Primat

Bacon på Coop Eriksberg

37 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bacon

Bacon

Tulip · 125 g

Coop Eriksberg

jämförpris 112 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Bacon

Bacon

Coop · 140 g

Coop Eriksberg

jämförpris 101 kr/kg pris 14 kr
Bacon

Bacon

Xtra · 120 g

Coop Eriksberg

jämförpris 110 kr/kg pris 13 kr
Bacon

Bacon

Scan · 140 g

Coop Eriksberg

jämförpris 128 kr/kg pris 18 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Tulip · 375 g

Coop Eriksberg

jämförpris 120 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Coop · 375 g

Coop Eriksberg

jämförpris 92 kr/kg pris 35 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Xtra · 360 g

Coop Eriksberg

jämförpris 101 kr/kg pris 36 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Scan · 420 g

Coop Eriksberg

jämförpris 71 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Bacon Björk & alspånsrökt

Bacon Björk & alspånsrökt

Scan · 125 g

Coop Eriksberg

jämförpris 151 kr/kg pris 19 kr
Bacon Cubes Teriyaki

Bacon Cubes Teriyaki

TULIP · 240 g

Coop Eriksberg

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Bacon Eko

Bacon Eko

TULIP · 100 g

Coop Eriksberg

jämförpris 140 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Bacon Eko

Bacon Eko

Scan · 120 g

Coop Eriksberg

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Bacon Extrarökt

Bacon Extrarökt

Scan · 120 g

Coop Eriksberg

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Bacon Kalkon

Bacon Kalkon

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Eriksberg

jämförpris 214 kr/kg pris 21 kr
Bacon Miniskivat

Bacon Miniskivat

Scan · 140 g

Coop Eriksberg

jämförpris 152 kr/kg pris 21 kr
Bacon Skivat Alspånsrökt

Bacon Skivat Alspånsrökt

Gudruns · 140 g

Coop Eriksberg

jämförpris 154 kr/kg pris 22 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

TULIP · 150 g

Coop Eriksberg

jämförpris 164 kr/kg pris 25 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Tulip

Coop Eriksberg

pris 14 kr Extrapris
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Scan · 140 g

Coop Eriksberg

jämförpris 152 kr/kg pris 21 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Majesty · 500 g

Coop Eriksberg

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Bacontärningar

Bacontärningar

XTRA · 120 g

Coop Eriksberg

jämförpris 114 kr/kg pris 14 kr
Bacontärningar Ojämna

Bacontärningar Ojämna

Pärsons · 350 g

Coop Eriksberg

jämförpris 88 kr/kg pris 31 kr
Guanciale Strimlor

Guanciale Strimlor

Renzini · 100 g

Coop Eriksberg

jämförpris 590 kr/kg pris 59 kr
Kalkonbacon

Kalkonbacon

Tulip · 110 g

Coop Eriksberg

jämförpris 127 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Pancetta Rökt Tärnad

Pancetta Rökt Tärnad

TULIP · 150 g

Coop Eriksberg

jämförpris 170 kr/kg pris 26 kr
Pancetta Tärnad

Pancetta Tärnad

Tulip · 150 g

Coop Eriksberg

jämförpris 170 kr/kg pris 26 kr
Pancetta Vedrökt

Pancetta Vedrökt

Boncena · 200 g

Coop Eriksberg

jämförpris 402 kr/kg pris 80 kr
Restaurangbacon

Restaurangbacon

Helmut Walch · 300 g

Coop Eriksberg

jämförpris 167 kr/kg pris 50 kr
Rökt Sidfläsk i bit

Rökt Sidfläsk i bit

Coop · 400 g

Coop Eriksberg

jämförpris 135 kr/kg pris 54 kr
Sidfläsk Vedrökt

Sidfläsk Vedrökt

Jokkmokks korv & rökeri · 100 g

Coop Eriksberg

jämförpris 2546 kr/kg pris 255 kr
Stekfläsk Rimmat Bit

Stekfläsk Rimmat Bit

Coop · 500 g

Coop Eriksberg

jämförpris 98 kr/kg pris 49 kr
Stekfläsk Rimmat Skivor

Stekfläsk Rimmat Skivor

Coop · 500 g

Coop Eriksberg

jämförpris 107 kr/kg pris 53 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

TULIP · 1000 g

Coop Eriksberg

jämförpris 132 kr/kg pris 132 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

TULIP · 375 g

Coop Eriksberg

jämförpris 146 kr/kg pris 55 kr
Stekfläsk Skivor

Stekfläsk Skivor

Scan · 375 g

Coop Eriksberg

jämförpris 136 kr/kg pris 51 kr
Stekfläsk Tärnat

Stekfläsk Tärnat

Tulip · 150 g

Coop Eriksberg

jämförpris 93 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Tärnat Bacon

Tärnat Bacon

Coop · 140 g

Coop Eriksberg

jämförpris 125 kr/kg pris 18 kr
Tyck till