Primat

Pålägg på Coop Flanaden

41 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Antipasto Misto

Antipasto Misto

Coop · 120 g

Coop Flanaden

jämförpris 461 kr/kg pris 55 kr
Aperitivo la Famiglia

Aperitivo la Famiglia

Corte Parma · 320 g

Coop Flanaden

jämförpris 529 kr/kg pris 169 kr
Blodpudding

Blodpudding

Vaggeryds Chark AB · 500 g

Coop Flanaden

jämförpris 92 kr/kg pris 46 kr
Blodpudding Skivad

Blodpudding Skivad

Gea´s · 380 g

Coop Flanaden

jämförpris 44 kr/kg pris 17 kr
Grillad Kyckling

Grillad Kyckling

Lönneberga

Coop Flanaden

pris 23 kr Extrapris
Gyros Kebab

Gyros Kebab

Coop

Coop Flanaden

pris 45 kr Extrapris
Karré Vedrökt

Karré Vedrökt

Jokkmokks korv & rökeri · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 2830 kr/kg pris 283 kr
Kassler I Bit

Kassler I Bit

Coop · 600 g

Coop Flanaden

jämförpris 94 kr/kg pris 56 kr
Kassler I Bit Rimmad & Varmrökt

Kassler I Bit Rimmad & Varmrökt

Xtra · 1000 g

Coop Flanaden

jämförpris 83 kr/kg pris 83 kr
Kassler Rökt & rimmad

Kassler Rökt & rimmad

Scan · 1000 g

Coop Flanaden

jämförpris 111 kr/kg pris 111 kr
Kyckling Chimichurri

Kyckling Chimichurri

SVEA · 90 g

Coop Flanaden

jämförpris 344 kr/kg pris 31 kr
Kyckling Extrarökt

Kyckling Extrarökt

Lönneberga

Coop Flanaden

pris 23 kr Extrapris
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

Coop · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 160 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

SVEA · 90 g

Coop Flanaden

jämförpris 344 kr/kg pris 31 kr
Kyckling Grillad Chili & peppar

Kyckling Grillad Chili & peppar

Coop · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 160 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kyckling Grillad Örtkrydda

Kyckling Grillad Örtkrydda

Coop · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 160 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kyckling Lättrökt

Kyckling Lättrökt

SVEA · 150 g

Coop Flanaden

jämförpris 227 kr/kg pris 34 kr
Mortadella

Mortadella

Coop · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 321 kr/kg pris 32 kr
Nötrulle Källarrökt

Nötrulle Källarrökt

Scan · 2000 g

Coop Flanaden

jämförpris 177 kr/kg pris 354 kr
Nötrulle Rökt

Nötrulle Rökt

Jakobsdals · 80 g

Coop Flanaden

jämförpris 425 kr/kg pris 34 kr
Oliver Gröna Ostfyllda

Oliver Gröna Ostfyllda

Paul och Thom · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 2357 kr/kg pris 236 kr
Olivmortadella

Olivmortadella

Scan · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 198 kr/kg pris 20 kr
Ostbricka Våra Favoriter

Ostbricka Våra Favoriter

Falbygdens® Rekommenderar · 340 g

Coop Flanaden

jämförpris 342 kr/kg pris 116 kr
Pancetta

Pancetta

MINO · 60 g

Coop Flanaden

jämförpris 891 kr/kg pris 53 kr
Pastrami

Pastrami

Coop · 110 g

Coop Flanaden

jämförpris 145 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Pastrami Grillad

Pastrami Grillad

Jakobsdals · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 2924 kr/kg pris 292 kr
Picnicbog

Picnicbog

Scan · 1220 g

Coop Flanaden

jämförpris 75 kr/kg pris 91 kr
Rostbiff

Rostbiff

SVEA · 80 g

Coop Flanaden

jämförpris 424 kr/kg pris 34 kr
Rostbiff Skivad

Rostbiff Skivad

Coop · 90 g

Coop Flanaden

jämförpris 381 kr/kg pris 34 kr
Rökt kyckling

Rökt kyckling

Xtra · 300 g

Coop Flanaden

jämförpris 160 kr/kg pris 48 kr
Rökt Kyckling

Rökt Kyckling

COOP · 140 g

Coop Flanaden

jämförpris 257 kr/kg pris 36 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Jakobsdals · 80 g

Coop Flanaden

jämförpris 425 kr/kg pris 34 kr
Skivor Rökt Smak

Skivor Rökt Smak

QUORN · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 284 kr/kg pris 28 kr
Soltorkade Tomater Ostfyllda

Soltorkade Tomater Ostfyllda

Paul och Thom · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 2262 kr/kg pris 226 kr
Spickekorv Hel

Spickekorv Hel

Jojjen · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 3161 kr/kg pris 316 kr
Sudjuk Vitlök Kallrökt

Sudjuk Vitlök Kallrökt

Brajlovic · 300 g

Coop Flanaden

jämförpris 309 kr/kg pris 93 kr
Svartrökt Dackebog

Svartrökt Dackebog

Ludvig Sörensen · 100 g

Coop Flanaden

jämförpris 1779 kr/kg pris 178 kr
Tapasbricka

Tapasbricka

Coop · 120 g

Coop Flanaden

jämförpris 461 kr/kg pris 55 kr
Ätklar Kyckling Bitar BBQ

Ätklar Kyckling Bitar BBQ

Kronfågel · 200 g

Coop Flanaden

jämförpris 230 kr/kg pris 46 kr
Ätklar Kyckling Skivad Caesar

Ätklar Kyckling Skivad Caesar

Kronfågel · 350 g

Coop Flanaden

jämförpris 183 kr/kg pris 64 kr
Ätklar Kyckling Skivad Caesar

Ätklar Kyckling Skivad Caesar

Kronfågel · 200 g

Coop Flanaden

jämförpris 230 kr/kg pris 46 kr
Tyck till