150 g

Coop Västervik

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Snacks Sky mix

Snacks Sky mix

Coop · 150 g

Coop Västervik

jämförpris 210 kr/kg pris 32 kr
Snacksoliver Kalamata Naturella

Snacksoliver Kalamata Naturella

Fontana · 70 g

Coop Västervik

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Snacksoliver Olivmix Naturella

Snacksoliver Olivmix Naturella

Fontana · 70 g

Coop Västervik

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Snacksoliver Vitlök Fyllda

Snacksoliver Vitlök Fyllda

Fontana · 70 g

Coop Västervik

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Taco Kit

Taco Kit

Santa Maria · 288 g

Coop Västervik

jämförpris 128 kr/kg pris 37 kr
Taco Tubs 8-pack

Taco Tubs 8-pack

Santa Maria · 145 g

Coop Västervik

jämförpris 158 kr/kg pris 23 kr
Taco Tubs Mini 10-pack

Taco Tubs Mini 10-pack

Santa Maria · 10 st

Coop Västervik

jämförpris 2,40 kr/st pris 24 kr
Tacoskal 12-pack

Tacoskal 12-pack

Santa Maria · 135 g

Coop Västervik

jämförpris 177 kr/kg pris 24 kr
Trail Mix Choklad

Trail Mix Choklad

Exotic Snacks · 50 g

Coop Västervik

jämförpris 407 kr/kg pris 20 kr
Tyck till