Primat

Såser & smaksättare på Coop Stenungsund

490 varor · sida 1 av 5 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Coop · 200 g

Coop Stenungsund

jämförpris 107 kr/kg pris 21 kr
Aioli

Aioli

Caj P · 250 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 115 kr/l pris 29 kr
Aioli

Aioli

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Aioli Chipotle

Aioli Chipotle

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Aioli Lime

Aioli Lime

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Aioli Original

Aioli Original

Lohmanders · 230 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Aioli Roasted Garlic Vegan

Aioli Roasted Garlic Vegan

Farmers & Chefs · 200 g

Coop Stenungsund

jämförpris 128 kr/kg pris 26 kr
Aioli vegansk

Aioli vegansk

Coop · 200 g

Coop Stenungsund

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 690 g

Coop Stenungsund

jämförpris 43 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Ajvar Relish Het

Ajvar Relish Het

Coop · 350 g

Coop Stenungsund

jämförpris 70 kr/kg pris 25 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 690 g

Coop Stenungsund

jämförpris 43 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Alioli

Alioli

Heinz · 220 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 102 kr/l pris 23 kr
Barbecue Original

Barbecue Original

Felix · 335 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Barbecuesås Classic

Barbecuesås Classic

Heinz · 480 g

Coop Stenungsund

jämförpris 67 kr/kg pris 32 kr
Barbecuesås Garlic & black pepper

Barbecuesås Garlic & black pepper

Santa Maria · 280 g

Coop Stenungsund

jämförpris 122 kr/kg pris 34 kr
Barbecuesås Hickory & brown sugar

Barbecuesås Hickory & brown sugar

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stenungsund

jämförpris 106 kr/kg pris 54 kr
Barbecuesås Honey

Barbecuesås Honey

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stenungsund

jämförpris 107 kr/kg pris 55 kr
Barbecuesås Honey Chipotle

Barbecuesås Honey Chipotle

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stenungsund

jämförpris 107 kr/kg pris 55 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stenungsund

jämförpris 107 kr/kg pris 55 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Santa Maria · 355 g

Coop Stenungsund

jämförpris 117 kr/kg pris 42 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Santa Maria · 330 g

Coop Stenungsund

jämförpris 103 kr/kg pris 34 kr
Barbecuesås Pineapple & chipotle

Barbecuesås Pineapple & chipotle

Johnny's · 300 g

Coop Stenungsund

jämförpris 121 kr/kg pris 36 kr
Barbecuesås Smoky hickory

Barbecuesås Smoky hickory

Santa Maria · 345 g

Coop Stenungsund

jämförpris 99 kr/kg pris 34 kr
Barbecuesås Sweet & fruity

Barbecuesås Sweet & fruity

Santa Maria · 320 g

Coop Stenungsund

jämförpris 106 kr/kg pris 34 kr
Basilikapesto Vegansk Eko

Basilikapesto Vegansk Eko

Kung Markatta · 130 g

Coop Stenungsund

jämförpris 340 kr/kg pris 44 kr
Bean Salsa Original

Bean Salsa Original

GoGreen · 380 g

Coop Stenungsund

jämförpris 62 kr/kg pris 24 kr
Bearnaise Hot Chili

Bearnaise Hot Chili

Lohmanders · 230 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 250 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 129 kr/l pris 32 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 440 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 97 kr/l pris 43 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 230 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Peppar

Bearnaise Peppar

Coop · 200 g

Coop Stenungsund

jämförpris 107 kr/kg pris 21 kr
Bearnaise Ramslök

Bearnaise Ramslök

Lohmanders · 230 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Vegan

Bearnaise Vegan

Farmers & Chefs · 200 g

Coop Stenungsund

jämförpris 128 kr/kg pris 26 kr
Bearnaise vegansk

Bearnaise vegansk

Coop · 200 g

Coop Stenungsund

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 200 g

Coop Stenungsund

jämförpris 107 kr/kg pris 21 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 400 g

Coop Stenungsund

jämförpris 89 kr/kg pris 36 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Rydbergs · 250 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Coop · 200 g

Coop Stenungsund

jämförpris 107 kr/kg pris 21 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Rydbergs · 250 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Biscoff Spread Creamy

Biscoff Spread Creamy

Lotus · 400 g

Coop Stenungsund

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Biscoff Spread Crunchy

Biscoff Spread Crunchy

Lotus · 380 g

Coop Stenungsund

jämförpris 92 kr/kg pris 35 kr
Bredbart choko pålägg

Bredbart choko pålägg

Xtra · 400 g

Coop Stenungsund

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Brunsås

Brunsås

COOP · 22 g

Coop Stenungsund

jämförpris 228 kr/kg pris 5 kr
Brunsås 3-pack

Brunsås 3-pack

Blå Band · 66 g

Coop Stenungsund

jämförpris 212 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Burger Cheese Cheddar

Burger Cheese Cheddar

Kavli · 230 g

Coop Stenungsund

jämförpris 189 kr/kg pris 43 kr
Butter Chicken

Butter Chicken

Patak's · 450 g

Coop Stenungsund

jämförpris 91 kr/kg pris 41 kr
Béarnaisesås 3-pack

Béarnaisesås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Stenungsund

jämförpris 203 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Blå Band · 63 g

Coop Stenungsund

jämförpris 222 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Béchamelsås

Béchamelsås

Kelda® · 500 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 78 kr/l pris 39 kr
Bönsalsa Chili

Bönsalsa Chili

GoGreen · 380 g

Coop Stenungsund

jämförpris 72 kr/kg pris 27 kr
Café de Parissås 3-pack

Café de Parissås 3-pack

Blå Band · 72 g

Coop Stenungsund

jämförpris 194 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Ceasardressing

Ceasardressing

Felix · 335 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 104 kr/l pris 35 kr
Champinjoncrème

Champinjoncrème

Borgens · 185 g

Coop Stenungsund

jämförpris 123 kr/kg pris 23 kr
Champinjonsås 3-pack

Champinjonsås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Stenungsund

jämförpris 156 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Cheddar Dip Hot Chili

Cheddar Dip Hot Chili

Kavli · 185 g

Coop Stenungsund

jämförpris 174 kr/kg pris 32 kr
Cheddar Dip Original

Cheddar Dip Original

Kavli · 185 g

Coop Stenungsund

jämförpris 174 kr/kg pris 32 kr
Chili Mayo

Chili Mayo

El Taco Truck · 200 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 113 kr/l pris 23 kr Extrapris
Chiliaioli

Chiliaioli

Prinsens · 200 g

Coop Stenungsund

jämförpris 173 kr/kg pris 35 kr
Chilisås

Chilisås

Felix · 570 g

Coop Stenungsund

jämförpris 55 kr/kg pris 31 kr
Chilisås

Chilisås

Coop · 480 g

Coop Stenungsund

jämförpris 49 kr/kg pris 24 kr
Chilisås Classic

Chilisås Classic

Heinz · 330 g

Coop Stenungsund

jämförpris 87 kr/kg pris 29 kr
Chilisås classic

Chilisås classic

Heinz · 590 g

Coop Stenungsund

jämförpris 64 kr/kg pris 38 kr
Chilisås Eko

Chilisås Eko

Felix · 570 g

Coop Stenungsund

jämförpris 68 kr/kg pris 39 kr
Chilisås hot

Chilisås hot

Heinz · 330 g

Coop Stenungsund

jämförpris 82 kr/kg pris 27 kr
Chilisås Sriracha

Chilisås Sriracha

TWIN DRAGON · 510 g

Coop Stenungsund

jämförpris 91 kr/kg pris 46 kr
Chipotle Majo

Chipotle Majo

Coop · 200 g

Coop Stenungsund

jämförpris 107 kr/kg pris 21 kr
Chokladmousse med crisp

Chokladmousse med crisp

Ekströms · 106 g

Coop Stenungsund

jämförpris 258 kr/kg pris 27 kr
Chokladsås

Chokladsås

ODENSE · 250 g

Coop Stenungsund

jämförpris 125 kr/kg pris 31 kr
Chokladsås

Chokladsås

Cederströms · 230 g

Coop Stenungsund

jämförpris 247 kr/kg pris 57 kr
Chunky Salsa mild

Chunky Salsa mild

Coop · 300 g

Coop Stenungsund

jämförpris 66 kr/kg pris 20 kr
Citron & dillsås 3-pack

Citron & dillsås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Stenungsund

jämförpris 203 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Citron- & Dillsås För Lax

Citron- & Dillsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Stenungsund

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Citronjuice

Citronjuice

Xtra · 200 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 50 kr/l pris 10 kr
Citronjuice

Citronjuice

Coop · 200 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 53 kr/l pris 11 kr
Citronjuice Eko

Citronjuice Eko

Änglamark · 250 ml

Coop Stenungsund

jämförpris 89 kr/l pris 22 kr
Citronmajonnäs

Citronmajonnäs

Coop · 260 g

Coop Stenungsund

jämförpris 65 kr/kg pris 17 kr
Citronsås För Lax

Citronsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Stenungsund

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Citronsås För Lax Xl

Citronsås För Lax Xl

Abba · 375 g

Coop Stenungsund

jämförpris 107 kr/kg pris 40 kr
Classic Pizza & pinsasås

Classic Pizza & pinsasås

BOLLO · 160 g

Coop Stenungsund

jämförpris 127 kr/kg pris 20 kr
Creme Av Kronärtskockor

Creme Av Kronärtskockor

Zeta · 130 g

Coop Stenungsund

jämförpris 342 kr/kg pris 45 kr
Crispy Chilli In Oil

Crispy Chilli In Oil

Laoganma · 210 g

Coop Stenungsund

jämförpris 257 kr/kg pris 54 kr
Crème Kronärtskocka & soltorkad tomat

Crème Kronärtskocka & soltorkad tomat

Zeta · 130 g

Coop Stenungsund

jämförpris 284 kr/kg pris 37 kr
Crème Soltorkade tomater

Crème Soltorkade tomater

Zeta · 140 g

Coop Stenungsund

jämförpris 304 kr/kg pris 43 kr
Curryketchup

Curryketchup

Helmut Walch · 250 g

Coop Stenungsund

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Currypasta Massaman

Currypasta Massaman

Coop · 100 g

Coop Stenungsund

jämförpris 204 kr/kg pris 20 kr
Currypasta Röd

Currypasta Röd

Santa Maria · 110 g

Coop Stenungsund

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Currypasta röd medium

Currypasta röd medium

Coop · 100 g

Coop Stenungsund

jämförpris 199 kr/kg pris 20 kr
Currypasta Tikka Masala

Currypasta Tikka Masala

Patak's · 165 g

Coop Stenungsund

jämförpris 248 kr/kg pris 41 kr
Currysås 3-pack

Currysås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Stenungsund

jämförpris 156 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Dessertsås Choklad

Dessertsås Choklad

O'hoj · 350 g

Coop Stenungsund

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Dessertsås Karamel

Dessertsås Karamel

O'hoj · 350 g

Coop Stenungsund

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Dessertsås Mjölkchoklad

Dessertsås Mjölkchoklad

O'hoj · 300 g

Coop Stenungsund

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Grey Poupon · 215 g

Coop Stenungsund

jämförpris 132 kr/kg pris 28 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Johnny's · 190 g

Coop Stenungsund

jämförpris 124 kr/kg pris 24 kr
Dijonsenap Grovkornig

Dijonsenap Grovkornig

Grey Poupon · 210 g

Coop Stenungsund

jämförpris 135 kr/kg pris 28 kr
Dijonsenap Original

Dijonsenap Original

Maille · 215 g

Coop Stenungsund

jämförpris 135 kr/kg pris 29 kr
Dip Nacho Cheese

Dip Nacho Cheese

Santa Maria · 250 g

Coop Stenungsund

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Dip Nacho Cheese Jalapeño

Dip Nacho Cheese Jalapeño

Santa Maria · 250 g

Coop Stenungsund

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Tyck till