Primat

Inlagd fisk på Coop Smålandsstenar

25 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansjovis Filéer

Ansjovis Filéer

Grebbestads · 125 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 325 kr/kg pris 41 kr
Ansjovisfiléer

Ansjovisfiléer

Coop · 100 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 298 kr/kg pris 30 kr
Branteviksill

Branteviksill

Klädesholmen · 250 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 110 kr/kg pris 27 kr
Caviarmix Röd

Caviarmix Röd

Coop · 75 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 379 kr/kg pris 28 kr
Inlagd Sill

Inlagd Sill

Coop · 550 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 65 kr/kg pris 36 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar

Kaviar

Xtra · 250 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 102 kr/kg pris 26 kr
Kaviar Extra Mild

Kaviar Extra Mild

Svennes · 250 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Kräftor Kräftkungens Special

Kräftor Kräftkungens Special

Pandalus · 1000 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 236 kr/kg pris 236 kr
Kräftor Stora

Kräftor Stora

FISKERIET · 1700 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 92 kr/kg pris 156 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Coop · 100 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 490 kr/kg pris 49 kr
Löksill

Löksill

Coop · 220 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 101 kr/kg pris 22 kr
Löksill

Löksill

Abba · 240 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 114 kr/kg pris 27 kr
Matjessill i bitar

Matjessill i bitar

Coop · 200 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 115 kr/kg pris 23 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Royal Greenland · 180 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 178 kr/kg pris 32 kr
Räkor i lake L

Räkor i lake L

Coop · 350 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Senapssill

Senapssill

Abba · 230 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 119 kr/kg pris 27 kr
Sill Ansjoviskryddad

Sill Ansjoviskryddad

Abba · 245 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 112 kr/kg pris 27 kr
Sill Ceviche

Sill Ceviche

Klädesholmen · 250 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 110 kr/kg pris 27 kr
Sill Ramslök & Citron

Sill Ramslök & Citron

Abba · 220 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 125 kr/kg pris 27 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Coop · 550 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 65 kr/kg pris 36 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Abba · 220 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 125 kr/kg pris 27 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Abba · 80 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 532 kr/kg pris 43 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Coop · 75 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 541 kr/kg pris 41 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

Coop · 70 g

Coop Smålandsstenar

jämförpris 316 kr/kg pris 22 kr
Tyck till