Primat

Pastej på Coop Partille

25 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bredbar Leverpastej Original

Bredbar Leverpastej Original

Lönneberga · 200 g

Coop Partille

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Bredbar Pastej

Bredbar Pastej

Ludvig Sörensen · 1800 g

Coop Partille

jämförpris 102 kr/kg pris 184 kr
Gräddleverpastej Bredbar

Gräddleverpastej Bredbar

Scan · 200 g

Coop Partille

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Gräddpastej

Gräddpastej

Pastejköket · 200 g

Coop Partille

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Husmorspastej Grädd

Husmorspastej Grädd

Lindbergs · 200 g

Coop Partille

jämförpris 92 kr/kg pris 18 kr
Kalkonpastej

Kalkonpastej

Argeta · 95 g

Coop Partille

jämförpris 169 kr/kg pris 16 kr
Kalvsylta Småländsk

Kalvsylta Småländsk

Lithells · 200 g

Coop Partille

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr
Kycklingpastej Halal

Kycklingpastej Halal

Podravka · 95 g

Coop Partille

jämförpris 159 kr/kg pris 15 kr
Kycklingpastej Junior

Kycklingpastej Junior

Argeta · 95 g

Coop Partille

jämförpris 184 kr/kg pris 18 kr
Kycklingpastej Original

Kycklingpastej Original

Argeta · 95 g

Coop Partille

jämförpris 169 kr/kg pris 16 kr
Lantpaté

Lantpaté

Tante Juliette · 150 g

Coop Partille

jämförpris 211 kr/kg pris 32 kr
Leverpastej Bredbar

Leverpastej Bredbar

Sverige/Coop · 200 g

Coop Partille

jämförpris 50 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Leverpastej Bredbar Gurka

Leverpastej Bredbar Gurka

Sverige/Coop · 200 g

Coop Partille

jämförpris 50 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Leverpastej Bredbar Gurka

Leverpastej Bredbar Gurka

Pastejköket · 200 g

Coop Partille

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Leverpastej Bredbar Original

Leverpastej Bredbar Original

Lönneberga · 150 g

Coop Partille

jämförpris 110 kr/kg pris 17 kr
Leverpastej Ugnsbakad Bredbar

Leverpastej Ugnsbakad Bredbar

Scan · 200 g

Coop Partille

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Leverpastej Ugnsbakad Eko

Leverpastej Ugnsbakad Eko

Scan · 200 g

Coop Partille

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Pastej Bredbar

Pastej Bredbar

Arboga · 200 g

Coop Partille

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Pastej Skivbar

Pastej Skivbar

Arboga · 250 g

Coop Partille

jämförpris 64 kr/kg pris 16 kr
Pastej Skivbar

Pastej Skivbar

Arboga · 500 g

Coop Partille

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Pastej Skivbar Original

Pastej Skivbar Original

Arboga · 250 g

Coop Partille

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Pastej Vitlök & örter

Pastej Vitlök & örter

Tartex · 200 g

Coop Partille

jämförpris 203 kr/kg pris 41 kr
Rom Finkornig

Rom Finkornig

LYSEKILS · 70 g

Coop Partille

jämförpris 459 kr/kg pris 32 kr
Småländsk Sylta

Småländsk Sylta

Lithells · 200 g

Coop Partille

jämförpris 108 kr/kg pris 22 kr
Tonfiskpastej

Tonfiskpastej

Argeta · 95 g

Coop Partille

jämförpris 169 kr/kg pris 16 kr
Tyck till