Primat

Bröd på Coop Kolberga

170 varor · sida 2 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Originalrost

Originalrost

Skogaholm · 1000 g

Coop Kolberga

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Ost-och Chiaruta

Ost-och Chiaruta

Bonjour · 90 g

Coop Kolberga

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Ostbräck bakeoff

Ostbräck bakeoff

Sydöstbagarn · 75 g

Coop Kolberga

jämförpris 93 kr/kg pris 7 kr
Ostfranska

Ostfranska

Bonjour · 60 g

Coop Kolberga

jämförpris 94 kr/kg pris 6 kr
Pinsa

Pinsa

Coop · 230 g

Coop Kolberga

jämförpris 123 kr/kg pris 28 kr
Pinsa

Pinsa

Zeta · 230 g

Coop Kolberga

jämförpris 181 kr/kg pris 42 kr
Pita Large

Pita Large

Coop · 450 g

Coop Kolberga

jämförpris 40 kr/kg pris 18 kr
Pitabröd 6-pack

Pitabröd 6-pack

Hatting · 480 g

Coop Kolberga

jämförpris 41 kr/kg pris 20 kr
Pizzabotten 2-pack

Pizzabotten 2-pack

Fontana · 360 g

Coop Kolberga

jämförpris 121 kr/kg pris 43 kr
Polarknäcke

Polarknäcke

Polarbröd · 280 g

Coop Kolberga

jämförpris 94 kr/kg pris 26 kr
Polarpärlan Fullkorn

Polarpärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

Coop Kolberga

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
Polarpärlan Vete

Polarpärlan Vete

Polarbröd · 600 g

Coop Kolberga

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
PolarRåg

PolarRåg

POLARBRÖD · 800 g

Coop Kolberga

jämförpris 54 kr/kg pris 43 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Kolberga

jämförpris 54 kr/kg pris 43 kr
Portionsbaguette

Portionsbaguette

Coop Kolberga

pris 7 kr Extrapris
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Kolberga

jämförpris 39 kr/kg pris 35 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Kolberga

jämförpris 43 kr/kg pris 34 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Kolberga

jämförpris 29 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Russinfralla

Russinfralla

SurÅdeg · 80 g

Coop Kolberga

jämförpris 58 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Kolberga

jämförpris 65 kr/kg pris 42 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Kolberga

jämförpris 76 kr/kg pris 25 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Kolberga

jämförpris 69 kr/kg pris 25 kr
Rågbröd Bosses

Rågbröd Bosses

Dafgårds · 380 g

Coop Kolberga

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

Coop Kolberga

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Rågkaka

Rågkaka

Polarbröd · 250 g

Coop Kolberga

jämförpris 88 kr/kg pris 22 kr
Sandwich Protein

Sandwich Protein

Pågen · 380 g

Coop Kolberga

jämförpris 97 kr/kg pris 37 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Kolberga

jämförpris 37 kr/kg pris 28 kr
Skogshuggarlimpa

Skogshuggarlimpa

Coop · 700 g

Coop Kolberga

jämförpris 39 kr/kg pris 27 kr
Skördefest

Skördefest

Pågen · 650 g

Coop Kolberga

jämförpris 60 kr/kg pris 39 kr
Småfranska

Småfranska

Bonjour · 70 g

Coop Kolberga

jämförpris 88 kr/kg pris 6 kr
Smörcroissant

Smörcroissant

Bonjour · 60 g

Coop Kolberga

jämförpris 173 kr/kg pris 10 kr
Solrosrågbröd

Solrosrågbröd

Coop · 400 g

Coop Kolberga

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Surdegsbaguette

Surdegsbaguette

Dafgårds · 400 g

Coop Kolberga

jämförpris 47 kr/kg pris 19 kr
Surdegsbröd Batard Campagne

Surdegsbröd Batard Campagne

La Lorraine · 450 g

Coop Kolberga

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Surdegsbröd Lantgoda

Surdegsbröd Lantgoda

Pågen · 650 g

Coop Kolberga

jämförpris 57 kr/kg pris 37 kr
Surdegsbröd Mörkt

Surdegsbröd Mörkt

Dafgårds · 110 g

Coop Kolberga

jämförpris 61 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Taco Shells 12-pack

Taco Shells 12-pack

Coop · 135 g

Coop Kolberga

jämförpris 147 kr/kg pris 20 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Kolberga

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Tacobåt Mini 12-pack

Tacobåt Mini 12-pack

Old El Paso · 145 g

Coop Kolberga

jämförpris 235 kr/kg pris 34 kr
Tekakor 8-pack

Tekakor 8-pack

Sydöstbagarn · 400 g

Coop Kolberga

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Tortilla Large 6-pack

Tortilla Large 6-pack

Santa Maria · 371 g

Coop Kolberga

jämförpris 71 kr/kg pris 27 kr
Tortilla Large Protein 6-pack

Tortilla Large Protein 6-pack

Coop · 370 g

Coop Kolberga

jämförpris 51 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Kolberga

jämförpris 3,12 kr/st pris 25 kr
Tortilla Medium 12-pack

Tortilla Medium 12-pack

Santa Maria · 480 g

Coop Kolberga

jämförpris 54 kr/kg pris 26 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Santa Maria · 320 g

Coop Kolberga

jämförpris 53 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Old El Paso · 326 g

Coop Kolberga

jämförpris 57 kr/kg pris 18 kr
Tortilla Pockets 8-pack

Tortilla Pockets 8-pack

Old El Paso · 223 g

Coop Kolberga

jämförpris 182 kr/kg pris 41 kr
Tortilla Small 8-pack

Tortilla Small 8-pack

Santa Maria · 200 g

Coop Kolberga

jämförpris 100 kr/kg pris 20 kr
Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Santa Maria · 244 g

Coop Kolberga

jämförpris 101 kr/kg pris 25 kr
Tortilla White corn Small 8-pack

Tortilla White corn Small 8-pack

Santa Maria · 208 g

Coop Kolberga

jämförpris 134 kr/kg pris 28 kr
Tortillabröd L 6-pack

Tortillabröd L 6-pack

Coop · 370 g

Coop Kolberga

jämförpris 61 kr/kg pris 23 kr
Tortillabröd M 8-pack

Tortillabröd M 8-pack

Coop · 320 g

Coop Kolberga

jämförpris 47 kr/kg pris 15 kr
Trehörning Grov

Trehörning Grov

Bonjour · 100 g

Coop Kolberga

jämförpris 67 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Trekantsknäcke Brungräddat

Trekantsknäcke Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Kolberga

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Kolberga

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat

Trekantsknäcke Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Kolberga

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Tunnbröd Abisko

Tunnbröd Abisko

Polarbröd · 405 g

Coop Kolberga

jämförpris 74 kr/kg pris 30 kr
Tunnbröd Gene Fiber

Tunnbröd Gene Fiber

Polarbröd · 330 g

Coop Kolberga

jämförpris 90 kr/kg pris 30 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

Coop Kolberga

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Tunnbröd Sarek

Tunnbröd Sarek

Polarbröd · 422 g

Coop Kolberga

jämförpris 71 kr/kg pris 30 kr
Tunnbröd Sarek 8-pack

Tunnbröd Sarek 8-pack

Polarbröd · 375 g

Coop Kolberga

jämförpris 68 kr/kg pris 26 kr
Tunnknäcke Havssalt & frön

Tunnknäcke Havssalt & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Kolberga

jämförpris 215 kr/kg pris 39 kr
Tunnkrisp Mörk

Tunnkrisp Mörk

COOP · 215 g

Coop Kolberga

jämförpris 61 kr/kg pris 13 kr
Tunnkrisp Råg

Tunnkrisp Råg

COOP · 200 g

Coop Kolberga

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Vallmobröd

Vallmobröd

Dafgårds · 280 g

Coop Kolberga

jämförpris 61 kr/kg pris 17 kr
Vallmobrötchen 8-pack

Vallmobrötchen 8-pack

Sydöstbagarn · 400 g

Coop Kolberga

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Vetetortillas stora 6-pack

Vetetortillas stora 6-pack

Coop · 370 g

Coop Kolberga

jämförpris 60 kr/kg pris 22 kr
Vilja Guld

Vilja Guld

Coop · 525 g

Coop Kolberga

jämförpris 44 kr/kg pris 23 kr
Vilja Havre Lingon

Vilja Havre Lingon

COOP · 525 g

Coop Kolberga

jämförpris 44 kr/kg pris 23 kr
Vitlöksbaguette

Vitlöksbaguette

Bonjour · 166 g

Coop Kolberga

jämförpris 85 kr/kg pris 14 kr
Tyck till