Primat

Kryddor på Coop Högsby

149 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allkrydda

Allkrydda

Sevan · 900 g

Coop Högsby

jämförpris 44 kr/kg pris 39 kr
Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 120 g

Coop Högsby

jämförpris 266 kr/kg pris 32 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

Coop Högsby

jämförpris 187 kr/kg pris 17 kr
Aromat Refill

Aromat Refill

Knorr · 90 g

Coop Högsby

jämförpris 182 kr/kg pris 16 kr
Basilika

Basilika

KOCKENS · 10 g

Coop Högsby

jämförpris 1475 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Basilika Eko

Basilika Eko

KOCKENS · 17 g

Coop Högsby

jämförpris 1794 kr/kg pris 31 kr
Brödkryddor Malda

Brödkryddor Malda

KOCKENS · 18 g

Coop Högsby

jämförpris 583 kr/kg pris 11 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Cayennepeppar

Cayennepeppar

Santa Maria · 30 g

Coop Högsby

jämförpris 898 kr/kg pris 27 kr
Chili Flakes

Chili Flakes

KOCKENS · 28 g

Coop Högsby

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Chili Flakes Red Hot

Chili Flakes Red Hot

Santa Maria · 28 g

Coop Högsby

jämförpris 1355 kr/kg pris 38 kr
Chili Original

Chili Original

Santa Maria · 34 g

Coop Högsby

jämförpris 793 kr/kg pris 27 kr
Chilipulver

Chilipulver

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 70 g

Coop Högsby

jämförpris 385 kr/kg pris 27 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 55 g

Coop Högsby

jämförpris 490 kr/kg pris 27 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Citronsyra

Citronsyra

Coop · 30 g

Coop Högsby

jämförpris 398 kr/kg pris 12 kr
Curry

Curry

KOCKENS · 43 g

Coop Högsby

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Curry

Curry

Santa Maria · 72 g

Coop Högsby

jämförpris 374 kr/kg pris 27 kr
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

Coop Högsby

jämförpris 868 kr/kg pris 30 kr
Curry Eko

Curry Eko

KOCKENS · 36 g

Coop Högsby

jämförpris 847 kr/kg pris 31 kr
Curry Mango

Curry Mango

Santa Maria · 41 g

Coop Högsby

jämförpris 877 kr/kg pris 36 kr
Dill

Dill

Santa Maria · 13 g

Coop Högsby

jämförpris 2073 kr/kg pris 27 kr
Dillfrö

Dillfrö

Santa Maria · 37 g

Coop Högsby

jämförpris 728 kr/kg pris 27 kr
Dragon

Dragon

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Dragon

Dragon

Santa Maria · 9 g

Coop Högsby

jämförpris 3278 kr/kg pris 30 kr
Fint Salt Med Jod

Fint Salt Med Jod

Falksalt · 600 g

Coop Högsby

jämförpris 25 kr/kg pris 15 kr
Flingsalt Gourmet

Flingsalt Gourmet

Falksalt · 250 g

Coop Högsby

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Fänkål Hel

Fänkål Hel

KOCKENS · 17 g

Coop Högsby

jämförpris 794 kr/kg pris 14 kr
Garam Masala

Garam Masala

KOCKENS · 43 g

Coop Högsby

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 89 g

Coop Högsby

jämförpris 393 kr/kg pris 35 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 300 g

Coop Högsby

jämförpris 217 kr/kg pris 65 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 50 g

Coop Högsby

jämförpris 539 kr/kg pris 27 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Xtra · 110 g

Coop Högsby

jämförpris 160 kr/kg pris 18 kr
Grillkrydda Original

Grillkrydda Original

KOCKENS · 145 g

Coop Högsby

jämförpris 210 kr/kg pris 31 kr
Grönpeppar

Grönpeppar

Santa Maria · 13 g

Coop Högsby

jämförpris 2269 kr/kg pris 30 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Gurkmeja

Gurkmeja

Santa Maria · 32 g

Coop Högsby

jämförpris 842 kr/kg pris 27 kr
Gurkmeja Eko

Gurkmeja Eko

KOCKENS · 43 g

Coop Högsby

jämförpris 709 kr/kg pris 31 kr
Havssalt

Havssalt

Maldon · 250 g

Coop Högsby

jämförpris 185 kr/kg pris 46 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Kanel Cassia Malen

Kanel Cassia Malen

KOCKENS · 42 g

Coop Högsby

jämförpris 351 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kanel Hel

Kanel Hel

Santa Maria · 22 g

Coop Högsby

jämförpris 725 kr/kg pris 16 kr
Kanel Hel

Kanel Hel

KOCKENS · 20 g

Coop Högsby

jämförpris 1198 kr/kg pris 24 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

KOCKENS · 19 g

Coop Högsby

jämförpris 553 kr/kg pris 11 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

KOCKENS · 85 g

Coop Högsby

jämförpris 282 kr/kg pris 24 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 22 g

Coop Högsby

jämförpris 614 kr/kg pris 14 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 55 g

Coop Högsby

jämförpris 399 kr/kg pris 22 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 40 g

Coop Högsby

jämförpris 674 kr/kg pris 27 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Xtra · 70 g

Coop Högsby

jämförpris 251 kr/kg pris 18 kr
Kardemumma Kärnor

Kardemumma Kärnor

Santa Maria · 21 g

Coop Högsby

jämförpris 1236 kr/kg pris 26 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

KOCKENS · 10 g

Coop Högsby

jämförpris 2050 kr/kg pris 21 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 18 g

Coop Högsby

jämförpris 1219 kr/kg pris 22 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 28 g

Coop Högsby

jämförpris 1482 kr/kg pris 42 kr
Kardemumma Malen Eko

Kardemumma Malen Eko

KOCKENS · 32 g

Coop Högsby

jämförpris 1391 kr/kg pris 45 kr
Kardemummakärnor

Kardemummakärnor

KOCKENS · 10 g

Coop Högsby

jämförpris 1050 kr/kg pris 11 kr
Koriander

Koriander

Santa Maria · 10 g

Coop Högsby

jämförpris 2950 kr/kg pris 30 kr
Koriander Malen

Koriander Malen

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Kryddkvarn Black Pepper Tellicherry

Kryddkvarn Black Pepper Tellicherry

Santa Maria · 70 g

Coop Högsby

jämförpris 856 kr/kg pris 60 kr
Kryddkvarn Rock Salt

Kryddkvarn Rock Salt

Santa Maria · 140 g

Coop Högsby

jämförpris 428 kr/kg pris 60 kr
Kryddmix Chicken Taco Mild

Kryddmix Chicken Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Högsby

jämförpris 518 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Chili Con Carne

Kryddmix Chili Con Carne

Knorr · 47 g

Coop Högsby

jämförpris 393 kr/kg pris 18 kr
Kryddmix Fajita Medium

Kryddmix Fajita Medium

Santa Maria · 28 g

Coop Högsby

jämförpris 518 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Guacamole Mild

Kryddmix Guacamole Mild

Santa Maria · 15 g

Coop Högsby

jämförpris 833 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Korv Stroganoff

Kryddmix Korv Stroganoff

Knorr · 50 g

Coop Högsby

jämförpris 379 kr/kg pris 19 kr
Kryddmix Kyckling Thai Wok

Kryddmix Kyckling Thai Wok

Santa Maria · 30 g

Coop Högsby

jämförpris 698 kr/kg pris 21 kr
Kryddmix Taco Eko

Kryddmix Taco Eko

Spicemaster · 40 g

Coop Högsby

jämförpris 391 kr/kg pris 16 kr
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Högsby

jämförpris 446 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Coop · 36 g

Coop Högsby

jämförpris 139 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Old El Paso · 25 g

Coop Högsby

jämförpris 490 kr/kg pris 12 kr
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Santa Maria · 84 g

Coop Högsby

jämförpris 232 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Coop · 108 g

Coop Högsby

jämförpris 201 kr/kg pris 22 kr
Kryddmix Tikka Masala

Kryddmix Tikka Masala

Santa Maria · 35 g

Coop Högsby

jämförpris 599 kr/kg pris 21 kr
Kryddmix Tikka Masala Mild

Kryddmix Tikka Masala Mild

Coop · 35 g

Coop Högsby

jämförpris 456 kr/kg pris 16 kr
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

KOCKENS · 28 g

Coop Högsby

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Santa Maria · 14 g

Coop Högsby

jämförpris 1568 kr/kg pris 22 kr
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

Santa Maria · 26 g

Coop Högsby

jämförpris 1037 kr/kg pris 27 kr
Kött & Grillkrydda

Kött & Grillkrydda

Knorr · 88 g

Coop Högsby

jämförpris 186 kr/kg pris 16 kr
Kött & Grillkrydda

Kött & Grillkrydda

Knorr · 88 g

Coop Högsby

jämförpris 191 kr/kg pris 17 kr
Lagerblad

Lagerblad

KOCKENS · 4 g

Coop Högsby

jämförpris 3875 kr/kg pris 16 kr
Lagerblad Hela

Lagerblad Hela

Santa Maria · 4 g

Coop Högsby

jämförpris 3375 kr/kg pris 14 kr
Lökpulver

Lökpulver

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Lökpulver

Lökpulver

Santa Maria · 41 g

Coop Högsby

jämförpris 657 kr/kg pris 27 kr
Mejram

Mejram

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Muskotnöt Hel

Muskotnöt Hel

Santa Maria · 10 g

Coop Högsby

jämförpris 2195 kr/kg pris 22 kr
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

Santa Maria · 35 g

Coop Högsby

jämförpris 1084 kr/kg pris 38 kr
Nejlika Hel

Nejlika Hel

Santa Maria · 15 g

Coop Högsby

jämförpris 1463 kr/kg pris 22 kr
Nejlika Malen

Nejlika Malen

Santa Maria · 20 g

Coop Högsby

jämförpris 675 kr/kg pris 14 kr
Oregano

Oregano

Santa Maria · 9 g

Coop Högsby

jämförpris 5328 kr/kg pris 48 kr
Oregano

Oregano

Santa Maria · 5 g

Coop Högsby

jämförpris 5900 kr/kg pris 30 kr
Oregano

Oregano

Xtra · 25 g

Coop Högsby

jämförpris 704 kr/kg pris 18 kr
Oregano

Oregano

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Oregano

Oregano

Santa Maria · 30 g

Coop Högsby

jämförpris 3167 kr/kg pris 95 kr
Oregano

Oregano

KOCKENS · 70 g

Coop Högsby

jämförpris 1128 kr/kg pris 79 kr
Paprika

Paprika

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Paprika

Paprika

Xtra · 100 g

Coop Högsby

jämförpris 176 kr/kg pris 18 kr
Paprika Rökt

Paprika Rökt

KOCKENS

Coop Högsby

pris 15 kr Extrapris
Tyck till