Primat

Kök på Coop Högsby

55 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Aluminiumfolie

Aluminiumfolie

TOPPITS · 10 m

Coop Högsby

jämförpris 3,65 kr/m pris 37 kr
Aluminiumform med lock 4-pack

Aluminiumform med lock 4-pack

Coop · 4 st

Coop Högsby

jämförpris 7 kr/st pris 29 kr
Aluminiumform med lock 6-pack

Aluminiumform med lock 6-pack

Coop · 6 st

Coop Högsby

jämförpris 4,75 kr/st pris 29 kr
Aluminiumform med lock 8-pack

Aluminiumform med lock 8-pack

Coop · 500 ml

Coop Högsby

jämförpris 55 kr/l pris 28 kr
Aluminiumformar 30-pack

Aluminiumformar 30-pack

Toppits · 30 st

Coop Högsby

jämförpris 1,27 kr/st pris 38 kr
Bakformar 240-pack

Bakformar 240-pack

TOPPITS · 240 st

Coop Högsby

jämförpris 0,09 kr/st pris 23 kr
Bakplåtspapper

Bakplåtspapper

TOPPITS · 14 st

Coop Högsby

jämförpris 2,21 kr/st pris 31 kr
Bakplåtspapper

Bakplåtspapper

Änglamark · 18 st

Coop Högsby

jämförpris 1,36 kr/st pris 25 kr
Bakplåtspapper 18-pack

Bakplåtspapper 18-pack

TOPPITS · 18 st

Coop Högsby

jämförpris 1,44 kr/st pris 26 kr
Bestick Trä

Bestick Trä

PAPSTAR · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Bullformar Stora

Bullformar Stora

TOPPITS · 120 st

Coop Högsby

jämförpris 0,22 kr/st pris 26 kr
Diskborste Osorterade Färger

Diskborste Osorterade Färger

Coop · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Diskborste Osorterade Färger

Diskborste Osorterade Färger

Coop · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Diskpropp Plan Sil

Diskpropp Plan Sil

Maria · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Frysetiketter 60-pack

Frysetiketter 60-pack

Toppits · 60 st

Coop Högsby

jämförpris 0,31 kr/st pris 19 kr
Fryspåsar 3 liter

Fryspåsar 3 liter

Coop · 50 st

Coop Högsby

jämförpris 0,25 kr/st pris 13 kr Extrapris
Fryspåsar 8 liter

Fryspåsar 8 liter

Coop · 50 st

Coop Högsby

jämförpris 0,25 kr/st pris 13 kr Extrapris
Fryspåse Safeloc 20-pack

Fryspåse Safeloc 20-pack

TOPPITS · 20 st

Coop Högsby

jämförpris 1,50 kr/st pris 30 kr
Fönsterraka 30 cm

Fönsterraka 30 cm

Coop · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Glasburk Patentlock

Glasburk Patentlock

BORMIOLI ROCCO · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Glasburk Patentlock

Glasburk Patentlock

BORMIOLI ROCCO · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Istärningspåsar Kuber 20-pack

Istärningspåsar Kuber 20-pack

Coop · 20 st

Coop Högsby

jämförpris 1,33 kr/st pris 27 kr
Kaffefilter Oblekt 1x4 200-pack

Kaffefilter Oblekt 1x4 200-pack

Xtra · 200 st

Coop Högsby

jämförpris 0,11 kr/st pris 23 kr
Kaffefilter Vit 102 80-pack

Kaffefilter Vit 102 80-pack

Melitta · 80 st

Coop Högsby

jämförpris 0,31 kr/st pris 25 kr
Kaffefilter Vit 1x4 100-pack

Kaffefilter Vit 1x4 100-pack

Coop · 100 st

Coop Högsby

jämförpris 0,21 kr/st pris 21 kr
Kaffefilter Vit 1x4 80-pack

Kaffefilter Vit 1x4 80-pack

Melitta · 80 st

Coop Högsby

jämförpris 0,36 kr/st pris 29 kr
Kaffekoppar 50-pack

Kaffekoppar 50-pack

Coop · 50 st

Coop Högsby

jämförpris 0,87 kr/st pris 44 kr
Matlåda 0,5 liter 5-pack

Matlåda 0,5 liter 5-pack

SmartStore · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,5 liter 5-pack

Matlåda 0,5 liter 5-pack

SmartStore · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda glas 0,75 liter

Matlåda glas 0,75 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Matlåda med avdelare 1 liter

Matlåda med avdelare 1 liter

COOP · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda Rund

Matlåda Rund

Coop · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda Rund

Matlåda Rund

Coop · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Microfiberduk 2-pack

Microfiberduk 2-pack

Xtra · 2 st

Coop Högsby

jämförpris 9 kr/st pris 19 kr
Muffinsform Mini

Muffinsform Mini

TOPPITS · 45 st

Coop Högsby

jämförpris 0,99 kr/st pris 45 kr
Muffinsform Stor

Muffinsform Stor

Änglamark · 24 st

Coop Högsby

jämförpris 1,25 kr/st pris 30 kr
Mugg Pumpa Halloween

Mugg Pumpa Halloween

Form Living · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Mugg Spöke Halloween

Mugg Spöke Halloween

Form Living · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Plastfolie

Plastfolie

TOPPITS · 50 m

Coop Högsby

jämförpris 0,57 kr/m pris 29 kr
Plastfolie

Plastfolie

Xtra · 60 m

Coop Högsby

jämförpris 0,28 kr/m pris 17 kr
Rispapper

Rispapper

Coop · 200 g

Coop Högsby

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr
Saxset 3-pack

Saxset 3-pack

DAY · 3 st

Coop Högsby

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr
Skärbräda Tunn Osorterade färger

Skärbräda Tunn Osorterade färger

Daloplast · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Slaskrensare

Slaskrensare

Xtra · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 18 kr/st pris 18 kr
Sopset med långt skaft

Sopset med långt skaft

Coop · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 155 kr/st pris 155 kr
Stekpanna Daily cook

Stekpanna Daily cook

Tefal · 1200 g

Coop Högsby

jämförpris 333 kr/kg pris 399 kr
Stekpåse L 5-pack

Stekpåse L 5-pack

TOPPITS · 5 st

Coop Högsby

jämförpris 7 kr/st pris 33 kr
Stekspade

Stekspade

GastroMax · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Träskedar 20-pack

Träskedar 20-pack

Coop · 20 st

Coop Högsby

jämförpris 1,23 kr/st pris 25 kr
Tändblock 100-pack

Tändblock 100-pack

QUICKFIRE · 100 st

Coop Högsby

jämförpris 0,69 kr/st pris 69 kr
Tändpåsar 100-pack

Tändpåsar 100-pack

Burner · 100 st

Coop Högsby

jämförpris 0,99 kr/st pris 99 kr
Äppeldelare

Äppeldelare

Senso Kitchen · 1 st

Coop Högsby

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Tyck till