Primat

Kex & kakor på Coop Hultsfred

157 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Arraksbollar 6-pack

Arraksbollar 6-pack

Coop · 210 g

Coop Hultsfred

jämförpris 93 kr/kg pris 20 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

Ballerina · 210 g

Coop Hultsfred

jämförpris 64 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Ballerina · 205 g

Coop Hultsfred

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Original

Original

Ballerina · 205 g

Coop Hultsfred

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Biscoff

Biscoff

Lotus · 250 g

Coop Hultsfred

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Biscuit

Biscuit

Jaffa · 300 g

Coop Hultsfred

jämförpris 138 kr/kg pris 42 kr
Biscuit Lane

Biscuit Lane

Bambi · 300 g

Coop Hultsfred

jämförpris 121 kr/kg pris 36 kr
Blåbärsmuffins 4-pack

Blåbärsmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Hultsfred

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Brago

Brago

Brago · 225 g

Coop Hultsfred

jämförpris 99 kr/kg pris 22 kr
Budapestbakelse 2-pack

Budapestbakelse 2-pack

Sydöstbagarn · 240 g

Coop Hultsfred

jämförpris 304 kr/kg pris 73 kr
Bullar Vanillas

Bullar Vanillas

Pågen · 220 g

Coop Hultsfred

jämförpris 140 kr/kg pris 31 kr
Choco Brookie

Choco Brookie

Marabou · 132 g

Coop Hultsfred

jämförpris 170 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Choco Brownie

Choco Brownie

Marabou · 150 g

Coop Hultsfred

jämförpris 150 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Choco Moment Mjölkchoklad

Choco Moment Mjölkchoklad

Marabou · 180 g

Coop Hultsfred

jämförpris 125 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Choco Muffin Cake 5-pack

Choco Muffin Cake 5-pack

Marabou · 175 g

Coop Hultsfred

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chokladbollar 24-pack

Chokladbollar 24-pack

Gille · 750 g

Coop Hultsfred

jämförpris 88 kr/kg pris 66 kr
Chokladbollar 6-pack

Chokladbollar 6-pack

Coop · 210 g

Coop Hultsfred

jämförpris 93 kr/kg pris 20 kr
Chokladflarn

Chokladflarn

Coop · 530 g

Coop Hultsfred

jämförpris 75 kr/kg pris 40 kr
Chokladmuffin

Chokladmuffin

Bonjour · 90 g

Coop Hultsfred

jämförpris 111 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Chokladmuffins 4-pack

Chokladmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Hultsfred

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Chokladsnittar

Chokladsnittar

Coop · 300 g

Coop Hultsfred

jämförpris 75 kr/kg pris 23 kr
Cinnelle Vanilj

Cinnelle Vanilj

Dafgårds · 95 g

Coop Hultsfred

jämförpris 105 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Coop · 280 g

Coop Hultsfred

jämförpris 111 kr/kg pris 31 kr
Citronmums

Citronmums

Hägges · 400 g

Coop Hultsfred

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Cloetta Choklad Maxi

Cloetta Choklad Maxi

Tupla · 50 g

Coop Hultsfred

jämförpris 270 kr/kg pris 13 kr
Cookie Hallon choklad

Cookie Hallon choklad

Bonjour · 60 g

Coop Hultsfred

jämförpris 128 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Coop · 150 g

Coop Hultsfred

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Coop · 150 g

Coop Hultsfred

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Coop · 150 g

Coop Hultsfred

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Crostini Naturella

Crostini Naturella

Zeta · 120 g

Coop Hultsfred

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Delicatoboll

Delicatoboll

DELICATO · 58 g

Coop Hultsfred

jämförpris 162 kr/kg pris 9 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Hultsfred

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Hultsfred

jämförpris 118 kr/kg pris 28 kr
Digestive

Digestive

Coop · 400 g

Coop Hultsfred

jämförpris 21 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Eko

Eko

Digestive · 400 g

Coop Hultsfred

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Digestive Fullkorn

Digestive Fullkorn

Coop · 400 g

Coop Hultsfred

jämförpris 37 kr/kg pris 15 kr
Domino Dumle

Domino Dumle

Fazer · 120 g

Coop Hultsfred

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Drömrulltårta

Drömrulltårta

Coop · 300 g

Coop Hultsfred

jämförpris 99 kr/kg pris 30 kr
Finger Marie

Finger Marie

McVities · 200 g

Coop Hultsfred

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Franska våfflor Vanilj 12-pack

Franska våfflor Vanilj 12-pack

Karen Volf · 160 g

Coop Hultsfred

jämförpris 136 kr/kg pris 22 kr
Gifflar Kanel

Gifflar Kanel

Pågen · 300 g

Coop Hultsfred

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr
Gifflar Kardemumma

Gifflar Kardemumma

Pågen · 260 g

Coop Hultsfred

jämförpris 115 kr/kg pris 30 kr
Gifflar Vanilj

Gifflar Vanilj

Pågen · 280 g

Coop Hultsfred

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr
Glutenfri Kladdkaka

Glutenfri Kladdkaka

Fria · 400 g

Coop Hultsfred

jämförpris 123 kr/kg pris 49 kr
Glutenfri Oat Crunch Choklad

Glutenfri Oat Crunch Choklad

McVitie's · 150 g

Coop Hultsfred

jämförpris 274 kr/kg pris 41 kr
Glutenfri Vallmofralla

Glutenfri Vallmofralla

Fria · 4 st

Coop Hultsfred

jämförpris 9 kr/st pris 35 kr
Glutenfria Havrekakor

Glutenfria Havrekakor

Schär · 150 g

Coop Hultsfred

jämförpris 164 kr/kg pris 25 kr
Glutenfria Kex Sharkies

Glutenfria Kex Sharkies

Gullón · 250 g

Coop Hultsfred

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Glutenfria Rån Nötkräm & choklad

Glutenfria Rån Nötkräm & choklad

Schär · 105 g

Coop Hultsfred

jämförpris 297 kr/kg pris 31 kr
Grissini Sesamfrön

Grissini Sesamfrön

Coop · 125 g

Coop Hultsfred

jämförpris 178 kr/kg pris 22 kr
Havreboll

Havreboll

DELICATO · 55 g

Coop Hultsfred

jämförpris 171 kr/kg pris 9 kr
Havreboll 6-pack

Havreboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Hultsfred

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Havrekakor

Havrekakor

Gille · 160 g

Coop Hultsfred

jämförpris 177 kr/kg pris 28 kr
Havrekakor Chokladglasyr

Havrekakor Chokladglasyr

Gille · 600 g

Coop Hultsfred

jämförpris 115 kr/kg pris 69 kr
Havrekex Hobnobs

Havrekex Hobnobs

McVities · 255 g

Coop Hultsfred

jämförpris 78 kr/kg pris 20 kr
Havrekuddar

Havrekuddar

Coop · 375 g

Coop Hultsfred

jämförpris 76 kr/kg pris 28 kr
Havrelinskex Gräddfil & lök

Havrelinskex Gräddfil & lök

Göteborgs Kex · 100 g

Coop Hultsfred

jämförpris 298 kr/kg pris 30 kr
Jordgubbsrulltårta

Jordgubbsrulltårta

Coop · 360 g

Coop Hultsfred

jämförpris 83 kr/kg pris 30 kr
Jubileumskaka

Jubileumskaka

Polarbröd · 400 g

Coop Hultsfred

jämförpris 66 kr/kg pris 27 kr
Jubileumskakor

Jubileumskakor

Polarbröd · 450 g

Coop Hultsfred

jämförpris 71 kr/kg pris 32 kr
Kakor Caramel Love

Kakor Caramel Love

Coop · 175 g

Coop Hultsfred

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Kakor Choco Whoopies

Kakor Choco Whoopies

Marabou · 175 g

Coop Hultsfred

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Kakor Chocolate & Hazelnut

Kakor Chocolate & Hazelnut

Maryland · 136 g

Coop Hultsfred

jämförpris 121 kr/kg pris 17 kr
Kakor Chokladbitar

Kakor Chokladbitar

Xtra · 150 g

Coop Hultsfred

jämförpris 88 kr/kg pris 13 kr
Kakor Daim 8-pack

Kakor Daim 8-pack

Marabou · 184 g

Coop Hultsfred

jämförpris 122 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Kakor Duo biscuit Vanilj

Kakor Duo biscuit Vanilj

Xtra · 250 g

Coop Hultsfred

jämförpris 62 kr/kg pris 16 kr
Kakor Duo Biscuits Choklad

Kakor Duo Biscuits Choklad

Xtra · 250 g

Coop Hultsfred

jämförpris 62 kr/kg pris 16 kr
Kakor Duo Vanilj

Kakor Duo Vanilj

Coop · 176 g

Coop Hultsfred

jämförpris 99 kr/kg pris 18 kr
Kakor Frondi Nougat

Kakor Frondi Nougat

Kras · 250 g

Coop Hultsfred

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Kakor Hallon & vanilj

Kakor Hallon & vanilj

Coop · 176 g

Coop Hultsfred

jämförpris 99 kr/kg pris 18 kr
Kakor Home Style Chocolate Filled 6-pack

Kakor Home Style Chocolate Filled 6-pack

Marabou · 156 g

Coop Hultsfred

jämförpris 144 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Kakor Home style Oreo 6-pack

Kakor Home style Oreo 6-pack

Marabou · 156 g

Coop Hultsfred

jämförpris 144 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Kakor Homestyle Soft Inside 6-pack

Kakor Homestyle Soft Inside 6-pack

Marabou · 156 g

Coop Hultsfred

jämförpris 144 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Kakor Kakaofyllning

Kakor Kakaofyllning

Coop · 176 g

Coop Hultsfred

jämförpris 99 kr/kg pris 18 kr
Kakor Mjölkchoklad 8-pack

Kakor Mjölkchoklad 8-pack

Marabou · 184 g

Coop Hultsfred

jämförpris 122 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Kakor

Kakor

OREO · 154 g

Coop Hultsfred

jämförpris 141 kr/kg pris 22 kr
Kakor Double Creme

Kakor Double Creme

OREO · 157 g

Coop Hultsfred

jämförpris 138 kr/kg pris 22 kr
Kakor Mini

Kakor Mini

OREO · 115 g

Coop Hultsfred

jämförpris 263 kr/kg pris 30 kr
Kakor Tartlets Choco

Kakor Tartlets Choco

McVitie's · 100 g

Coop Hultsfred

jämförpris 170 kr/kg pris 17 kr
Kakor Tartlets Lemon

Kakor Tartlets Lemon

McVitie's · 100 g

Coop Hultsfred

jämförpris 170 kr/kg pris 17 kr
Kakor Tartlets Raspberry

Kakor Tartlets Raspberry

McVitie's · 100 g

Coop Hultsfred

jämförpris 170 kr/kg pris 17 kr
Kakor XL Daim 8-pack

Kakor XL Daim 8-pack

MARABOU · 184 g

Coop Hultsfred

jämförpris 195 kr/kg pris 36 kr
Kakor XL Mjölkchoklad 8-pack

Kakor XL Mjölkchoklad 8-pack

MARABOU · 184 g

Coop Hultsfred

jämförpris 195 kr/kg pris 36 kr
Kakor Äppelkronor 4-pack

Kakor Äppelkronor 4-pack

Coop · 180 g

Coop Hultsfred

jämförpris 133 kr/kg pris 24 kr
Kanelbullar 10-pack

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

Coop Hultsfred

jämförpris 80 kr/kg pris 36 kr
Kanelbullar 12-pack

Kanelbullar 12-pack

Coop · 420 g

Coop Hultsfred

jämförpris 79 kr/kg pris 33 kr
Kanelbullar Små

Kanelbullar Små

Pågen · 260 g

Coop Hultsfred

jämförpris 122 kr/kg pris 32 kr
Kanelbulle

Kanelbulle

Bonjour · 100 g

Coop Hultsfred

jämförpris 83 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Kanelgömma

Kanelgömma

Hägges · 400 g

Coop Hultsfred

jämförpris 123 kr/kg pris 49 kr
Kardemummaskorpor

Kardemummaskorpor

Coop · 400 g

Coop Hultsfred

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Kex Biscoff Biscuits

Kex Biscoff Biscuits

Lotus · 140 g

Coop Hultsfred

jämförpris 115 kr/kg pris 16 kr
Kex Blandade

Kex Blandade

Carr´s · 200 g

Coop Hultsfred

jämförpris 189 kr/kg pris 38 kr
Kex Domacica Kex Med Choklad

Kex Domacica Kex Med Choklad

Kras · 300 g

Coop Hultsfred

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Kex Fingers

Kex Fingers

Cadbury · 114 g

Coop Hultsfred

jämförpris 224 kr/kg pris 26 kr
Kex Havssalt

Kex Havssalt

Göteborgs Utvalda · 150 g

Coop Hultsfred

jämförpris 237 kr/kg pris 35 kr
Kex Hazelnutty

Kex Hazelnutty

Coop · 175 g

Coop Hultsfred

jämförpris 122 kr/kg pris 21 kr
Kex Temptations Caramel

Kex Temptations Caramel

Coop · 200 g

Coop Hultsfred

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Kladdkaka Portion

Kladdkaka Portion

Bonjour · 80 g

Coop Hultsfred

jämförpris 153 kr/kg pris 12 kr
Kladdkakerullar

Kladdkakerullar

Gille · 180 g

Coop Hultsfred

jämförpris 163 kr/kg pris 29 kr
Kolasnittar

Kolasnittar

Coop · 300 g

Coop Hultsfred

jämförpris 75 kr/kg pris 23 kr
Tyck till