Primat

Kyckling på Coop Sävsjö

31 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Sävsjö

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Hel kyckling

Hel kyckling

Coop · 1200 g

Coop Sävsjö

jämförpris 65 kr/kg pris 78 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop Sävsjö

jämförpris 207 kr/kg pris 83 kr Extrapris
Kyckling Hel

Kyckling Hel

Guldfågeln · 1500 g

Coop Sävsjö

jämförpris 65 kr/kg pris 97 kr
Kyckling Minutfilé

Kyckling Minutfilé

Kronfågel · 600 g

Coop Sävsjö

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Kyckling Tex mex

Kyckling Tex mex

Coop · 350 g

Coop Sävsjö

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Sävsjö

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Sävsjö

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Sävsjö

jämförpris 163 kr/kg pris 147 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Coop · 925 g

Coop Sävsjö

jämförpris 139 kr/kg pris 129 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Sävsjö

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln · 200 g

Coop Sävsjö

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Sävsjö

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Sävsjö

jämförpris 113 kr/kg pris 113 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Sävsjö

jämförpris 83 kr/kg pris 75 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop Sävsjö

jämförpris 76 kr/kg pris 151 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad

Kycklingbröstfilé Strimlad

Guldfågeln · 600 g

Coop Sävsjö

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Kycklingfilé Skivad Grillkrydda

Kycklingfilé Skivad Grillkrydda

Guldfågeln · 425 g

Coop Sävsjö

jämförpris 245 kr/kg pris 104 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

COOP · 500 g

Coop Sävsjö

jämförpris 105 kr/kg pris 53 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Sävsjö

jämförpris 101 kr/kg pris 71 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Sävsjö

jämförpris 80 kr/kg pris 56 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Sävsjö

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Sävsjö

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Sävsjö

jämförpris 167 kr/kg pris 150 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 450 g

Coop Sävsjö

jämförpris 189 kr/kg pris 85 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Sävsjö

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Sävsjö

jämförpris 111 kr/kg pris 78 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Sävsjö

jämförpris 92 kr/kg pris 64 kr
Kycklingspett Grillkyddade

Kycklingspett Grillkyddade

Guldfågeln · 160 g

Coop Sävsjö

jämförpris 203 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 1000 g

Coop Sävsjö

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Strimlad Kycklinglårfilé

Strimlad Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 600 g

Coop Sävsjö

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Tyck till