Primat

Kyckling på Coop Stora Varberg

72 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröst

Ankbröst

La Belle de France · 450 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 219 kr/kg pris 98 kr
Bröstfilé Finstrimlad Taco

Bröstfilé Finstrimlad Taco

Lönneberga · 450 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 215 kr/kg pris 43 kr
Hel kyckling

Hel kyckling

Coop · 1200 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 61 kr/kg pris 73 kr
Innerfiléer Små & Fina

Innerfiléer Små & Fina

Kronfågel · 600 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kalkon Hel Mini mörad

Kalkon Hel Mini mörad

Ingelsta Kalkon · 4000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 87 kr/kg pris 346 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 228 kr/kg pris 91 kr
Kalkonbröstfilé mörad

Kalkonbröstfilé mörad

Ingelsta Kalkon · 600 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 190 kr/kg pris 114 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta Kalkon · 500 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Kyckling Hel

Kyckling Hel

Guldfågeln · 1500 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 60 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Hel Eko

Kyckling Hel Eko

Reko Kyckling · 1700 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 175 kr/kg pris 298 kr
Kyckling Minutbitar

Kyckling Minutbitar

Kronfågel · 550 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 164 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Minutfilé

Kyckling Minutfilé

Kronfågel · 600 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Tex mex

Kyckling Tex mex

Coop · 350 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 169 kr/kg pris 59 kr
Kycklingben

Kycklingben

Coop · 900 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 58 kr/kg pris 52 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Sverige/Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 154 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Coop · 925 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 121 kr/kg pris 112 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Kronfågel · 900 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 160 kr/kg pris 144 kr
Kycklingbröstfilé Eko

Kycklingbröstfilé Eko

Reko · 450 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 368 kr/kg pris 166 kr
Kycklingbröstfilé Eko

Kycklingbröstfilé Eko

Reko · 500 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 357 kr/kg pris 178 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 215 kr/kg pris 43 kr
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln · 200 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 215 kr/kg pris 43 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 92 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 2000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 100 kr/kg pris 199 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 79 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 70 kr/kg pris 140 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad

Kycklingbröstfilé Strimlad

Guldfågeln · 600 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 153 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Guldfågeln · 600 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 153 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Guldfågeln · 600 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Kycklingburgare 6-pack

Kycklingburgare 6-pack

Kronfågel · 540 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 103 kr/kg pris 56 kr
Kycklingfilé

Kycklingfilé

Coop · 300 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 163 kr/kg pris 49 kr
Kycklingfilé i bit

Kycklingfilé i bit

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingfilé Minutstrimlor

Kycklingfilé Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 164 kr/kg pris 90 kr
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Kronfågel · 1000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kycklingfilé Tunnskivad

Kycklingfilé Tunnskivad

Guldfågeln · 700 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 164 kr/kg pris 115 kr
Kycklingfilé Tvådelad

Kycklingfilé Tvådelad

Guldfågeln · 700 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 164 kr/kg pris 115 kr
Kycklingfiléer Grillkryddade

Kycklingfiléer Grillkryddade

Guldfågeln · 540 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 176 kr/kg pris 95 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

COOP · 500 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 98 kr/kg pris 49 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Guldfågeln · 750 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 97 kr/kg pris 73 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

COOP · 600 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 136 kr/kg pris 81 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 95 kr/kg pris 67 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 75 kr/kg pris 52 kr
Kycklinginnerfiléer

Kycklinginnerfiléer

Lönneberga · 550 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 159 kr/kg pris 88 kr
Kycklinginnerfiléer Små & Fina

Kycklinginnerfiléer Små & Fina

Kronfågel · 600 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 146 kr/kg pris 88 kr
Kycklingklubbor

Kycklingklubbor

Guldfågeln · 900 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 73 kr/kg pris 66 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Sverige/Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 159 kr/kg pris 143 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 925 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 136 kr/kg pris 126 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 450 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Reko · 500 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 349 kr/kg pris 175 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Kronfågel · 900 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 160 kr/kg pris 144 kr
Kycklinglårfilé Eko

Kycklinglårfilé Eko

Reko · 500 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 340 kr/kg pris 170 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 101 kr/kg pris 71 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 85 kr/kg pris 59 kr
Kycklingspett Grillkyddade

Kycklingspett Grillkyddade

Sverige/Guldfågeln · 160 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 281 kr/kg pris 45 kr
Kycklingsteak

Kycklingsteak

Kronfågel · 900 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 104 kr/kg pris 94 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 750 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 57 kr/kg pris 43 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 1000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Majskyckling Bröstfilé

Majskyckling Bröstfilé

Guldfågeln · 750 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 204 kr/kg pris 153 kr
Majskyckling Bröstfiléer mörade

Majskyckling Bröstfiléer mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 139 kr/kg pris 139 kr Extrapris
Majskyckling Hel

Majskyckling Hel

Guldfågeln · 1300 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 81 kr/kg pris 105 kr
Majskycklingbröstfilé

Majskycklingbröstfilé

Guldfågeln · 350 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 224 kr/kg pris 78 kr
Majskycklinglårfilé

Majskycklinglårfilé

Guldfågeln · 700 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 174 kr/kg pris 122 kr
Minutfilé kyckling

Minutfilé kyckling

Kronfågel · 600 g

Coop Stora Varberg

jämförpris 192 kr/kg pris 115 kr
Tyck till