Primat

Godis på Coop Stora Väla Helsingborg

437 varor · sida 3 av 5 · Hela sortimentet · Butikssidan

Lindor Cornet Assorted

Lindor Cornet Assorted

Lindt · 337 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 424 kr/kg pris 143 kr
Lindor Mixade

Lindor Mixade

Lindt · 137 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 400 kr/kg pris 55 kr
Lindor Mjölkchoklad

Lindor Mjölkchoklad

Lindt · 137 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 400 kr/kg pris 55 kr
Lindor Mjölkchoklad Stick

Lindor Mjölkchoklad Stick

Lindt · 38 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 386 kr/kg pris 15 kr
Lindor Pistage

Lindor Pistage

Lindt · 137 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 400 kr/kg pris 55 kr
Lindor Raspberry & Cream

Lindor Raspberry & Cream

Lindt · 137 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 423 kr/kg pris 58 kr
Lindor Salted Caramel

Lindor Salted Caramel

Lindt · 137 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 400 kr/kg pris 55 kr
Lindor Stick Orange

Lindor Stick Orange

Lindt · 38 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 386 kr/kg pris 15 kr
Lindor Stick Salted Caramel

Lindor Stick Salted Caramel

Lindt · 38 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 386 kr/kg pris 15 kr
Lindor Strawberries & Cream

Lindor Strawberries & Cream

Lindt · 137 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 400 kr/kg pris 55 kr
Lion Choco

Lion Choco

NESTLÉ · 42 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 149 kr/kg pris 6 kr Extrapris
Little mix Sour

Little mix Sour

FINI · 75 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 170 kr/kg pris 13 kr
Lollipops

Lollipops

Malaco · 128 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 166 kr/kg pris 21 kr
Lovely fruits

Lovely fruits

Bebeto · 80 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 118 kr/kg pris 9 kr
Lemon

Lemon

Läkerol · 25 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 580 kr/kg pris 15 kr
M Peanut

M Peanut

Marabou · 135 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 237 kr/kg pris 32 kr
Majssnacks Mjölkchoklad Crispies Chocolate

Majssnacks Mjölkchoklad Crispies Chocolate

Coop · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Mandel i Mörk Choklad

Mandel i Mörk Choklad

Anthon Berg · 120 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Mango Chokladdoppad

Mango Chokladdoppad

Dippies Fruit Dips · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 378 kr/kg pris 38 kr
Mango Med Mjölkchoklad

Mango Med Mjölkchoklad

DAVE & JON'S · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 360 kr/kg pris 36 kr
Marianne

Marianne

Fazer · 200 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 105 kr/kg pris 21 kr Extrapris
Mars

Mars

MARS · 51 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 186 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Marshmallows

Marshmallows

Coop · 250 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 74 kr/kg pris 18 kr
Marshmallows Party mix

Marshmallows Party mix

Coop · 150 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Marshmallows Syrlig Colasmak

Marshmallows Syrlig Colasmak

Nordthy · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 155 kr/kg pris 16 kr
Marshmallows Syrlig Jordgubbsmak

Marshmallows Syrlig Jordgubbsmak

Nordthy · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 155 kr/kg pris 16 kr
Marshmallows Syrlig Tuggummismak

Marshmallows Syrlig Tuggummismak

Nordthy · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 185 kr/kg pris 19 kr
Marsipanbröd 5-pack

Marsipanbröd 5-pack

Anthon Berg · 125 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 196 kr/kg pris 25 kr
Marsipanbröd Cognac

Marsipanbröd Cognac

Anthon Berg · 40 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 320 kr/kg pris 13 kr
Marsipanbröd Nougat

Marsipanbröd Nougat

Anthon Berg · 40 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 320 kr/kg pris 13 kr
Marsipanbröd Nougat 5-pack

Marsipanbröd Nougat 5-pack

Anthon Berg · 125 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 196 kr/kg pris 25 kr
Marsipanbröd Original

Marsipanbröd Original

Anthon Berg · 40 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 320 kr/kg pris 13 kr
Marsipanbröd Pistage

Marsipanbröd Pistage

Anthon Berg · 33 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 409 kr/kg pris 14 kr
Marsipanchoklad

Marsipanchoklad

RITTER SPORT · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
Fresh Cola

Fresh Cola

Mentos · 37,5 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 133 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Frukt

Frukt

Mentos · 38 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 132 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Mint

Mint

Mentos · 38 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 132 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Mini Godishamburgare

Mini Godishamburgare

Look o Look · 130 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 269 kr/kg pris 35 kr
Mini Mochis

Mini Mochis

FINI · 75 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 170 kr/kg pris 13 kr
Mint Toffees

Mint Toffees

Walkers · 150 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 161 kr/kg pris 24 kr
Mintpastill Zip Mint

Mintpastill Zip Mint

Mynthon · 30 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 661 kr/kg pris 20 kr
Mix Gummy Candy

Mix Gummy Candy

Bebeto · 80 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 118 kr/kg pris 9 kr
Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Marabou · 74 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 236 kr/kg pris 18 kr
Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Xtra · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 123 kr/kg pris 12 kr
Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Marabou · 90 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 148 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Mjölkchoklad Apelsinkrokant

Mjölkchoklad Apelsinkrokant

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Bar

Mjölkchoklad Bar

Marabou · 43 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 181 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Mjölkchoklad Bar Schweizernöt

Mjölkchoklad Bar Schweizernöt

Marabou · 43 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 181 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Mjölkchoklad Biscoff

Mjölkchoklad Biscoff

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Bubblig

Mjölkchoklad Bubblig

Marabou · 60 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 222 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Mjölkchoklad Daim

Mjölkchoklad Daim

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Daim

Mjölkchoklad Daim

Marabou · 90 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 148 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Mjölkchoklad Drömkrisp

Mjölkchoklad Drömkrisp

Marabou · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 133 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Mjölkchoklad Dukat

Mjölkchoklad Dukat

Marabou · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 133 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Mjölkchoklad Frukt & mandel

Mjölkchoklad Frukt & mandel

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Greatest bits

Mjölkchoklad Greatest bits

Tony's Chocolonely · 90 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 331 kr/kg pris 30 kr
Mjölkchoklad Gräddnougat

Mjölkchoklad Gräddnougat

Marabou · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 133 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Mjölkchoklad Hasselnöt Eko

Mjölkchoklad Hasselnöt Eko

Änglamark · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Hasselnötter

Mjölkchoklad Hasselnötter

RITTER SPORT · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
Mjölkchoklad Helnöt

Mjölkchoklad Helnöt

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Japp

Mjölkchoklad Japp

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Karamell Apelsin Eko

Mjölkchoklad Karamell Apelsin Eko

Änglamark · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Lakrits, hallon & caramel

Mjölkchoklad Lakrits, hallon & caramel

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Mintkrokant

Mjölkchoklad Mintkrokant

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Pecan Karamell Crunch

Mjölkchoklad Pecan Karamell Crunch

Tony's Chocolonely · 90 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 331 kr/kg pris 30 kr
Mjölkchoklad Pistachio

Mjölkchoklad Pistachio

RITTER SPORT · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
Mjölkchoklad Salta mandlar

Mjölkchoklad Salta mandlar

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Schweizernöt

Mjölkchoklad Schweizernöt

Marabou · 160 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 153 kr/kg pris 25 kr
Mjölkchoklad Schweizernöt

Mjölkchoklad Schweizernöt

Marabou · 90 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 148 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Mjölkchoklad Sockerfri

Mjölkchoklad Sockerfri

Cloetta · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 251 kr/kg pris 25 kr
Mörk Choklad

Mörk Choklad

Cloetta · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 235 kr/kg pris 24 kr
Mörk Choklad

Mörk Choklad

Xtra · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 137 kr/kg pris 14 kr
Mörk Choklad

Mörk Choklad

Marabou · 180 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 183 kr/kg pris 33 kr
Mörk choklad 85% Eko

Mörk choklad 85% Eko

Änglamark · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Mörk Choklad Blueberry Eko

Mörk Choklad Blueberry Eko

Änglamark · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Mörk Choklad Eko

Mörk Choklad Eko

Änglamark · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Mörk Choklad Eko

Mörk Choklad Eko

Änglamark · 180 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 189 kr/kg pris 34 kr
Mörk Choklad Excellence

Mörk Choklad Excellence

Lindt · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 408 kr/kg pris 41 kr
Mörk Choklad Excellence

Mörk Choklad Excellence

Lindt · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 408 kr/kg pris 41 kr
Mörk Choklad Excellence

Mörk Choklad Excellence

Lindt · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 408 kr/kg pris 41 kr
Mörk Choklad Excellence Apelsin

Mörk Choklad Excellence Apelsin

Lindt · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 408 kr/kg pris 41 kr
Mörk Choklad Excellence Karamell & havssalt

Mörk Choklad Excellence Karamell & havssalt

Lindt · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 408 kr/kg pris 41 kr
Mörk Choklad Excellence Mild

Mörk Choklad Excellence Mild

Lindt · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 408 kr/kg pris 41 kr
Mörk Choklad Excellence Mint

Mörk Choklad Excellence Mint

Lindt · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 408 kr/kg pris 41 kr
Mörk Choklad Excellence Päron

Mörk Choklad Excellence Päron

Lindt · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 408 kr/kg pris 41 kr
Mörk choklad Excellence Vanilj

Mörk choklad Excellence Vanilj

Lindt · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 408 kr/kg pris 41 kr
Mörk Choklad Hasselnötter

Mörk Choklad Hasselnötter

RITTER SPORT · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
Mörk Choklad Havssalt Eko

Mörk Choklad Havssalt Eko

Änglamark · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Mörk Choklad Les Grandes Hasselnöt

Mörk Choklad Les Grandes Hasselnöt

Lindt · 150 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 366 kr/kg pris 55 kr
Mörk Choklad Mandel & Salt

Mörk Choklad Mandel & Salt

Lindt · 150 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 366 kr/kg pris 55 kr
Mörk choklad Mint Eko

Mörk choklad Mint Eko

Änglamark · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Mörk Choklad Pistage & havssalt Eko

Mörk Choklad Pistage & havssalt Eko

Änglamark · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Mörk Choklad Premium Dark

Mörk Choklad Premium Dark

Marabou · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 330 kr/kg pris 33 kr
Mörk Choklad Premium Dark

Mörk Choklad Premium Dark

Marabou · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 330 kr/kg pris 33 kr
Mörk Choklad Premium Fin Mint

Mörk Choklad Premium Fin Mint

Marabou · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 330 kr/kg pris 33 kr
Mörk Choklad Premium Seasalt Pecan

Mörk Choklad Premium Seasalt Pecan

Marabou · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 330 kr/kg pris 33 kr
Mörk choklad Sköldpadda Stor

Mörk choklad Sköldpadda Stor

Toms · 28 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 233 kr/kg pris 7 kr
Mörkt Choklad Excellence Havssalt

Mörkt Choklad Excellence Havssalt

Lindt · 100 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 408 kr/kg pris 41 kr
Nappar Cola

Nappar Cola

HARIBO · 80 g

Coop Stora Väla Helsingborg

jämförpris 88 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Tyck till