Primat

Fläskkött på Coop Kongahälla

37 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Scan · 2000 g

Coop Kongahälla

jämförpris 112 kr/kg pris 224 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 500 g

Coop Kongahälla

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 800 g

Coop Kongahälla

jämförpris 118 kr/kg pris 94 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 1000 g

Coop Kongahälla

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

Coop Kongahälla

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Kongahälla

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläskfilé

Fläskfilé

Scan · 550 g

Coop Kongahälla

jämförpris 187 kr/kg pris 103 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Kongahälla

jämförpris 127 kr/kg pris 83 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Coop · 500 g

Coop Kongahälla

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Scan · 1200 g

Coop Kongahälla

jämförpris 99 kr/kg pris 119 kr
Fläskkarré Med Ben

Fläskkarré Med Ben

Scan · 500 g

Coop Kongahälla

jämförpris 123 kr/kg pris 62 kr
Fläskkotlett med ben

Fläskkotlett med ben

Scan · 600 g

Coop Kongahälla

jämförpris 119 kr/kg pris 71 kr
Fläskkotlett Med Ben

Fläskkotlett Med Ben

Scan · 500 g

Coop Kongahälla

jämförpris 123 kr/kg pris 62 kr
Fläsklägg Rimmad

Fläsklägg Rimmad

Dalsjöfors · 1200 g

Coop Kongahälla

jämförpris 57 kr/kg pris 68 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Scan · 950 g

Coop Kongahälla

jämförpris 114 kr/kg pris 108 kr
Kamben

Kamben

Scan · 500 g

Coop Kongahälla

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 300 g

Coop Kongahälla

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Karré skivad benfri

Karré skivad benfri

Scan · 600 g

Coop Kongahälla

jämförpris 133 kr/kg pris 80 kr
Karré tunnskivad

Karré tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Kongahälla

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Kotlett

Kotlett

Scan · 300 g

Coop Kongahälla

jämförpris 173 kr/kg pris 52 kr
Kotlett Benfri

Kotlett Benfri

Scan · 827 g

Coop Kongahälla

jämförpris 102 kr/kg pris 84 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 600 g

Coop Kongahälla

jämförpris 125 kr/kg pris 75 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Kongahälla

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Kotlett Tunnskivad

Kotlett Tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Kongahälla

jämförpris 128 kr/kg pris 64 kr
Märgben

Märgben

Scan · 550 g

Coop Kongahälla

jämförpris 33 kr/kg pris 18 kr
Pluma

Pluma

Scan · 550 g

Coop Kongahälla

jämförpris 149 kr/kg pris 82 kr
Pulled Pork

Pulled Pork

Tulip · 450 g

Coop Kongahälla

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Pulled Pork Gyros

Pulled Pork Gyros

TULIP · 400 g

Coop Kongahälla

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Pulled Pork Taco

Pulled Pork Taco

TULIP · 400 g

Coop Kongahälla

jämförpris 161 kr/kg pris 64 kr
Revben

Revben

Scan · 1000 g

Coop Kongahälla

jämförpris 83 kr/kg pris 83 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Kongahälla

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salsicciafärs Mild piripiri

Salsicciafärs Mild piripiri

Nonna Elide · 250 g

Coop Kongahälla

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 280 g

Coop Kongahälla

jämförpris 128 kr/kg pris 36 kr
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 1000 g

Coop Kongahälla

jämförpris 126 kr/kg pris 126 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Kongahälla

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Kongahälla

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spareribs

Spareribs

Scan · 1250 g

Coop Kongahälla

jämförpris 77 kr/kg pris 96 kr
Tyck till