Primat

Såser & smaksättare på Coop Stora Falkenberg

490 varor · sida 1 av 5 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Coop · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Aioli

Aioli

Caj P · 250 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Aioli

Aioli

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Aioli

Aioli

Korshags · 180 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 145 kr/kg pris 26 kr
Aioli Chipotle

Aioli Chipotle

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Aioli Lime

Aioli Lime

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Aioli vegansk

Aioli vegansk

Coop · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 690 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 43 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Ajvar Relish Het

Ajvar Relish Het

Coop · 350 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 66 kr/kg pris 23 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 690 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 43 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Barbecuesås Bourbon whiskey

Barbecuesås Bourbon whiskey

Santa Maria · 350 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Barbecuesås Classic

Barbecuesås Classic

Heinz · 480 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 62 kr/kg pris 30 kr
Barbecuesås Hickory & brown sugar

Barbecuesås Hickory & brown sugar

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 97 kr/kg pris 50 kr
Barbecuesås Honey

Barbecuesås Honey

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 99 kr/kg pris 51 kr
Barbecuesås Honey Chipotle

Barbecuesås Honey Chipotle

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 99 kr/kg pris 51 kr
Barbecuesås Hot n' Sweet

Barbecuesås Hot n' Sweet

Johnny's · 310 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 114 kr/kg pris 35 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 99 kr/kg pris 51 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Johnny's · 315 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 113 kr/kg pris 35 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Santa Maria · 330 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 100 kr/kg pris 33 kr
Barbecuesås Pineapple & chipotle

Barbecuesås Pineapple & chipotle

Johnny's · 300 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 118 kr/kg pris 35 kr
Barbecuesås Roasted garlic

Barbecuesås Roasted garlic

Santa Maria · 325 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 102 kr/kg pris 33 kr
Barbecuesås Sweet & spicy

Barbecuesås Sweet & spicy

Santa Maria · 335 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 99 kr/kg pris 33 kr
Barbecuesås Texas Honey

Barbecuesås Texas Honey

Johnny's · 315 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 113 kr/kg pris 35 kr
Basilikapesto Vegansk Eko

Basilikapesto Vegansk Eko

Kung Markatta · 130 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 362 kr/kg pris 47 kr
BBQ Korean

BBQ Korean

Coop · 250 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 116 kr/l pris 29 kr
Bean Salsa Original

Bean Salsa Original

GoGreen · 380 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 49 kr/kg pris 18 kr
Bearnaise

Bearnaise

Johan Jureskog Selection · 230 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 127 kr/l pris 29 kr
Bearnaise Hot Chili

Bearnaise Hot Chili

Lohmanders · 230 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 500 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 95 kr/l pris 47 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 250 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 121 kr/l pris 30 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 440 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 91 kr/l pris 40 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 230 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Peppar

Bearnaise Peppar

Coop · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Bearnaise Vegan

Bearnaise Vegan

Farmers & Chefs · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 122 kr/kg pris 24 kr
Bearnaise vegansk

Bearnaise vegansk

Coop · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Bearnaise Vitlök

Bearnaise Vitlök

Coop · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Bearnaise Vitlök

Bearnaise Vitlök

Lohmanders · 230 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 400 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 22 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 219 kr/kg pris 4,82 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Rydbergs · 250 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Coop · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Rydbergs · 250 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Bearnaisesås Flaska

Bearnaisesås Flaska

Biggans · 480 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr
Bechamelsås

Bechamelsås

Zeta · 500 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 72 kr/l pris 36 kr
Biscoff Spread Creamy

Biscoff Spread Creamy

Lotus · 400 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 87 kr/kg pris 35 kr
Bolognese Vegetarisk

Bolognese Vegetarisk

Blå Band · 104 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 236 kr/kg pris 25 kr
Bredbart choko pålägg

Bredbart choko pålägg

Xtra · 400 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Brunsås

Brunsås

COOP · 22 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 219 kr/kg pris 4,82 kr
Brunsås 3-pack

Brunsås 3-pack

Blå Band · 66 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 243 kr/kg pris 16 kr
Burger Cheese Cheddar

Burger Cheese Cheddar

Kavli · 230 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 177 kr/kg pris 41 kr
Butter Chicken

Butter Chicken

Patak's · 450 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 87 kr/kg pris 39 kr
Béarnaisesås 3-pack

Béarnaisesås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 232 kr/kg pris 16 kr
Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Blå Band · 63 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 255 kr/kg pris 16 kr
Béchamelsås

Béchamelsås

Kelda® · 500 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 76 kr/l pris 38 kr
Café de Paris

Café de Paris

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Ceasardressing

Ceasardressing

Felix · 335 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 102 kr/l pris 34 kr
Champinjonsås 3-pack

Champinjonsås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 178 kr/kg pris 16 kr
Cheddar Dip Hot Chili

Cheddar Dip Hot Chili

Kavli · 185 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 169 kr/kg pris 31 kr
Cheddar Dip Original

Cheddar Dip Original

Kavli · 185 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 169 kr/kg pris 31 kr
Chili Mayo

Chili Mayo

El Taco Truck · 200 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 113 kr/l pris 23 kr Extrapris
Chiliaioli

Chiliaioli

Prinsens · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Chilipasta Harissa

Chilipasta Harissa

Sevan · 70 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 183 kr/kg pris 13 kr
Chilisås

Chilisås

Felix · 570 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 58 kr/kg pris 33 kr
Chilisås

Chilisås

Coop · 480 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 49 kr/kg pris 24 kr
Chilisås

Chilisås

Lucullus · 700 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 82 kr/l pris 58 kr
Chilisås Classic

Chilisås Classic

Heinz · 330 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 85 kr/kg pris 28 kr
Chilisås classic

Chilisås classic

Heinz · 590 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 60 kr/kg pris 35 kr
Chilisås Eko

Chilisås Eko

Felix · 570 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 69 kr/kg pris 39 kr
Chilisås Osötad

Chilisås Osötad

Felix · 550 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 66 kr/kg pris 36 kr
Chilisås Sriracha

Chilisås Sriracha

TWIN DRAGON · 510 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 91 kr/kg pris 46 kr
Chipotle Majo

Chipotle Majo

Coop · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Chokladmousse med crisp

Chokladmousse med crisp

Ekströms · 106 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 250 kr/kg pris 26 kr
Chokladsås

Chokladsås

ODENSE · 250 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 110 kr/kg pris 27 kr
Citron & dillsås 3-pack

Citron & dillsås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 232 kr/kg pris 16 kr
Citron- & Dillsås För Lax

Citron- & Dillsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 110 kr/kg pris 27 kr
Citronjuice

Citronjuice

Xtra · 200 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 52 kr/l pris 10 kr
Citronjuice

Citronjuice

Coop · 200 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 55 kr/l pris 11 kr
Citronjuice Eko

Citronjuice Eko

Änglamark · 250 ml

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 85 kr/l pris 21 kr
Citronsås För Lax

Citronsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 110 kr/kg pris 27 kr
Crispy Chilli In Oil

Crispy Chilli In Oil

Laoganma · 210 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 252 kr/kg pris 53 kr
Crème Kronärtskocka & soltorkad tomat

Crème Kronärtskocka & soltorkad tomat

Zeta · 130 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 281 kr/kg pris 37 kr
Crème Soltorkade tomater

Crème Soltorkade tomater

Zeta · 140 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 304 kr/kg pris 43 kr
Cumberlandsås

Cumberlandsås

Druvan · 230 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 131 kr/kg pris 30 kr
Curryketchup

Curryketchup

Helmut Walch · 250 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Currypasta Röd

Currypasta Röd

Santa Maria · 110 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 209 kr/kg pris 23 kr
Currypasta röd medium

Currypasta röd medium

Coop · 100 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 185 kr/kg pris 19 kr
Currysås 3-pack

Currysås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 178 kr/kg pris 16 kr
Dessertsås Choklad

Dessertsås Choklad

O'hoj · 350 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 104 kr/kg pris 36 kr
Dessertsås Karamel

Dessertsås Karamel

O'hoj · 350 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 104 kr/kg pris 36 kr
Dessertsås Mjölkchoklad

Dessertsås Mjölkchoklad

O'hoj · 300 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 36 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Grey Poupon · 215 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 136 kr/kg pris 29 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Xtra · 350 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 43 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Dijonsenap

Dijonsenap

Kung Markatta · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 211 kr/kg pris 42 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Johnny's · 190 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 122 kr/kg pris 23 kr
Dijonsenap Eko

Dijonsenap Eko

Änglamark · 200 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 170 kr/kg pris 34 kr
Dijonsenap Grovkornig

Dijonsenap Grovkornig

Grey Poupon · 210 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 139 kr/kg pris 29 kr
Dip Nacho Cheese

Dip Nacho Cheese

Santa Maria · 250 g

Coop Stora Falkenberg

jämförpris 131 kr/kg pris 33 kr
Tyck till