Primat

Pastej på Coop Smålandsstenar

19 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bredbar Leverpastej Original

Bredbar Leverpastej Original

Lönneberga · 200 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Bredbar Pastej

Bredbar Pastej

Ludvig Sörensen · 1800 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 108 kr/kg pris 194 kr
Fläskskiva Mesni Dorucak

Fläskskiva Mesni Dorucak

Gavrilovic · 150 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 138 kr/kg pris 21 kr
Gräddleverpastej Bredbar

Gräddleverpastej Bredbar

Scan · 200 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Kycklingpastej Halal

Kycklingpastej Halal

Argeta · 95 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 189 kr/kg pris 18 kr
Kycklingpastej Junior

Kycklingpastej Junior

Argeta · 95 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 189 kr/kg pris 18 kr
Kycklingpastej Multipack

Kycklingpastej Multipack

Argeta · 380 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 143 kr/kg pris 54 kr
Kycklingpastej Original

Kycklingpastej Original

Argeta · 95 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 189 kr/kg pris 18 kr
Kycklingpastej Pikant

Kycklingpastej Pikant

Argeta · 95 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 241 kr/kg pris 23 kr
Leverpastej

Leverpastej

Gavrilovic · 100 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 208 kr/kg pris 21 kr
Leverpastej Bredbar

Leverpastej Bredbar

Sverige/Coop · 200 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Leverpastej bredbar

Leverpastej bredbar

Lulles · 260 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 98 kr/kg pris 26 kr
Leverpastej Bredbar Gurka

Leverpastej Bredbar Gurka

Sverige/Coop · 200 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Leverpastej Bredbar Original

Leverpastej Bredbar Original

Lönneberga · 150 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 120 kr/kg pris 18 kr
Leverpastej Kokt Skivbar

Leverpastej Kokt Skivbar

Ludvig Sörensen · 260 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 102 kr/kg pris 26 kr
Leverpastej Ugnsbakad Bredbar

Leverpastej Ugnsbakad Bredbar

Scan · 200 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Pastej Tepastej

Pastej Tepastej

Gavrilovic · 100 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 189 kr/kg pris 19 kr
Småländsk Sylta

Småländsk Sylta

Lithells · 200 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 110 kr/kg pris 22 kr
Tonfiskpastej

Tonfiskpastej

Argeta · 95 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 189 kr/kg pris 18 kr
Tyck till