Primat

Växtdryck på Coop Kolberga

28 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Havredryck

Havredryck

Coop · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Havredryck

Havredryck

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Havredryck

Havredryck

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Havredryck Barista

Havredryck Barista

Oddlygood® · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Havredryck Barista Vanilj

Havredryck Barista Vanilj

Oddlygood® · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Havredryck Choklad

Havredryck Choklad

Oatly · 250 g

Coop Kolberga

jämförpris 32 kr/kg pris 8 kr
Havredryck Choklad

Havredryck Choklad

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Havredryck Deluxe

Havredryck Deluxe

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Havredryck Eko

Havredryck Eko

Änglamark · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Havredryck Fiber Barista

Havredryck Fiber Barista

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 30 kr/l pris 30 kr
Havredryck Fiber Low-Calorie

Havredryck Fiber Low-Calorie

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 30 kr/l pris 30 kr
Havredryck IKaffe

Havredryck IKaffe

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr Extrapris
Havredryck iKaffe

Havredryck iKaffe

Oatly · 500 ml

Coop Kolberga

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Havredryck Ikaffe

Havredryck Ikaffe

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Havredryck iKaffe Coconut

Havredryck iKaffe Coconut

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr
Havredryck Matcha

Havredryck Matcha

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Havredryck Matcha

Havredryck Matcha

Oatly · 250 ml

Coop Kolberga

jämförpris 76 kr/l pris 19 kr
Havredryck Mellan

Havredryck Mellan

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Havredryck Till Kaffe

Havredryck Till Kaffe

Coop · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
iKaffe Light

iKaffe Light

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr Extrapris
Imat 13%

Imat 13%

Oatly · 250 ml

Coop Kolberga

jämförpris 53 kr/l pris 13 kr
Imat 13%

Imat 13%

Oatly · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Imat Fraiche 15%

Imat Fraiche 15%

Oatly · 200 ml

Coop Kolberga

jämförpris 102 kr/l pris 20 kr
Imat Visp 23%

Imat Visp 23%

Oatly · 250 ml

Coop Kolberga

jämförpris 85 kr/l pris 21 kr
Kokosmjölk Eko

Kokosmjölk Eko

Änglamark · 400 ml

Coop Kolberga

jämförpris 53 kr/l pris 21 kr
Mandeldryck Osötad

Mandeldryck Osötad

Alpro · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Sojadryck Osötad

Sojadryck Osötad

Alpro · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 24 kr/l pris 24 kr
Sojadryck Vanilj

Sojadryck Vanilj

Alpro · 1000 ml

Coop Kolberga

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Tyck till