Primat

Kex & kakor på Coop Kristinedal

303 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Apelsinkakor Sockerfria

Apelsinkakor Sockerfria

Gille · 160 g

Coop Kristinedal

jämförpris 163 kr/kg pris 26 kr
Baklava Pistage & Valnöt 8-pack

Baklava Pistage & Valnöt 8-pack

ZEINAS · 140 g

Coop Kristinedal

jämförpris 281 kr/kg pris 39 kr
Brownie

Brownie

Ballerina · 205 g

Coop Kristinedal

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Kladdkaka

Kladdkaka

Ballerina · 210 g

Coop Kristinedal

jämförpris 64 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Ballerina · 205 g

Coop Kristinedal

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Original

Original

Ballerina · 205 g

Coop Kristinedal

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Biscoff

Biscoff

Lotus · 250 g

Coop Kristinedal

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Biscuit

Biscuit

Jaffa · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 123 kr/kg pris 37 kr
Biscuit Lane

Biscuit Lane

Bambi · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 115 kr/kg pris 35 kr
Biskvi Choklad 6-pack

Biskvi Choklad 6-pack

DELICATO · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Blåbärsknut De Luxe

Blåbärsknut De Luxe

Bonjour · 95 g

Coop Kristinedal

jämförpris 105 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Blåbärskransar Havre

Blåbärskransar Havre

Gille · 600 g

Coop Kristinedal

jämförpris 82 kr/kg pris 49 kr
Brago

Brago

Brago · 225 g

Coop Kristinedal

jämförpris 92 kr/kg pris 21 kr
Brago Choklad

Brago Choklad

Göteborgs Kex · 175 g

Coop Kristinedal

jämförpris 130 kr/kg pris 23 kr
Brownie Bites 8-pack

Brownie Bites 8-pack

Karen Volf · 144 g

Coop Kristinedal

jämförpris 125 kr/kg pris 18 kr
Brownies Choklad

Brownies Choklad

Mr Brownie · 200 g

Coop Kristinedal

jämförpris 151 kr/kg pris 30 kr
Brödpinnar Med Pestosmak

Brödpinnar Med Pestosmak

Valledoro · 100 g

Coop Kristinedal

jämförpris 310 kr/kg pris 31 kr
Brödpinnar Med Pizzasmak

Brödpinnar Med Pizzasmak

Valledoro · 100 g

Coop Kristinedal

jämförpris 285 kr/kg pris 29 kr
Budapestbakelse 2-pack

Budapestbakelse 2-pack

Sydöstbagarn · 240 g

Coop Kristinedal

jämförpris 304 kr/kg pris 73 kr
Bullar Vanillas

Bullar Vanillas

Pågen · 220 g

Coop Kristinedal

jämförpris 136 kr/kg pris 30 kr
Cantuccini

Cantuccini

Coop · 200 g

Coop Kristinedal

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Cantuccini Mandel

Cantuccini Mandel

Zeta · 250 g

Coop Kristinedal

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Choco Brookie

Choco Brookie

Marabou · 132 g

Coop Kristinedal

jämförpris 170 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Choco Brownie

Choco Brownie

Marabou · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 150 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Choco Croissant

Choco Croissant

Bonjour · 65 g

Coop Kristinedal

jämförpris 154 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Choco Moment Mjölkchoklad

Choco Moment Mjölkchoklad

Marabou · 180 g

Coop Kristinedal

jämförpris 125 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Choco Muffin Cake 5-pack

Choco Muffin Cake 5-pack

Marabou · 175 g

Coop Kristinedal

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chokladboll Vegan Eko

Chokladboll Vegan Eko

Dig · 25 g

Coop Kristinedal

jämförpris 869 kr/kg pris 22 kr
Chokladbollar 24-pack

Chokladbollar 24-pack

Gille · 750 g

Coop Kristinedal

jämförpris 86 kr/kg pris 64 kr
Chokladbollar 6-pack

Chokladbollar 6-pack

Coop · 210 g

Coop Kristinedal

jämförpris 90 kr/kg pris 19 kr
Chokladflarn

Chokladflarn

Coop · 530 g

Coop Kristinedal

jämförpris 72 kr/kg pris 38 kr
Chokladkaka

Chokladkaka

Hägges · 350 g

Coop Kristinedal

jämförpris 124 kr/kg pris 43 kr
Chokladmuffins 4-pack

Chokladmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Chokladsnittar

Chokladsnittar

Coop · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 75 kr/kg pris 23 kr
Chokomuffins

Chokomuffins

Hägges · 200 g

Coop Kristinedal

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Citron Bites 8-pack

Citron Bites 8-pack

Karen Volf · 144 g

Coop Kristinedal

jämförpris 125 kr/kg pris 18 kr
Citronmuffins

Citronmuffins

Hägges · 200 g

Coop Kristinedal

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Citronmuffins

Citronmuffins

Hägges · 200 g

Coop Kristinedal

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Coop · 280 g

Coop Kristinedal

jämförpris 105 kr/kg pris 29 kr
Citronmums

Citronmums

Hägges · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 99 kr/kg pris 40 kr
Cloetta Choklad Maxi

Cloetta Choklad Maxi

Tupla · 50 g

Coop Kristinedal

jämförpris 262 kr/kg pris 13 kr
Cocosboll 8-pack

Cocosboll 8-pack

Smarry · 200 g

Coop Kristinedal

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Cookie Rocky Road

Cookie Rocky Road

Bonjour · 60 g

Coop Kristinedal

jämförpris 128 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Cookies Chocolate chip

Cookies Chocolate chip

va´gott · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 266 kr/kg pris 40 kr
Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Coop · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 138 kr/kg pris 21 kr
Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Coop · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 138 kr/kg pris 21 kr
Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Coop · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 138 kr/kg pris 21 kr
Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Coop · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 138 kr/kg pris 21 kr
Crackers

Crackers

RITZ · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 157 kr/kg pris 24 kr
Croissant

Croissant

PANESCO · 100 g

Coop Kristinedal

jämförpris 77 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Crostini Naturella

Crostini Naturella

Zeta · 120 g

Coop Kristinedal

jämförpris 225 kr/kg pris 27 kr
Crostini Vitlök & Persilja

Crostini Vitlök & Persilja

Zeta · 120 g

Coop Kristinedal

jämförpris 225 kr/kg pris 27 kr
Delicatoboll

Delicatoboll

DELICATO · 58 g

Coop Kristinedal

jämförpris 155 kr/kg pris 9 kr
Delicatoboll 15-pack

Delicatoboll 15-pack

DELICATO · 600 g

Coop Kristinedal

jämförpris 87 kr/kg pris 52 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Kristinedal

jämförpris 106 kr/kg pris 26 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Kristinedal

jämförpris 114 kr/kg pris 27 kr
Delikatessboll Choklad 8-pack

Delikatessboll Choklad 8-pack

Smarry · 200 g

Coop Kristinedal

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Digestive

Digestive

McVities · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 57 kr/kg pris 17 kr
Digestive

Digestive

Coop · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 21 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Digestive Choklad

Digestive Choklad

McVities · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 98 kr/kg pris 29 kr
Digestive Creams Mini Chocolate

Digestive Creams Mini Chocolate

McVities · 185 g

Coop Kristinedal

jämförpris 130 kr/kg pris 24 kr
Digestive Creams Mini Vanilla

Digestive Creams Mini Vanilla

McVities · 185 g

Coop Kristinedal

jämförpris 130 kr/kg pris 24 kr
Eko

Eko

Digestive · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 76 kr/kg pris 30 kr
Digestive Fullkorn

Digestive Fullkorn

Coop · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 35 kr/kg pris 14 kr
Olivolja

Olivolja

Digestive · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Digestive Original

Digestive Original

McVities · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 41 kr/kg pris 17 kr
Domino Dumle

Domino Dumle

Fazer · 120 g

Coop Kristinedal

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Donut Biscoff cocoa-mazing

Donut Biscoff cocoa-mazing

Donut Worry Be Happy · 69 g

Coop Kristinedal

jämförpris 145 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Drömmar

Drömmar

Coop · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 75 kr/kg pris 23 kr
Drömmar Choklad

Drömmar Choklad

Gille · 600 g

Coop Kristinedal

jämförpris 109 kr/kg pris 65 kr
Drömrulltårta

Drömrulltårta

Coop · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 98 kr/kg pris 29 kr
Estellefläta

Estellefläta

Bonjour · 85 g

Coop Kristinedal

jämförpris 90 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Estellefläta Choklad

Estellefläta Choklad

Bonjour · 85 g

Coop Kristinedal

jämförpris 90 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Fikabröd Kanelknut De Luxe

Fikabröd Kanelknut De Luxe

Bonjour · 95 g

Coop Kristinedal

jämförpris 105 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Finger Marie

Finger Marie

McVities · 200 g

Coop Kristinedal

jämförpris 61 kr/kg pris 12 kr
Finska pinnar

Finska pinnar

Coop · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 75 kr/kg pris 23 kr
Franska våfflor Vanilj 12-pack

Franska våfflor Vanilj 12-pack

Karen Volf · 160 g

Coop Kristinedal

jämförpris 125 kr/kg pris 20 kr
Gifflar Kanel

Gifflar Kanel

Pågen · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 98 kr/kg pris 30 kr
Gifflar Kardemumma

Gifflar Kardemumma

Pågen · 260 g

Coop Kristinedal

jämförpris 109 kr/kg pris 28 kr
Gifflar Vanilj

Gifflar Vanilj

Pågen · 280 g

Coop Kristinedal

jämförpris 105 kr/kg pris 30 kr
Glutenfri Bar Kolakaka

Glutenfri Bar Kolakaka

Fibr · 40 g

Coop Kristinedal

jämförpris 543 kr/kg pris 22 kr
Glutenfri Jordgubbsrulltårta

Glutenfri Jordgubbsrulltårta

Coop · 350 g

Coop Kristinedal

jämförpris 84 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Glutenfri Kladdkaka

Glutenfri Kladdkaka

Fria · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Glutenfri Oat Crunch Choklad

Glutenfri Oat Crunch Choklad

McVitie's · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 268 kr/kg pris 40 kr
Glutenfri Tårtbotten

Glutenfri Tårtbotten

Coop · 200 g

Coop Kristinedal

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr
Glutenfri Äppelpaj

Glutenfri Äppelpaj

L-Bakery · 400 g

Coop Kristinedal

jämförpris 283 kr/kg pris 113 kr
Glutenfria Chokladmuffins 4-pack

Glutenfria Chokladmuffins 4-pack

Fria · 240 g

Coop Kristinedal

jämförpris 168 kr/kg pris 40 kr
Glutenfria Cookies Dumle

Glutenfria Cookies Dumle

Fazer · 140 g

Coop Kristinedal

jämförpris 351 kr/kg pris 49 kr
Glutenfria Crackers Ost

Glutenfria Crackers Ost

Finax · 100 g

Coop Kristinedal

jämförpris 274 kr/kg pris 27 kr
Glutenfria Crackers Salt & peppar

Glutenfria Crackers Salt & peppar

Finax · 100 g

Coop Kristinedal

jämförpris 274 kr/kg pris 27 kr
Glutenfria Digestive Kex

Glutenfria Digestive Kex

Gullón · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 126 kr/kg pris 19 kr
Glutenfria Hallonmuffins 4-pack

Glutenfria Hallonmuffins 4-pack

Fria · 4 st

Coop Kristinedal

jämförpris 11 kr/st pris 43 kr
Glutenfria Havrekakor

Glutenfria Havrekakor

Schär · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 155 kr/kg pris 23 kr
Glutenfria Kakor Choco Bom

Glutenfria Kakor Choco Bom

Gullón · 120 g

Coop Kristinedal

jämförpris 173 kr/kg pris 21 kr
Glutenfria Kanelbullar 4-pack

Glutenfria Kanelbullar 4-pack

Fria · 4 st

Coop Kristinedal

jämförpris 9 kr/st pris 34 kr
Glutenfria Kanelbullar 5-pack

Glutenfria Kanelbullar 5-pack

FriendsOfAdam · 300 g

Coop Kristinedal

jämförpris 199 kr/kg pris 60 kr
Glutenfria Kardemummasnäckor 10-pack

Glutenfria Kardemummasnäckor 10-pack

Fria · 280 g

Coop Kristinedal

jämförpris 157 kr/kg pris 44 kr
Glutenfria Kex Sharkies

Glutenfria Kex Sharkies

Gullón · 250 g

Coop Kristinedal

jämförpris 85 kr/kg pris 21 kr
Glutenfria Maria Kex

Glutenfria Maria Kex

Gullón · 380 g

Coop Kristinedal

jämförpris 80 kr/kg pris 30 kr
Glutenfria Pepparkakor

Glutenfria Pepparkakor

Schär · 150 g

Coop Kristinedal

jämförpris 214 kr/kg pris 32 kr
Tyck till