Primat

Bacon på Coop Stora Karlshamn

31 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bacon

Bacon

Tulip · 125 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 148 kr/kg pris 18 kr
Bacon

Bacon

Coop · 140 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 98 kr/kg pris 14 kr
Bacon

Bacon

Xtra · 120 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 88 kr/kg pris 11 kr
Bacon

Bacon

Scan · 140 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 115 kr/kg pris 16 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Tulip · 375 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 120 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Coop · 375 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 91 kr/kg pris 34 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Xtra · 360 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 92 kr/kg pris 33 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Scan · 420 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 71 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Bacon Björk & alspånsrökt

Bacon Björk & alspånsrökt

Scan · 125 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Bacon Cubes Teriyaki

Bacon Cubes Teriyaki

TULIP · 240 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 146 kr/kg pris 35 kr
Bacon Eko

Bacon Eko

Tulip · 100 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Bacon Eko

Bacon Eko

Scan · 120 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Bacon Extrarökt

Bacon Extrarökt

Scan · 120 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Bacon Kalkon

Bacon Kalkon

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 181 kr/kg pris 18 kr
Bacon Miniskivat

Bacon Miniskivat

Scan · 140 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 128 kr/kg pris 18 kr
Bacon Skivat Alspånsrökt

Bacon Skivat Alspånsrökt

Gudruns · 140 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 135 kr/kg pris 19 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

TULIP · 150 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 23 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Tulip/Majesty · 500 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Scan · 140 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 128 kr/kg pris 18 kr
Baconsnacks

Baconsnacks

Sundlings · 125 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Bacontärningar

Bacontärningar

XTRA · 120 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 107 kr/kg pris 13 kr
Guanciale Strimlor

Guanciale Strimlor

Renzini · 100 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Kalkonbacon

Kalkonbacon

Tulip · 110 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 163 kr/kg pris 18 kr
Pancetta Rökt Tärnad

Pancetta Rökt Tärnad

TULIP · 150 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Pancetta Tärnad

Pancetta Tärnad

Tulip · 150 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Pancetta Vedrökt

Pancetta Vedrökt

Boncena · 200 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 369 kr/kg pris 74 kr
Rökt Sidfläsk i bit

Rökt Sidfläsk i bit

Coop · 400 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 127 kr/kg pris 51 kr
Sidfläsk Varmrökt

Sidfläsk Varmrökt

Bromölla Chark · 400 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 132 kr/kg pris 53 kr
Stekfläsk Skivor

Stekfläsk Skivor

Scan · 375 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 123 kr/kg pris 46 kr
Stekfläsk Tärnat

Stekfläsk Tärnat

Tulip · 150 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 148 kr/kg pris 22 kr
Tärnat Bacon

Tärnat Bacon

Coop · 140 g

Coop Stora Karlshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 16 kr
Tyck till