Primat

Coop X:-Tra Emmaboda

Järnvägsgatan 26, Emmaboda · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
PlommontomatPlommontomatTomater Plommon

Grönsaker

3 varor i erbjudandet

20 kr

19:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Emmaboda
BroccoliBroccoli

Broccoli

2 varor i erbjudandet

10 kr

9:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Emmaboda
Ristretto 11Lungo 6Profondo 8 Lungo

Kaffe

3 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Emmaboda
Kaffekapslar Espresso Ristretto 50-packKaffekapslar Espresso Lungo Profondo 50-pack

Kaffekapslar Espresso

2 varor i erbjudandet

135 kr ordinarie ca 198 kr

135:-

t.o.m. 18 okt

X:-Tra Emmaboda
Basmatiris Sella −32 % ↗

Basmatiris Sella

MAHMOOD · 4500 g

99 kr ordinarie ca 146 kr

22 kr/kg

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Emmaboda
White Tvättmedel PulverColor Parfymfritt

A+

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 56 kr

35:-

t.o.m. 18 okt

X:-Tra Emmaboda
Tomater Finkrossade −28 % ↗

Tomater Finkrossade

MUTTI · 1200 g

30 kr ordinarie ca 42 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Emmaboda
Pro Expert Professional Protect3D White Arctic Fresh

Oral-B

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 32 kr

19:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Emmaboda
Koppnudlar BiffKoppnudlar Hot & spicy

Koppnudlar

2 varor i erbjudandet

7 kr

2 för 14:-

t.o.m. 25 okt

X:-Tra Emmaboda
Koppnudlar Kyckling −33 % ↗

Koppnudlar Kyckling

Buffé · 65 g

7 kr ordinarie ca 10 kr

108 kr/kg

t.o.m. 25 okt

X:-Tra Emmaboda
Bolognesefärs Färsk av fläskTacofärs Färsk av fläsk

Färsk fläsk

2 varor i erbjudandet

40 kr

39:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Emmaboda
Tyck till