Primat

Kyckling på Coop Stora Halmstad

48 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröst

Ankbröst

La Belle de France · 450 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 219 kr/kg pris 98 kr
Bröstfilé Finstrimlad Taco

Bröstfilé Finstrimlad Taco

Lönneberga · 450 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Hel kyckling

Hel kyckling

Coop · 1200 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 62 kr/kg pris 74 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta Kalkon · 500 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 126 kr/kg pris 63 kr
Kyckling Hel

Kyckling Hel

Guldfågeln · 1500 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 60 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Minutfilé

Kyckling Minutfilé

Kronfågel · 600 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Tex mex

Kyckling Tex mex

Coop · 350 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 181 kr/kg pris 63 kr
Kycklingben

Kycklingben

Guldfågeln · 900 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 74 kr/kg pris 67 kr
Kycklingben

Kycklingben

Coop · 900 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 60 kr/kg pris 54 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 157 kr/kg pris 141 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Coop · 925 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 123 kr/kg pris 114 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 89 kr/kg pris 89 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 2000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 100 kr/kg pris 199 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 79 kr/kg pris 72 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 71 kr/kg pris 141 kr
Kycklingburgare 6-pack

Kycklingburgare 6-pack

Kronfågel · 540 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 105 kr/kg pris 57 kr
Kycklingfilé i bit

Kycklingfilé i bit

Familjefågel · 450 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Kronfågel · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Kronfågel · 2000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 101 kr/kg pris 202 kr
Kycklingfilé Tunnskivad

Kycklingfilé Tunnskivad

Guldfågeln · 700 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 149 kr/kg pris 104 kr
Kycklingfilé Tvådelad

Kycklingfilé Tvådelad

Guldfågeln · 700 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 149 kr/kg pris 104 kr
Kycklingfiléer Grillkryddade

Kycklingfiléer Grillkryddade

Guldfågeln · 540 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 179 kr/kg pris 97 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 96 kr/kg pris 67 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 75 kr/kg pris 53 kr
Kycklingklubbor

Kycklingklubbor

Guldfågeln · 900 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 75 kr/kg pris 67 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklinglever

Kycklinglever

Guldfågeln · 400 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 75 kr/kg pris 30 kr
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 163 kr/kg pris 147 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 450 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 169 kr/kg pris 76 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 101 kr/kg pris 71 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 85 kr/kg pris 60 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Majskyckling Bröstfilé

Majskyckling Bröstfilé

Guldfågeln · 750 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 209 kr/kg pris 157 kr
Majskyckling Bröstfiléer mörade

Majskyckling Bröstfiléer mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 139 kr/kg pris 139 kr Extrapris
Minutbitar

Minutbitar

Kronfågel · 650 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 149 kr/kg pris 97 kr
Strimlad Kycklinglårfilé

Strimlad Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 600 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Tvådelad Kycklingbröstfilé mörad

Tvådelad Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 700 g

Coop Stora Halmstad

jämförpris 141 kr/kg pris 98 kr
Tyck till