Primat

Sylt & marmelad på Coop Kristinedal

84 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

KOO · 450 g

Coop Kristinedal

jämförpris 87 kr/kg pris 39 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

DEN GAMLE FABRIK · 380 g

Coop Kristinedal

jämförpris 106 kr/kg pris 40 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

Önos · 450 g

Coop Kristinedal

jämförpris 77 kr/kg pris 35 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

Xtra · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 46 kr/kg pris 18 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

Coop · 350 g

Coop Kristinedal

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

MACKAYS · 340 g

Coop Kristinedal

jämförpris 89 kr/kg pris 30 kr
Apelsinmarmelad Squeezy

Apelsinmarmelad Squeezy

BOB · 425 g

Coop Kristinedal

jämförpris 81 kr/kg pris 35 kr
Apelsinmarmelad Squeezy

Apelsinmarmelad Squeezy

Coop · 380 g

Coop Kristinedal

jämförpris 81 kr/kg pris 31 kr
Aprikoskräm Lågkalori

Aprikoskräm Lågkalori

Ekströms · 1000 ml

Coop Kristinedal

jämförpris 30 kr/l pris 30 kr
Aprikosmarmelad

Aprikosmarmelad

St. Dalfour · 284 g

Coop Kristinedal

jämförpris 133 kr/kg pris 38 kr
Aprikosmarmelad

Aprikosmarmelad

Coop · 350 g

Coop Kristinedal

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Aprikosmarmelad Eko

Aprikosmarmelad Eko

Änglamark · 340 g

Coop Kristinedal

jämförpris 69 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Björnbärsmarmelad

Björnbärsmarmelad

DEN GAMLE FABRIK · 380 g

Coop Kristinedal

jämförpris 103 kr/kg pris 39 kr
Blåbärssoppa

Blåbärssoppa

Coop · 250 ml

Coop Kristinedal

jämförpris 34 kr/l pris 8 kr
Blåbärssylt

Blåbärssylt

Coop · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 105 kr/kg pris 42 kr
Blåbärssylt

Blåbärssylt

Änglamark · 340 g

Coop Kristinedal

jämförpris 100 kr/kg pris 34 kr
Delikatessmarmelad Björnbär

Delikatessmarmelad Björnbär

Falbygdens® · 125 g

Coop Kristinedal

jämförpris 257 kr/kg pris 32 kr
Delikatessmarmelad Fikon & Äpple

Delikatessmarmelad Fikon & Äpple

Falbygdens® · 125 g

Coop Kristinedal

jämförpris 257 kr/kg pris 32 kr
Delikatessmarmelad Paprika, Hallon & Chili

Delikatessmarmelad Paprika, Hallon & Chili

Falbygdens® Rekommenderar · 125 g

Coop Kristinedal

jämförpris 257 kr/kg pris 32 kr
Drottningsylt

Drottningsylt

Önos · 410 g

Coop Kristinedal

jämförpris 152 kr/kg pris 62 kr
Drottningsylt Refill

Drottningsylt Refill

Coop · 700 g

Coop Kristinedal

jämförpris 66 kr/kg pris 46 kr
Drottningsylt Squeeze

Drottningsylt Squeeze

Coop · 380 g

Coop Kristinedal

jämförpris 70 kr/kg pris 27 kr
Drottningsylt Squeezy

Drottningsylt Squeezy

Coop · 380 g

Coop Kristinedal

jämförpris 85 kr/kg pris 32 kr
Fikonmarmelad

Fikonmarmelad

St. Dalfour · 284 g

Coop Kristinedal

jämförpris 133 kr/kg pris 38 kr
Fikonmarmelad

Fikonmarmelad

Coop · 350 g

Coop Kristinedal

jämförpris 78 kr/kg pris 27 kr
Fikonmarmelad Eko

Fikonmarmelad Eko

Änglamark · 340 g

Coop Kristinedal

jämförpris 139 kr/kg pris 47 kr
Gelé Röda Vinbär

Gelé Röda Vinbär

Coop · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 61 kr/kg pris 25 kr
Hallonberedning

Hallonberedning

Xtra · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 61 kr/kg pris 25 kr
Hallonsylt

Hallonsylt

Coop · 350 g

Coop Kristinedal

jämförpris 80 kr/kg pris 28 kr
Hallonsylt

Hallonsylt

Coop · 720 g

Coop Kristinedal

jämförpris 61 kr/kg pris 44 kr
Hallonsylt

Hallonsylt

Brunneby · 425 g

Coop Kristinedal

jämförpris 122 kr/kg pris 52 kr
Hallonsylt Eko

Hallonsylt Eko

Björnekulla · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 136 kr/kg pris 54 kr
Hallonsylt Eko

Hallonsylt Eko

Änglamark · 340 g

Coop Kristinedal

jämförpris 85 kr/kg pris 29 kr
Hallonsylt Lågkalori

Hallonsylt Lågkalori

Önos · 360 g

Coop Kristinedal

jämförpris 155 kr/kg pris 56 kr
Hallonsylt Squeezy

Hallonsylt Squeezy

BOB · 390 g

Coop Kristinedal

jämförpris 119 kr/kg pris 46 kr
Hallonsylt Squeezy

Hallonsylt Squeezy

Coop · 380 g

Coop Kristinedal

jämförpris 90 kr/kg pris 34 kr
Hallonsylt Squeezy

Hallonsylt Squeezy

Coop · 575 g

Coop Kristinedal

jämförpris 83 kr/kg pris 48 kr
Jordgubbsberedning

Jordgubbsberedning

Xtra · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 46 kr/kg pris 18 kr
Jordgubbsberedning Hink

Jordgubbsberedning Hink

Xtra · 1500 g

Coop Kristinedal

jämförpris 25 kr/kg pris 37 kr
Jordgubbskräm

Jordgubbskräm

Xtra · 1000 ml

Coop Kristinedal

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Jordgubbsmarmelad

Jordgubbsmarmelad

DEN GAMLE FABRIK · 380 g

Coop Kristinedal

jämförpris 100 kr/kg pris 38 kr
Jordgubbssylt

Jordgubbssylt

Coop · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Jordgubbssylt

Jordgubbssylt

Brunneby · 425 g

Coop Kristinedal

jämförpris 134 kr/kg pris 57 kr
Jordgubbssylt Eko

Jordgubbssylt Eko

Änglamark · 340 g

Coop Kristinedal

jämförpris 69 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Jordgubbssylt refill

Jordgubbssylt refill

BOB · 650 g

Coop Kristinedal

jämförpris 45 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Jordgubbssylt Refill

Jordgubbssylt Refill

Coop · 700 g

Coop Kristinedal

jämförpris 41 kr/kg pris 28 kr
Jordgubbssylt Squeezy

Jordgubbssylt Squeezy

BOB · 390 g

Coop Kristinedal

jämförpris 90 kr/kg pris 35 kr
Jordgubbssylt Squeezy

Jordgubbssylt Squeezy

Coop · 380 g

Coop Kristinedal

jämförpris 83 kr/kg pris 32 kr
Jordgubbsylt Lågkalori

Jordgubbsylt Lågkalori

Önos · 360 g

Coop Kristinedal

jämförpris 138 kr/kg pris 50 kr
Lingonberedning

Lingonberedning

Xtra · 1500 g

Coop Kristinedal

jämförpris 41 kr/kg pris 61 kr
Lingonsylt

Lingonsylt

Coop · 620 g

Coop Kristinedal

jämförpris 81 kr/kg pris 50 kr
Lingonsylt

Lingonsylt

Coop · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 102 kr/kg pris 41 kr
Lingonsylt Eko

Lingonsylt Eko

Änglamark · 340 g

Coop Kristinedal

jämförpris 106 kr/kg pris 36 kr
Lingonsylt refill

Lingonsylt refill

BOB · 650 g

Coop Kristinedal

jämförpris 78 kr/kg pris 51 kr
Lingonsylt Refill

Lingonsylt Refill

Coop · 700 g

Coop Kristinedal

jämförpris 50 kr/kg pris 35 kr
Lingonsylt Squeeze

Lingonsylt Squeeze

Coop · 380 g

Coop Kristinedal

jämförpris 109 kr/kg pris 42 kr
Marmelad Fikonmarmelad

Marmelad Fikonmarmelad

Engelmanns · 120 g

Coop Kristinedal

jämförpris 489 kr/kg pris 59 kr
Marmelad Fyra Frukter

Marmelad Fyra Frukter

St. Dalfour · 284 g

Coop Kristinedal

jämförpris 133 kr/kg pris 38 kr
Marmelad Granatäpple & hallon

Marmelad Granatäpple & hallon

St. Dalfour · 284 g

Coop Kristinedal

jämförpris 133 kr/kg pris 38 kr
Marmelad Ingefära & Apelsin

Marmelad Ingefära & Apelsin

St. Dalfour · 284 g

Coop Kristinedal

jämförpris 133 kr/kg pris 38 kr
Marmelad Körsbär & Prosecco

Marmelad Körsbär & Prosecco

Engelmanns · 120 g

Coop Kristinedal

jämförpris 516 kr/kg pris 62 kr
Marmelad Lemon Curd

Marmelad Lemon Curd

MACKAYS · 340 g

Coop Kristinedal

jämförpris 95 kr/kg pris 32 kr
Marmelad Old English

Marmelad Old English

Önos · 470 g

Coop Kristinedal

jämförpris 93 kr/kg pris 43 kr
Marmelad Presentask

Marmelad Presentask

St. Dalfour · 112 g

Coop Kristinedal

jämförpris 375 kr/kg pris 42 kr
Marmelad Strawberry Daiquiri

Marmelad Strawberry Daiquiri

Engelmanns · 120 g

Coop Kristinedal

jämförpris 516 kr/kg pris 62 kr
Marmelad Svartvinbär & Mörk Rom

Marmelad Svartvinbär & Mörk Rom

Engelmanns · 120 g

Coop Kristinedal

jämförpris 516 kr/kg pris 62 kr
Marmelad Äpple & Calvados

Marmelad Äpple & Calvados

Engelmanns · 120 g

Coop Kristinedal

jämförpris 516 kr/kg pris 62 kr
Nyponsoppa

Nyponsoppa

Coop · 250 ml

Coop Kristinedal

jämförpris 34 kr/l pris 8 kr
Päronmarmelad

Päronmarmelad

St. Dalfour · 284 g

Coop Kristinedal

jämförpris 133 kr/kg pris 38 kr
Rårörda lingon

Rårörda lingon

Coop · 620 g

Coop Kristinedal

jämförpris 90 kr/kg pris 56 kr
Rårörda lingon

Rårörda lingon

Björnekulla · 660 g

Coop Kristinedal

jämförpris 110 kr/kg pris 73 kr
Rårörda Lingon

Rårörda Lingon

Änglamark · 340 g

Coop Kristinedal

jämförpris 111 kr/kg pris 38 kr
Rårörda Lingon

Rårörda Lingon

Felix · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 130 kr/kg pris 52 kr
Rödvinbärsgelé Eko

Rödvinbärsgelé Eko

Änglamark · 225 g

Coop Kristinedal

jämförpris 105 kr/kg pris 24 kr
Svartvinbärsgelé

Svartvinbärsgelé

Coop · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 76 kr/kg pris 30 kr
Svartvinbärsgelé Eko

Svartvinbärsgelé Eko

Änglamark · 225 g

Coop Kristinedal

jämförpris 113 kr/kg pris 26 kr
Tomatmarmelad

Tomatmarmelad

Paiarrop · 140 g

Coop Kristinedal

jämförpris 607 kr/kg pris 85 kr
Äppelmos

Äppelmos

Xtra · 720 g

Coop Kristinedal

jämförpris 23 kr/kg pris 17 kr
Äppelmos Eko

Äppelmos Eko

Björnekulla · 375 g

Coop Kristinedal

jämförpris 76 kr/kg pris 28 kr
Äppelmos Eko

Äppelmos Eko

Änglamark · 360 g

Coop Kristinedal

jämförpris 58 kr/kg pris 21 kr
Äppelmos Lågkalori

Äppelmos Lågkalori

Önos · 350 g

Coop Kristinedal

jämförpris 54 kr/kg pris 19 kr
Äppelmos Mor Annas

Äppelmos Mor Annas

Önos · 610 g

Coop Kristinedal

jämförpris 56 kr/kg pris 34 kr
Äppelmos Refill

Äppelmos Refill

Coop · 700 g

Coop Kristinedal

jämförpris 27 kr/kg pris 19 kr
Äppelmos Refill

Äppelmos Refill

BOB · 730 g

Coop Kristinedal

jämförpris 31 kr/kg pris 23 kr
Tyck till