Primat

Kryddor på Coop Målilla

121 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 120 g

Coop Målilla

jämförpris 266 kr/kg pris 32 kr
Anis Hel

Anis Hel

Santa Maria · 17 g

Coop Målilla

jämförpris 794 kr/kg pris 14 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

Coop Målilla

jämförpris 183 kr/kg pris 16 kr
Aromat Refill

Aromat Refill

Knorr · 90 g

Coop Målilla

jämförpris 177 kr/kg pris 16 kr
Basilika

Basilika

Kockens · 10 g

Coop Målilla

jämförpris 1475 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Cayennepeppar

Cayennepeppar

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Chili Flakes

Chili Flakes

Santa Maria · 39 g

Coop Målilla

jämförpris 1178 kr/kg pris 46 kr
Chili Flakes

Chili Flakes

Kockens · 28 g

Coop Målilla

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Chili Flakes Red Hot

Chili Flakes Red Hot

Santa Maria · 28 g

Coop Målilla

jämförpris 1339 kr/kg pris 38 kr
Chili Original

Chili Original

Santa Maria · 34 g

Coop Målilla

jämförpris 779 kr/kg pris 27 kr
Chilipulver

Chilipulver

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 55 g

Coop Målilla

jämförpris 482 kr/kg pris 27 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Citronsyra

Citronsyra

Coop · 30 g

Coop Målilla

jämförpris 398 kr/kg pris 12 kr
Curry

Curry

Kockens · 43 g

Coop Målilla

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

Coop Målilla

jämförpris 868 kr/kg pris 30 kr
Dill

Dill

Santa Maria · 13 g

Coop Målilla

jämförpris 2038 kr/kg pris 27 kr
Dragon

Dragon

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Enbär

Enbär

Santa Maria · 22 g

Coop Målilla

jämförpris 1205 kr/kg pris 27 kr
Fint Salt Med Jod

Fint Salt Med Jod

Falksalt · 600 g

Coop Målilla

jämförpris 25 kr/kg pris 15 kr
Flingsalt Gourmet

Flingsalt Gourmet

Falksalt · 250 g

Coop Målilla

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Fänkål Hel

Fänkål Hel

KOCKENS · 17 g

Coop Målilla

jämförpris 794 kr/kg pris 14 kr
Garam Masala

Garam Masala

Kockens · 43 g

Coop Målilla

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 89 g

Coop Målilla

jämförpris 393 kr/kg pris 35 kr
Grönpeppar

Grönpeppar

Santa Maria · 13 g

Coop Målilla

jämförpris 2269 kr/kg pris 30 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Gurkmeja

Gurkmeja

Santa Maria · 32 g

Coop Målilla

jämförpris 828 kr/kg pris 27 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Kanel Cassia Malen

Kanel Cassia Malen

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Kanel Hel

Kanel Hel

Santa Maria · 22 g

Coop Målilla

jämförpris 725 kr/kg pris 16 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 22 g

Coop Målilla

jämförpris 614 kr/kg pris 14 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 40 g

Coop Målilla

jämförpris 663 kr/kg pris 27 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Xtra · 70 g

Coop Målilla

jämförpris 249 kr/kg pris 17 kr
Kardemumma Kärnor

Kardemumma Kärnor

Santa Maria · 21 g

Coop Målilla

jämförpris 1236 kr/kg pris 26 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

KOCKENS · 30 g

Coop Målilla

jämförpris 492 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 18 g

Coop Målilla

jämförpris 1194 kr/kg pris 22 kr
Koriander Malen

Koriander Malen

Kockens · 31 g

Coop Målilla

jämförpris 476 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Koriander Malen

Koriander Malen

Santa Maria · 28 g

Coop Målilla

jämförpris 946 kr/kg pris 27 kr
Kryddkvarn Black Pepper Tellicherry

Kryddkvarn Black Pepper Tellicherry

Santa Maria · 70 g

Coop Målilla

jämförpris 842 kr/kg pris 59 kr
Kryddmix Chili Con Carne

Kryddmix Chili Con Carne

Knorr · 47 g

Coop Målilla

jämförpris 361 kr/kg pris 17 kr
Kryddmix Crispy Chicken

Kryddmix Crispy Chicken

Santa Maria · 50 g

Coop Målilla

jämförpris 330 kr/kg pris 17 kr
Kryddmix Enchilada Medium

Kryddmix Enchilada Medium

Santa Maria · 28 g

Coop Målilla

jämförpris 518 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Fajita Medium

Kryddmix Fajita Medium

Santa Maria · 28 g

Coop Målilla

jämförpris 518 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex Mex

Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex Mex

Coop · 36 g

Coop Målilla

jämförpris 139 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Kryddmix Guacamole Mild

Kryddmix Guacamole Mild

Santa Maria · 15 g

Coop Målilla

jämförpris 797 kr/kg pris 12 kr
Kryddmix Korv Stroganoff

Kryddmix Korv Stroganoff

Knorr · 50 g

Coop Målilla

jämförpris 359 kr/kg pris 18 kr
Kryddmix Paneng Röd Curry

Kryddmix Paneng Röd Curry

Santa Maria · 32 g

Coop Målilla

jämförpris 655 kr/kg pris 21 kr
Kryddmix Sticky Orange Chicken

Kryddmix Sticky Orange Chicken

Santa Maria · 100 g

Coop Målilla

jämförpris 229 kr/kg pris 23 kr
Kryddmix Taco Eko

Kryddmix Taco Eko

Änglamark · 28 g

Coop Målilla

jämförpris 490 kr/kg pris 14 kr
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Målilla

jämförpris 446 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Coop · 36 g

Coop Målilla

jämförpris 139 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Santa Maria · 84 g

Coop Målilla

jämförpris 232 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Coop · 108 g

Coop Målilla

jämförpris 192 kr/kg pris 21 kr
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Kockens · 28 g

Coop Målilla

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Santa Maria · 23 g

Coop Målilla

jämförpris 1152 kr/kg pris 27 kr
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

Santa Maria · 26 g

Coop Målilla

jämförpris 1019 kr/kg pris 27 kr
Kummin Hel

Kummin Hel

KOCKENS · 25 g

Coop Målilla

jämförpris 638 kr/kg pris 16 kr
Kött & Grillkrydda

Kött & Grillkrydda

Knorr · 88 g

Coop Målilla

jämförpris 181 kr/kg pris 16 kr
Lagerblad

Lagerblad

KOCKENS · 4 g

Coop Målilla

jämförpris 3875 kr/kg pris 16 kr
Lagerblad Hela

Lagerblad Hela

Santa Maria · 4 g

Coop Målilla

jämförpris 3375 kr/kg pris 14 kr
Lökpulver

Lökpulver

Kockens · 43 g

Coop Målilla

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Lökpulver

Lökpulver

Santa Maria · 41 g

Coop Målilla

jämförpris 646 kr/kg pris 27 kr
Mejram

Mejram

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Mejram

Mejram

Santa Maria · 8 g

Coop Målilla

jämförpris 3313 kr/kg pris 27 kr
Mineralsalt Original

Mineralsalt Original

Seltin · 500 g

Coop Målilla

jämförpris 54 kr/kg pris 27 kr
Muskotnöt Hel

Muskotnöt Hel

Santa Maria · 10 g

Coop Målilla

jämförpris 2150 kr/kg pris 22 kr
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

Santa Maria · 35 g

Coop Målilla

jämförpris 1071 kr/kg pris 38 kr
Nejlika Hel

Nejlika Hel

Santa Maria · 15 g

Coop Målilla

jämförpris 1433 kr/kg pris 22 kr
Oregano

Oregano

Santa Maria · 5 g

Coop Målilla

jämförpris 5900 kr/kg pris 30 kr
Oregano

Oregano

Xtra · 25 g

Coop Målilla

jämförpris 698 kr/kg pris 17 kr
Oregano

Oregano

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Paprika

Paprika

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Paprika Rökt

Paprika Rökt

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Paprika Stark

Paprika Stark

Santa Maria · 37 g

Coop Målilla

jämförpris 716 kr/kg pris 27 kr
Paprikapulver

Paprikapulver

Santa Maria · 37 g

Coop Målilla

jämförpris 716 kr/kg pris 27 kr
Persilja

Persilja

Santa Maria · 8 g

Coop Målilla

jämförpris 3313 kr/kg pris 27 kr
Persilja

Persilja

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Persillade

Persillade

KOCKENS

Coop Målilla

pris 15 kr Extrapris
Pizzakrydda

Pizzakrydda

Kockens · 12 g

Coop Målilla

jämförpris 1229 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Rosmarin

Rosmarin

Kockens · 20 g

Coop Målilla

jämförpris 738 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Rosmarin

Rosmarin

Xtra · 40 g

Coop Målilla

jämförpris 436 kr/kg pris 17 kr
Rosmarin

Rosmarin

Santa Maria · 21 g

Coop Målilla

jämförpris 1262 kr/kg pris 27 kr
Rostad lök

Rostad lök

Coop · 100 g

Coop Målilla

jämförpris 118 kr/kg pris 12 kr
Rosépeppar

Rosépeppar

KOCKENS · 20 g

Coop Målilla

jämförpris 738 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Salladskrydda Italiensk

Salladskrydda Italiensk

Santa Maria · 52 g

Coop Målilla

jämförpris 510 kr/kg pris 27 kr
Salt

Salt

Coop · 600 g

Coop Målilla

jämförpris 24 kr/kg pris 15 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 1000 g

Coop Målilla

jämförpris 12 kr/kg pris 12 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 150 g

Coop Målilla

jämförpris 63 kr/kg pris 9 kr
Salt Finkornigt Himalaya

Salt Finkornigt Himalaya

Falksalt · 500 g

Coop Målilla

jämförpris 55 kr/kg pris 27 kr
Salt Grovkornigt

Salt Grovkornigt

Falksalt · 1000 g

Coop Målilla

jämförpris 15 kr/kg pris 15 kr
Sea salt flakes

Sea salt flakes

Coop · 170 g

Coop Målilla

jämförpris 153 kr/kg pris 26 kr
Senapsfrö Brunt

Senapsfrö Brunt

Santa Maria · 28 g

Coop Målilla

jämförpris 355 kr/kg pris 10 kr
Senapsfrö Gult

Senapsfrö Gult

Santa Maria · 28 g

Coop Målilla

jämförpris 355 kr/kg pris 10 kr
Sesamfrö

Sesamfrö

Santa Maria · 38 g

Coop Målilla

jämförpris 776 kr/kg pris 30 kr
Spiskummin

Spiskummin

Santa Maria · 33 g

Coop Målilla

jämförpris 803 kr/kg pris 27 kr
Spiskummin Malen

Spiskummin Malen

Kockens · 33 g

Coop Målilla

jämförpris 447 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk

Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk

Kockens · 30 g

Coop Målilla

jämförpris 492 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

Santa Maria · 65 g

Coop Målilla

jämförpris 546 kr/kg pris 36 kr
Tyck till